FC Kings Rakovník B – Union Slaný 4:3 (1:1)
Utkání začali oba soupeři, kteří budou účastníky okresní soutěže Kladenska II. třídy, velice opatrně a především na domácích bylo znát, že většina jejich hráčů hraje svůj první futsalový zápas. Postupem času si převahu vytvořil Union a začal si vytvářet šance. Jedna z nich nakonec skončila brankou. Rakovník se však nepoložil a za pár minut Janota s přehledem zakončil svůj únik gólem a srovnal na 1:1. Do konce poločasu si pak šance vytvářeli pouze hosté, ale skvělý Gajdoš v brance domácích jim radost nedopřál. Do druhé části vstoupili aktivněji „králové“ a přišly i gólové příležitosti. Do vedení se Rakovničtí dostali zásluhou Kleknera, který tečoval dlouhý výhoz gólmana. Hosté sice z protiútoku vyrovnali, ale poté už na hřišti existoval pouze jeden tým, a to FC Kings. Ten se nakonec dostal díky brankám Kroba a znovu Kleknera do dvoubrankového vedení a zdálo se, že směřuje k hladkému vítězství. Slaný však ještě v poslední minutě výsledek snížilo a začalo hrát power-play. Tu však bojovností domácí zvládli a radovali se ze svého premiérového vítězství v historii.

FC Kings Rakovník B: Gajdoš – Konopásek, Titlbach, Petrbok, Šlaich – Klekner, Janota, Beneš V., Krob, Týče.
„Jelikož se jednalo o naše první utkání, tak jsem měl strach, jak ho zvládneme a jak se hráči poperou s nervozitou. Ta naštěstí opadla po první obdržené brance a poté jsme si vytvořili i mírnou převahu. Ve druhém poločasu se nakonec štěstí usmálo na nás a zvítězili jsme. Chtěl bych všem hráčům za jejich výkon poděkovat“, řekl po utkání trenér Martin Helebrant.


FC Kings Rakovník A – 1. FC Vraný 8:2 (3:2)
Do duelu vstupovali domácí proti týmu z II. okresní třídy jako favorité a také tak na hřišti působili. Měli převahu a krásnými kombinacemi se dostávali do střeleckých pozic. První branku nakonec vstřelil Beneš po přihrávce Milana Doška. Krátce nato Baďura zvýšil na 2:0. Hosté se však nevzdali a po samostatné akci snížili. O dvě minuty později však Mokrejš rozehrál trestný kop na Baďuru a ten bombou upravil skóre na 3:1. Ke konci poločasu ještě Vraný po velké chybě v obraně domácích snížilo na 3:2. Do druhé půle vtrhl Rakovník plný elánu a nepouštěl hosty na svou polovinu. Náskok zvyšovali Mokrejš, Žalud a Baďura až na 6:2. Poté se hosté na chvíli osmělili, ale Herink spolehlivě veškeré jejich snahy pokryl. Na 7:2 zvyšoval tečovanou střelou Pacourek a poslední slovo si vzalo duo Kopřiva - Beneš a druhý jmenovaný uzavřel účet utkání na 8:2.
„V úvodu zápasu jsme si vytvořili několik šancí, vstřelili dvě branky a tím jsme udali i ráz utkání. Ve druhém poločasu jsme vstřelili rychlou branku a poté jsme již zápas kontrolovali v exhibičním tempu a divákům předvedli i krásné futsalové akce. Doufám, že takové výkony budeme podávat především v blížících se mistrovských utkáních,“ shrnul trenér Marek Titlbach

FC Kings Rakovník A: Herink – Mokrejš, Kopřiva, M. Došek – P. Beneš, Žalud, Pacourek, Baďura.