O tomto víkendu měla extraliga přestávku, protože se v Mostě konalo Mistrovství ČR družstev. Zde bylo Rakovnicko zastoupeno týmem ŠK Řenčováci Řevničov, který vybojoval výborné 9. místo.

B.liga D
Zde je Rakovnicko zastoupeno díky týmu Maniac Darts Rakovník. V posledním ligovém kole ovšem Maniaci prohráli s Tequilou Chrášťany 7:11. Do konce soutěže ještě zbývají poslední 2 kola.
C.liga A měla ligovou přestávku a poslední kolo je na programu také 8. května.

C.liga B
Ve skupině vrcholí postup do A-ligy mezi novostrašeckými týmy New Bubu a Sport Team. V posledním ligovém kole Sport Team pouze remizoval s vedoucími Bizony Cvrčovice. Vzhledem k tomu, že New Bubu porazil Porkys Dřetovice B, se situace v boji o druhé místo ještě zdramatizovala, neboť oba novostrašecké týmy mají stejný počet bodů. Do konce soutěže zbývají dvě kola. Pokud by po odehrání všech ligových kol měla tato družstva stále stejný počet bodů, postoupil by do A-ligy New Bubu Team, jelikož má lepší výsledek vzájemných zápasů.
Konec sezóny bude tedy ještě dramatický.

Nové hrací místo – Kněževes
Ve čtvrtek vzniklo v Kněževsi nové šipkařské hrací místo a již v sobotu se v Penzionu Na Růžku uskutečnil první šipkový turnaj, který vyhrál Petr Bernášek z týmu Bakalář DC Nový Dům. Nejlepší ženou byla Jana Šípková z Kalivod.

Středočeský pohár UŠO Nový Dům
Vítězem dubnové série v kategorii jednotlivců i dvojic se stal Karel Poklop z ŠK Renčováci Řevničov. Na druhém a třetím místě se střídavě umístili Petr Mečíř (Sport Team Nové Strašecí) a Martin Šimon z domácího Bakaláře DC Nový Dům. Mečíř druhý v jednotlivcích a třetí ve dvojicích, Šimon třetí v jednotlivcích a druhý ve dvojicích. Nejlepší ženou za duben je Jaroslava Fořtová z Lišáci Lišany.