FC Kings Rakovník B – FC Krakovec 1:1 (1:0)
První poločas duelu byl dost neurovnaný. Do vedení šli Rakovničtí, když individuální akci zakončil ranou k tyči Helebrant. Ovšem hned po změně stran ztráta míče v útoku znamenala rychlý brejk soupeře s přesnou trefou - 1:1. Krakovec pak hrozil převážně ze standardních situací, které likvidoval velmi dobrý gólman Gajdoš nebo obrana. Protože ani hráči Kings v útoku nic pořádného nevymysleli, utkání skončilo hubenou remízou 1:1.

FC Kings Rakovník B – Blevice 73 3:3 (1:0)
Také toto střetnutí bylo vyrovnané. Rakovnickému týmu zajistil vedení Krob, když proměnil penaltu. Začátek druhé půle byl z obou stran opatrný, ale Rakovničtí díky rychlému protiútoku Janoty zvýšili své vedení na 2:0. A když Truxovi sedla parádní střela téměř z půlky, která znamenala navýšení skóre na 3:0, zdálo se, že zápas bude pro rezervu Kings vítězný. Poté však neproměňovala ani ty nejvyloženější šance, a tak přišel trest. Nejprve se rychlý útočník Blevic snadno protáhl kolem obrany a nedal gólmanovi šanci úspěšně zasáhnout. Vzápětí obrana Kings opět selhala, když se rozestoupila a soupeř neměl problém snížit na 3:2. V tu chvíli Blevice ještě více ožily a zaslouženě výsledek srovnaly.

FC Kings Rakovník B: Gajdoš- Truxa, Helebrant, Týče, Petrbok, Šlaich, Krob, Janota, Jiras, Hejduk.

AUTOR:Jaroslav Mokrejš