I. třída - 20. kolo 

So. Lány C - So. Rakovník B 8 : 10 (31 : 38) 
- Běloušek D. 4, Jirkovský V. 3, Libovický R. 1, Matoušek F. 0
- Pitař M. 3, Sosna Petr 2, Mladý V. 2, Lukeš Z. 1, čtyřhry Lukeš Z. – Sosna Petr a Mladý V. – Pitař M.
SK Pavlíkov A - So. Hředle B 8 : 10 (31 : 36) 
- Mika Martin 4, Mrzena J. 2, Gebhart L. 1, Mika L. 0, čtyřhra Mika M. – Mika L.
- Beránek J. 3, Polášek M. 3, Dvořáček J. 2, Vitner R. 1, čtyřhra Vitner R. - Beránek J. 
So. Nové Strašecí A - TJ Čistá 13 : 5 (45 : 23) 
- Libovický P. 4, Červený Z. 3, Pittner K. 3, Fabinger F. 1, čtyřhry Fabinger F. – Pittner K. a Červený Z. – Libovický P.
- Bezstarosti V. 2, Kašpar P. 2, Bedenk P. 1, Votroubek A. 0 
RC Rakovník A - So. Olešná A 8 : 10 (33 : 35)
- Hejda L. 3 + 1WO, Smitka L. 2, Niezgoda R. 0 + 1WO, Cafourek M. 0, čtyřhra Smitka L. – Cafourek M.
- Kočovský T. 3, Lédl J. 2, Šebek T. 2 (3), Procházka T. 2 (3), čtyřhra Kočovský T. - Šebek T.
So. Nesuchyně A - So. Rakovník A 12 : 6 (39 : 32) 
- Hetto T. 4, Šerák M. 3, Barsa T. 2, Šebek V. 0 + 1WO, čtyřhry Hetto T. – Šerák V. a Šebek V. – Barsa T.
- Jansa S. ml. 3, Jansa S. st. 2, Čermák L. 1, Stibor J. 0 (3)
KST Rakovník E - So. Janov A 13 : 5 (39 : 17) 
- Adamczuk Janusz 4, Kapoun O. 4, Tvrz J. st. 2 (2), Fojtík J. 1, čtyřhra Kapoun O. – Lepka M. a Adamczuk Janusz – Tvrz J. st.
- Fric J. 1 + 1WO, Veselský P. 1 + 1WO, Štindl R. 1, Wágnerová A. 0

1. KST Rakovník E 18 18 0 0 0 239:85 54
2. So. Rakovník A 18 14 1 3 0 228:96 47
3. So. Hředle B 19 12 1 6 0 203:139 44
4. So. Olešná A 19 12 1 6 0 200:142 44
5. So. Nesuchyně A 19 11 2 6 0 188:154 43
6. So. N. Strašecí A 19 10 2 7 0 182:160 41
7. So. Lány C 19 9 3 7 0 180:162 40
8. RC Rakovník A 18 7 1 10 0 165:159 33
9. So. Janov A 19 6 2 11 0 155:187 33
10. SK Pavlíkov A 19 4 1 14 0 139:203 28
11. So. Rakovník B 19 1 1 17 0 71:271 22
12. TJ Čistá 18 0 1 17 0 66:258 19

II. třída - 15. kolo

SK Skryje A - SK Pšovlky B 9 : 9 (31 : 36) 
- Jedlička J. 3, Švarc J. 2, Rybáček L. 1, Jedlička M. 1, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J.
- Koleníková D. 3, Nachtigal V. 3, Netrh V. 2, Mayer F. 1
II. třída - 20. kolo
So. Hředle C - So. Rakovník C 15 : 3 (49 : 19)
- Vitner R. 4, Martínek J. 3 + 1WO, Polášek M. 2 + 1WO, Dvořáček J. 2 (3), čtyřhry Polášek M. – Martínek J. Dvořáček J. – Vitner R. 
- Zach F. 1 + 1WO, Folk J. 1, Kratochvíl M. 0 (3), Cibulka j. 0 (3)
SK Skryje A - Žst. Rakovník 11 : 7 (39 : 26)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 3,. Švarc J. 2, Rybáček L. 1, čtyřhry Rybáček L. – Jedlička J. a Jedlička M. – Švarc J.
- Jílek R. 4, Chovan D. 2, Franěk F. 1, Chvojan J. 0

