TTC Libín Prachatice – KST Rakovník 10:7

Domácí favorit, který je v tabulce třetí, musel o vítězství tvrdě bojovat. Když Vorlíček a Hýža dokázali srovnat na 6:6, začínalo se od začátku. V závěru se přece jen prosadili domácí, když odskočili na 8:6 a definitivně rozhodla bitva na pět setů mezi Bauerem a Vorlíčkem, kterou nakonec se štěstím zvládl lépe prachatický borec.

Body KST: Vorlíček 2, J. Pisár 2, Hýža 2, čtyřhra P. Pisár-Hýža.

So. České Budějovice – KST Rakovník 4:10

Dva vyhrané debly nastartovaly rakovnický nástup až na 2:7, který potvrdil J. Pisár, když otočil dramatický pětisetový duel s Bakalářem. Fiala pak sice přehrál Hýžu, ale Kettner získal kýžený desátý bod proti Jandovi.

Body KST: Vorlíček 3, J.Pisár 2, Hýža 2, Kettner 1, čtyřhry P.Pisár-Hýža a Vorlíček-Kettner.

„Jeli jsme si pro tři body hlavně do Budějovic, ale nakonec jsme sahali po remíze i v Prachaticích, se kterými jsme doma prohráli jednoznačně 3:10, takže spokojenost. Upevnili jsme si deváté místo a máme šanci jít ještě výše v příštích kolech na domácích stolech. Navíc se hrálo v pěkné hale, zápasy jsme si užili,“ byl spokojen vedoucí týmu rakovnického KST Martin Kettner.

TTC Libín Prachatice – TJ Šanov 6:10

Souboj třetího s prvním vyzněl celkem přesvědčivě pro Šanovské, kteří po vyrovnaných čtyřhrách nasadili k trháku až na 3:9 hlavně díky trojici Vaculík, Štepka, Hejda. Domácí stolní tenisté sice poté stahovali, ale Vaculík proti Šimkovi již žádné drama nepřipustil a zajistil hostům důležitou výhru.
Body TJ Šanov: Vaculík 4, Štepka 3, Hejda 2 a čtyřhra Štepka-Volák.

So. České Budějovice – TJ Šanov 1:10

Duel týmů z opačných pólů tabulky byl podle předpokladů jasnou záležitostí šanovského favorita. Jediný bod získal pro Jihočechy až za stavu 0:6 Fiala proti Koděrovi.
Body TJ Šanov: Vaculík 2, Hejda 2, Štepka 2, Koděra 2 a čtyřhry Vaculík-Hejda, Štepka-Koděra.

Autoři: Miroslav Koloc, Josef Rod