Žákyně přehrály jednoho z konkurentů na titul s nulou, dorostenky naopak proti favoritkám z Prahy neuspěly, navíc starší žáci remizovali Hanzlovým gólem z druhého poločasu s Pragou 1:1 a dorostenci rozstříleli stejného soupeře 6:0.


HC 1972 Rakovník - ČKS 1907 Vyšehrad 4:0 (2:0)


Rakovnické starší žákyně se rozjížděly pomalu, ale přece jen se dostaly po důrazném sledování míčku zásluhou Čermákové do vedení, které pak ještě potvrdila Hanzlová, nejlepší střelkyně soutěže.
I v druhém poločase střílel góly pouze Rakovník opět z hokejek Hanzlové a Čermákové a bez ztráty bodu vede tabulku.
„S Vyšehradem jsme vloni bojovali úspěšně o titul a byli jsme lepší i dnes. Cenné je, že jsme neinkasovali, ale k úplné spokojenosti ve všech herních činnostech je ještě daleko. Holky mají jako tým na to, potvrdit vedení v tabulce i na hřišti Hostivaře, dalšího adepta na medaili,“ pochválili své svěřenkyně trenéři Chytrý a Čermák.

HC 1972 Rakovník - ČKS 1907 Vyšehrad 1:4 (1:1)


Favorizované Pražanky zatlačily domácí družstvo před branku Wittmannové, která se měla co ohánět a dvakrát jí pomohla i tyčka.
Ve 12. minutě ji přece jen překonala z trestného rohu Kavanová na 0:1, ale po inkasovaném gólu Rakovník vyrovnal hru, dvakrát se v šanci objevila Hanzlová, vyšehradská gólmanka musela zasahovat i po teči a následné dorážce Kolocové. Ve 21. minutě proměnil i Rakovník zásluhou Fojtíkové trestný roh a začínalo se znovu.

Ve druhém poločase se ale domácí dorostenky opět dostaly pod tlak, množily se chyby a Haklová je dokázala hned dvakrát potrestat. Výborně chytající Wittmannová pak v závěru kapitulovala ještě jednou.

„První poločas odehrály holky velmi dobře, pak přece jen chyběly síly ale i větší zkušenost a důraz. Přesto nejsem zklamán ani výsledkem, ani hrou a bu〜deme bojovat dál o medaili hned v sobotu v dalším těžkém utkání v Hostivaři,“ uvedl po zápase trenér L. Čermák.