So. Křivoklát A - So. Nesuchyně B 13 : 5 (46 : 24)
- Hauner M. 4, Jaroš L. 4, Povolný J. 3, Štěpnička J. 1 (3), čtyřhra Jaroš L. – Povolný J.
- Staněk M. 2, Barsa T. 1, Jílek M. 0 + 1WO, Micura D. 0, čtyřhra Barsa T. - Staněk M.
So. Olešná B - SK Přílepy 7 : 11 (32 : 36)
- Kreidl P. 4, Polák M. 1, Hubka M. 1, Itner R. 0, čtyřhra Polák M. – Hubka M. 
- Jílek J. 3, Jiříček J. 3, Havel V. 3, Holý K. 1 (2), Kutílek J. 0 (2), čtyřhra Jílek J. – Jiříček J. 
SK Pšovlky B - So. Nové Strašecí B 11 : 7 (41 : 33) 
- Koleníková D. 3, Netrh V. 3, Nachtigal V. ml. 3, Čechová E. 1, čtyřhra Koleníková D. – Čechová E.
- Libovický P. 4, Zíma M. 1, Rovný P. 1, Dundr M. 0, čtyřhra Libovický P. – Zíma M.
R. Třtice A - FC Jesenice 8 : 10 (30 : 37) 
- Jirák M. 3, Vidrich F. 3, Novotný M. 2, Kolek V. 0 
- Polák M. 3, Kotek P. 2, Novotný A. 2, Růžička A. 1, čtyřhry Kotek P. – Novotný A. a Polák M. – Růžička A.


1. So. Rakovník C 19 15 3 1 0 237:105 52
2. So. Olešná B 19 14 3 2 0 225:117 50
3. So. Hředle C 19 12 2 5 0 197:145 45
4. SK Přílepy 19 12 2 5 0 216:126 45
5. So. N. Strašecí B 18 9 5 4 0 178:146 41
6. So. Křivoklát A 19 8 2 9 0 163:179 37
7. R. Třtice A 19 5 3 11 0 154:188 32
8. SK Pšovlky B 19 4 4 11 0 131:211 31
9. SK Skryje A 19 4 4 11 0 135:207 31
10. Žst. Rakovník 19 4 2 13 0 140:202 29
11. So. Nesuchyně B 18 5 1 12 0 116:208 29
12. FC Jesenice 17 4 1 12 0 124:182 26

III. třída - 13. kolo

B. SDH Lubná - ST Nouzov A 4 : 14 (22 : 45) 
- Pokorný M. 3, Zuda A. 1, Novák R. 0, Volevecký M. 0
- Šteffl J. 4, Beneš P. 3, Polák T. 3, Franěk M. 2, čtyřhry Šteffl J. - Franěk M. a Polák T. – Beneš P.

III. třída - 20. kolo 

TTC Nové Strašecí - So. Lány D 7 : 11 (28 : 35)
- Hlad P. 3, Jung R. 2, Dvořák K. 1, čtyřhra Jung R. - Hlad P. 
- Lážnovský J. 3 + 1WO, Moravcová A. 2 + 1WO, Hrbek D. 1 + 1WO, Matoušek F. 0 + 1WO, čtyřhra Lážnovský J. - Moravcová A. WO
So. Rakovník D - So. Hředle D 9 : 9 (33 : 36) 
- Zajíc V. 3, Zelenka V. 2, Pondělíček F. 2, Renč Z. 1, čtyřhra Zajíc V. – Zelenka V. 
- Bečvář M. 3, Vitner T. 3, Dvořák J. 1, Vyskočil J. ml. 1, čtyřhra Dvořák J. – Bečvář M. 
B. SDH Lubná - SK Hřebečníky 13 : 5 (46 : 21) 
- Pokorný M. 4, Zuda A. 3, Novák R. 2, Volevecký M. 2, čtyřhry Novák R. – Zuda A. a Pokorný M. – Volevecký M.
- Tomášek R. 3, Hejný P. 2, Jirouš P. 0, Kašpar T. 0
RC Rakovník B - So. Olešná C odloženo

So. Všetaty A - So. Křivoklát B 4 : 14 (23: 48) 
- Hrach R. 2, Kalík J. 2, Gebhart V. 0, Bureš L. 0 
- Brožek V. 4, Novák F. 3, Štěpnička J. 3, Šnídl J. 2, čtyřhry Novák F. - Šnídl J. a Štěpnička J. – Brožek V.


