KP Praha – N. Strašecí 3:6

Domácí byli po sérii porážek řádně namontováni a hned v úvodu dokázali hosty zaskočit dvěma góly v rozmezí čtyřiadvaceti sekund.

Strašecí se však dokázalo oklepat a přispěchalo s rychlou odpovědí. Během jedné minuty se trefili postupně tři hráči ve žlutém. Jako první Čadek, jenž využil dobré práce Falaře na vhazování a zamířil do horní poloviny domácí svatyně. Hned po něm se ocitl v samostatném úniku Wittmayer, který prokázal svoji rychlost a následně si poradil i s brankářem Vargou. Na skóre 2:3 upravil Falař, po zakončení mezi nohy brankáře z předbrankového prostoru.

Do druhé třetiny nastoupili strašečtí hokejbalisté lépe a hned od začátku diktovali tempo hry. Netrvalo dlouho a projevilo se to na skóre. Lev vyslal lobem dopředu znovu Wittmayera, se stejným výsledkem jako při předchozím jeho úniku - 2:4. Ve 22. minutě se naposledy zaradovali domácí, když Lívanec dokázal perfektní střelou k tyči využít přesilovou hru. Poslední slovo však měli znovu Bubáci. V závěru druhé periody se dvakrát prosadil kapitán Duchoň. Nejdříve po přihrávce od Čadka zpoza branky na dvakrát dorazil míček za záda brankáře. Ve 30. minutě pak zakončil kombinaci do prázdné branky při úniku čtyři na jednoho. Poslední část hry pokračovala ve stejném herním tempu jako zbytek zápasu, ale změnu skóre už nepřinesla.

Zasloužené tři body si tak domů vezou hráči Nového Strašecí a už vyhlížejí středeční souboj proti Rafanům Praha.

HC Kert Park Praha: Varga – Řezáč, Dvořáček, Čápek, Hirschler, Janko, Procházka, Kajda, Klíma, Jindra, Šimůnek, Toula, Lívanec, Janoušek, Hrádek.
Nové Strašecí: Dvořák – Duchoň, Douša, Lev, Z. Husák, Falař, Kmeť, Samšuk, Čadek, Wittmayer, Pešula, Drechsler, Frolík. (čad)