KST Rakovník – Loko Vršovice 10:2
Po vyrovnaných deblech, kdy dvojice Kettner-Přibík vyhrála jen těsně v pátém setu, Rakovničtí uspěli v následujících dvouhrách téměř stoprocentně. Nejprve překvapil Přibík výhrou nad vršovickou jedničkou, další bod přidal v pěti setech Kettner, jisté výkony předvedly i domácí opory Vorlíček s Pisárem a skóre útěšeně narůstalo až na 10:2.
Body KST: Vorlíček 3, Pisár 3, Přibík 2, Kettner a čtyřhra Kettner-Přibík.

KST Rakovník – Tatran Sedlčany 7:10
Ani proti lídrovi tabulky a aspirantovi na II. ligu domácí nezklamali a drželi krok až do samého závěru. Hosté už vedli 2:5 i zásluhou Dreschlera, jenž jen těsně porazil Pisára, ale díky Vorlíčkovi a Pisárovi už byl stav v polovině utkání 4:5 a následně bylo dokonce vyrovnáno, když Pisár přehrál Kocuru. V závěru však byli opět lepší hosté, Kaucký porazil Přibíka, Dreschler v dramatických koncovkách setů Kettnera a těsný náskok už udrželi.
Body KST: Pisár 3, Vorlíček 3 a čtyřhra Kettner - Přibík.

TJ Šanov – Tatran Sedlčany 8:10
Zdravotní problémy šanovské jedničky Vaculíka se nakonec ukázaly jako rozhodující jazýček na vahách vyrovnaného duelu o šanci na finále play off. Za stavu 7:7 Hejda prohrál s Pejšou a T. Cafourek nestačil na Kocuru, a tak domácí mohli jen litovat duelu Koděra- Dreschler, ve kterém šanovský hráč neproměnil mečbol v rozhodujícím setu.
Body TJ Šanov: Hejda 3, T. Cafourek 3, Volák 1, Koděra 1 a čtyřhra Volák – Hejda.

TJ Šanov – Loko Vršovice 10:2
Duel třetího týmu s pátým byl v jasné režii domácích, v jejichž dresu se po delší době objevil i Jan Cafourek, nadějný golfista, a nezklamal. Hosté bodovali pouze přes Koděru, který neudržel vedení 2:0 na sety s Kramešem a podlehl i Kubovi.
Body TJ Šanov: J. Cafourek 3, Hejda 3, T. Cafourek 2 a čtyřhry Volák - Hejda a Koděra – T. Cafourek.