So. Janov B - ST Nouzov A 7 : 11 (28 : 37) 
- Sladkovský J. 3 (3), Pacourek R. 2, Benda J. 1, Veselský P. 0, čtyřhra Veselský P. – Benda J.
- Steffl J. 3 + 1WO, Beneš P. 2, Franěk M. 2, Polák T. 2, čtyřhra Steffl J. – Franěk M.

1. ST Nouzov A 18 16 1 1 0 227:97 51
2. So. Olešná C 17 12 2 3 0 188:118 43
3. So. Rakovník D 19 11 2 6 0 187:155 43
4. B. SDH Lubná 18 10 3 5 0 173:151 41
5. TTC N. Strašecí 19 9 2 8 0 168:174 39
6. SK Hřebečníky 19 7 4 8 0 161:181 37
7. So. Lány D 18 7 4 7 0 166:158 36
8. So. Janov B 19 5 4 10 0 163:179 33
9. So. Křivoklát B 19 5 3 11 0 143:199 32
10. So. Všetaty A 17 6 3 8 0 141:165 32
11. So. Hředle D 19 3 4 12 0 136:206 29
12. RC Rakovník B 18 2 2 14 0 127:197 24

IV. třída - 16. kolo 

R. Třtice B - ST Nouzov B 11 : 7 (36 : 30)
- Vidrich F. 3, Videman F. 3, Eis J. 3, Vondra P. 1, čtyřhra Vondra P. – Vidrich F.
- Steffl J. 4, Devera L. 1, Zeman J. 1, Nachtigal V. st. 0, čtyřhra Steffl J. - Zeman J. 

IV. třída - 18. kolo 

R. Třtice B - So. Kroučová 8 : 10 (38 : 40) 
- Vidrich F. 3, Vondra P. 2, Videman F. 1, Eis J. 1, čtyřhra Vondra P – Vidrich F. 
- Kováčik J. 4, Fejfar V. 3, Jelínek P. 1, Staněk V. 1, čtyřhry Jelínek P. – Staněk V.

IV. třída - 22. kolo 

So. Branov - ST Nouzov B 8 : 10 (34 : 36) 
- Kruba V. 3, Pergler P. 3, Horn J. 1, Pokorný J. 1 (2), Šípek M. 0 (2)
- Nachtigal V. st. 2, Sušánka L. 2, Zeman J. 2, Devera L. 2, čtyřhry Nachtigal V. st - Sušánka L. a Zeman J. – Devera L.
So. Janov C - So. Hředle E 9 : 9 (34 : 34) 
- Houdek P. st. 3, Macek Z. st. 2, Pacourek J. st. 2, Dušek V. 0, čtyřhry Houdek P. st. – Pacourek J. st. a Macek Z. st. – Dušek V.
- Dvořák J. 4, Vitner L. 2, Mauer L. 2, Hrbek M. 1
So. Nové Strašecí C - So. Kroučová 9 : 9 (41 : 38) 
- Bünter M. 3, Vyskočil Z. 2, Bujdák P. 2, Videmann P. 1, čtyřhra Bouček J. - Bünter M. 
- Kováčik J. 2, Fejfar V. 2, Jelínek P. 2, Staněk V. 2, čtyřhra Jelínek P. – Staněk V.
SK Šanov - So. Všetaty B 17 : 1 (51 : 9) 
- Wachtel R. 4, Kapoun M. 4, Dobrý F. 3, Malecký V. 2 (2), Hlavata J. 2 (2), čtyřhry Malecký V. – Dobrý F. a Wachtel R. - Kapoun M. 
- Kalík J. 1, Hubková A. 0, Pešek L. 0, Bureš L. 0
SK Pšovlky C - Velká Buková A 6 : 12 
- nedošel zápis
SK Skryje B - So. Křivoklát C 11 : 7 (37 : 29)
- Šmíd Z. 4, Barták R. 2 (2), Slepička V. 2, Šmíd P. 2, Frojda M. 0 (2), čtyřhra Šmíd Z. – Barták R. 
- Šíma R. 3, Durčiak J. 3, Pastor J. 0, Jaroš M. 0, čtyřhra Šíma R. – Durčiak J.
R. Třtice B - SK Pavlíkov B 16 : 2 (51 : 13) 
- Videman F. 4, Vidrich F. 4, Eis J. 4, Vondra P. 3, čtyřhra Vondra P. – Vidrich F.
- Mika Marcel 1, Mašek V. 0, Gebhart J. 0, Mika T. 0, čtyřhra Mika Marcel – Mika T.

