Příznivci stolního tenisu se už mohou těšit na rakovnické divizní derby mezi oběma týmy, které uvidí 13. listopadu Jandačův sál v rakovnické sokolovně.

KK Rakovník - Slovan Kladno 10:8

I bez své jedničky Kolovratníka měli domácí zápas výborně rozehraný i díky zvládnutým dramatickým koncovkám v duelech Lédl a Štěpánek s M. Špalkem i Hejdy proti Řáhovi. Za stavu 9:5 se ale nadechli i hosté, Štěpánek nestačil na J. Špalka, Štengl neudržel příznivý stav proti Řáhovi, a tak cenné vítězství potvrdil až Lédl, jenž jasně přehrál Krouse 3:0.

Body KK : Lédl 3, Štěpánek 3, Hejda 2, Štengl 1, čtyřhra Štěpánek-Hejda

KK Rakovník - TTC Kladno 10:7

I přes vyhrané obě úvodní čtyřhry bylo střetnutí s oslabenými hosty vyrovnané až do stavu 4:4, ale pak přišel domácí nástup, když Štěpánek otočil zápas s Prágrem, Hejda ml. podobně se Škachem a Lédl si poradil s Ebertem už na 7:4. Za stavu 9:7 zmobilizoval síly Štengl a ve třech setech vybojoval desátý bod proti Prágrovi.

Body KK : Štěpánek 4, Lédl 2, Hejda 1, Štengl 1, čtyřhry Štěpánek-Lédl a Hejda - Štengl.

Sadská B - KST Rakovník A 10:7

I díky oběma vyhraným deblům držel rakovnický tým naději na úspěch až do stavu 5:5, ale pak domácí přece jen odskočili na 8:6. V napínavém závěru nejprve Štepka podlehl Wágnerovi, Vojna pak zabojoval se Stejskalem, ale Rezek za stavu 2:2 na sety v duelu s Šimkem prohrál pátou sadu těsně 11:9 a bylo po nadějích.

Body KST : Vojna 3, Štepka 2, Přibík 0, Rezek 0, čtyřhry Vojna-Přibík a Rezek-Štepka.

Brandýs - KST Rakovník A 10:3

I přes tři bitvy na pět setů, které ale hosté prohráli, průběh střetnutí potvrdil pozici favorita pro domácí, kteří rychlé vedení 7:2 dokázali s přehledem potvrdit ve vítězství.

Body KST : Štepka 2, Vojna 1, Rezek 0, Přibík 0.