"Na soutěž jsem se připravovala přesně měsíc. Mimo nastavených tréninků s dětmi jsem trávila čas v tělocvičně i po trénincích a o víkendu. V Dubrovníku jsem vystupovala s choreografií Vegas v kategorii MTV commercial senior," popsala Trnková v úvodu.

Co vás v takové mezinárodní taneční soutěži zaujalo a s jakými jste přijela zážitky?

Nejvíce mě zaujalo nastavení soutěže, které je jiné hlavně hodnocením a styly. Taneční styly, které se zde prezentovaly, byly více moderní a různorodé, než ty, na které jsem zvyklá v České republice. Celkově mi byla soutěž sympatická hlavně díky odvětví MTV, které v ČR nemáme. Soutěž byla organizačně na velmi dobré úrovni, vše běželo podle harmonogramu a jak organizátoři, tak konkurenti dokázali všechny soutěžící podpořit. Také moc děkuju rodině a Marku Haunerovi za podporu a důvěru v mojí práci.

Pavlíkov (v bílém) po sedmi zápasech konečně bral tři body, Pustověty porazil 4:3.
Kdo se stane půlmistrem okresu? Poslední podzimní kolo rozhodne

Vy jste nejen reprezentantkou, ale také trenérkou v rakovnickém centru Mek Gym, čemu se teď věnujete a na co se připravujete?

Již nyní se naše týmy připravují na jarní sezónu, která bude z naší strany profesionálně a choreograficky velmi dobře zpracována. Budete se moc těšit na všechny věkové kategorie v soutěži Czech Dance Tour. Děti se zúčastní nejen soutěže CDT, ale i mezinárodní soutěže, která se bude konat v červnu v Praze.

SK Velké Přítočno - SK Lány 1:0 (1:0), I.B. tř.,11. 9. 2021 9. 2021
Úchvatná koncovka derby v Zavidově, Lánští slavili zázrak. Pětky Hředel i Mšece