1. So. N. Strašecí C 21 20 1 0 0 283:95 62
2. So. Kroučová 21 18 1 2 0 256:122 58
3. R. Třtice B 21 15 2 4 0 245:133 53
4. ST Nouzov B 21 15 1 5 0 236:142 52
5. SK Šanov 21 15 0 6 0 248:130 51
6. SK Skryje B 21 10 1 10 0 170:208 42
7. So. Hředle E 21 6 4 11 0 164:214 37
8. So. Branov 21 7 2 12 0 164:214 37
9. So. Všetaty B 21 7 2 12 0 150:228 37
10. Velká Buková A 21 7 1 13 0 161:217 36
11. SK Pavlíkov B 21 6 1 14 0 151:227 34
12. So. Janov C 21 5 2 14 0 143:235 33
13. SK Pšovlky C 21 5 1 15 0 138:240 32
14. So. Křivoklát C 21 1 1 19 0 137:241 24

V. třída - 17. kolo 

SK Skryje C - ST Nouzov C 10 : 8 (35 : 34) 
- Krauz J. 4, Špaček M. 2, Hošek P. 2, Hůla V. 1, čtyřhra Krauz J. – Hošek P.
- Polák Jiří 3, Šťastný D. 3, Polák Josef 1, Franěk J. 0, čtyřhra Polák Josef – Šťastný D. 

V. třída - 20. kolo 

So. Lány E - B. TTC Rynholec A odloženo

SK Skryje C - B. TTC Rynholec B 3 : 15 (18 : 48) 
- Hošek P. 2, Špaček M. 1, Hůla V. 0, Krauz J. 0
- Píša J. 4, Fejfar T. 4, Vondra J. 3, Halenková P. 2, čtyřhry Halenková P. – Vondra J. a Píša J. - Fejfar T.
ST Nouzov C - So. Nesuchyně C odloženo

So. Olešná D - Velká Buková B 6 : 12 (18 : 42) 
- Folber J. 4, Svoboda D. 1, Těšínský Matouš 0, Těšínský Michal 0, čtyřhra Folber J. – Kočovský L.
- Štefan Z. 3, Kafka L. 3, Matějovský P. 3, Duchoň R. 2, čtyřhra Kafka L. – Matějovský P.
So. Skřivaň - So. Nové Strašecí D odloženo

R. Třtice C - So. Janov D 5 : 13 (19 : 39) 
- Eis J. 4, Svobodová L. 1, Jirák A. 0, Eis V. 0
- Wágnerová A. 3, Šorsáková V. 3, Pacourek M. 3, Dušek V. 2, čtyřhry Dušek V. – Wágnerová A. a Pacourek M. – Šorsáková V.

1. So. Skřivaň 18 17 1 0 0 250:74 53
2. B. TTC Rynholec B 19 14 2 3 0 240:102 49
3. B. TTC Rynholec A 18 13 3 2 0 227:97 47
4. So. N. Strašecí D 17 13 3 1 0 205:101 46
5. Velká Buková B 19 6 4 9 0 147:195 35
6. So. Lány E 18 7 2 9 0 150:174 34
7. ST Nouzov C 18 7 1 10 0 154:170 33
8. So. Janov D 19 5 3 11 0 144:198 32
9. R. Třtice C 18 5 3 10 0 138:186 31
10. SK Skryje C 18 4 1 13 0 82:242 27
11. So. Olešná D 18 3 2 13 0 113:211 26
12. So. Nesuchyně C 18 2 1 15 0 112:212 23