KST Rakovník - ČZ Strakonice 10:1
Domácí zvládli obě dramatické úvodní čtyřhry a i v následujících singlech dominovali, což okomentoval Petr Pisár: "Soupeř sice přijel v oslabené sestavě, ale nám se povedl vstup do zápasu a výsledkem je důležité vítězství, které nám zajišťuje třetiligovou příslušnost, což je důležité zejména pro mladé nadějné hráče Jana Pisára a Daniela Hýžu. Rádi bychom také, aby v kádru zůstal Vorlíček."
Body KST: Vorlíček 3, P. Pisár 2, J. Pisár 2, Hýža 1, čtyřhry P. Pisár-Hýža a J. Pisár-Kettner.

KST Rakovník - Sokol Vodňany 6:10
Vyrovnané utkání se rozhodovalo za stavu 6:6, kdy hosté zaveleli k rozhodujícímu náporu. Premiérové ligové vítězství tak slavil jen náhradník Brabec, naopak Vorlíček s Janem Pisárem zůstali za očekáváním.
Body KST: P. Pisár 2, J. Pisár 1, Vorlíček 1, Brabec 1, čtyřhra Vorlíček-P.Pisár.

TJ Šanov - Sokol Vodňany 10:0
"Už myslíme na play off a snahu postoupit do II. ligy, budeme začínat na domácích stolech a budeme potřebovat i podporu diváků, aby se nám letos povedlo postoupit o patro výš," uvedl Václav Hejda před zápasem, který jen potvrdil ambice lídra základní části.
Úvodní debly vyhráli domácí až po velkém boji, zato následující dvouhry připomínaly šanovský uragán, který smetl hosty bez ztráty jediného setu.
Body TJ Šanov: Hejda 2, Vaculík 2, Štepka 2, Koděra 2, čtyřhry Hejda-Vaculík a M. Štepka-T. Cafourek.

TJ Šanov - ČZ Strakonice 4:10
Šanov zaváhal už na jihu Čech a ani tentokrát nepodal stoprocentní výkon, navíc v domácím dresu chyběli M. Štepka i Vaculík. Čest vítěze základní části zachraňovali pouze Hejda s T.Cacourkem.
Body TJ Šanov: T. Cafourek 2, Hejda 2, Koděra 0, Volák 0.

Autor: Miroslav Koloc