Litvínov/ Rakovník/ Kolešovice/ šesté kolo II. ligy zavedlo šachisty rakovnického áčka do herny litvínovského soupeře. Domácí si drží střed tabulky, a tak se od Rakovníka, který zatím nedokázal vyhrát, mohlo čekat jedině příjemné překvapení.


TJ SSZŠ Litvínov - ŠK Rakovník A 7:1
Zázrak se však nekonal a Rakovničtí dokázali v Litvínově uhrát jen dvě remízy. O ty se postaral „remízový mistr“ Plíva a napodobil jej i Kozlovský. Ostatní hráči však zahodili i slušně rozehrané partie, zejména pak Wolf a Homola už měli vítězství na dohled, ale poté se dopustili chyb, které je stály body.
V dalším kole 3. února změří Rakovničtí své síly s celkem ČSOB B, který atakuje čelo tabulky.


V regionálním přeboru měli naopak Kolešovičtí výhodu domácích šachovnic. jejich hostem byl celek Zdic, který v dosavadním průběhu soutěže získal stejně jako kolešovičtí lvi jedinou výhru, ale domácí tým měl k dobru na kontě o jednu remízu více.


TJ Český Lev Kolešovice A - Lokomotiva Zdice A 4:4
Druhá remíza je pro Kolešovice možná slabou náplastí za víkendem. Domácí totiž rozehráli celé utkání lépe a jejich naději na bodový zisk křesala vítězství Fojtíka, Kantoříka a Kočího. K nim přidal ještě Netík remízu, ale pak se zdálo, že Kolešovice zápas neudrží.. Nakonec vše musel zachránit Hejda, když dokázal zremizovat horší pozici a k překvapení spoluhráčů i soupeře tak srovnal konečný účet zápasu na 4:4.
V dalším kole míří Kolešovičtí do Kladna, kde je čeká tamní céčko