V Šanově se vedle Hejdy, kterého rakovničtí příznivci uvidí 6. - 7. 3. 2009 bojovat na MČR v Cafexu, opět dařilo Janu Cafourkovi.


TJ Šanov-Kavalier Sázava
10:3

I když se příliš nedařilo T.Cafourkovi a Koděrovi, Šanov po vyrovnaných deblech potvrdil úlohu favorita a oslabený celek z chvostu tabulky jasně přehrál.
Body TJ Šanov: Hejda 2, J. Cafourek 2, Koděra 2, T. Cafourek 1, 3 x kontumačně 3:0.


TJ Šanov-Sokol Michle
10:8

Hosté Šanov už nejednou potrápili a drama až do konce se odehrálo i v neděli.S nejlepší formou se v domácím dresu potkal J. Cafourek, který se radoval hned čtyřikrát, dobře mu sekundoval Hejda, jenž si slabší chvilku vybral proti Bucifalovi, bývalému hráči KST Rakovník. I Koděra naštěstí ukázal pevné nervy při proměnění mečbolu, a tak vše zbylo za stavu 9:8 na Volákovi, který se teprve vrací do bývalé formy, ale bojovat nezapomněl. Po téměř pěti hodinách bojů o každý míček dokázal dohnat ztrátu dvou setů a na konci rozhodujícího zaslouženě zvednout ruce na oslavu perně vybojovaného vítězství.
Body TJ Šanov : J. Cafourek 4, Hejda 3, Koděra 1, Volák
1, čtyřhra Hejda - J. Cafourek.

Sokol Hořovice
-KST Rakovník A
9:9

I když se KST střetl z předposledním celkem tabulky s touhou bodovat naplno, nakonec byl rád za vydřenou remízu.Domácí v závěru totiž vedli 9:7 a Čech i Andrt se řádně zapotili, aby v pěti setech vybojovali alespoň nerozhodný výsledek, který však v sestupové divizní tajence pro Rakovník příliš neřeší.
Body KST: Andrt 2, Čech 2, Kettner 2, Lédl 2, čtyřhra Kettner-Lédl.


TTC Kladno-KST Rakovník A 10:4

Proti druhému Kladnu něměli Rakovničtí příliš šancí, jen v úvodu držel rakovnický prapor Lédl , když našel recept na Škubala , Andrt pak podlehl v rozhodujícím setu 11:9 Bajerovi. Od stavu 4:4 pak dominovali Kladenští. KST tak o víkendu příliš neuspěl, mezi dvanáctkou účastníků divize je na ohrožené deváté příčce, navíc se nadohled dotáhla rezerva Mladé Boleslavi, která naopak dvakrát vyhrála.
Body KST: Lédl 2, čech 1, Andrt 0, Kettner 0, čtyřhra Andrt-Čech.

MIROSLAV KOLOC