I. třída - 20. kolo
So. Hředle B - RC Rakovník A odloženo

SK Pšovlky A - So. Hředle C 7 : 11 (25 : 38)
- Kadeřábek M. 3 + 1WO, Hospodářský J. ml. 3, Šulitka O. 0, Flajšingr P. 0
- Beránek J. 3, Hájek M. 2, Vitner R. 2, Dvořáček J. 2 (3), čtyřhry Beránek J. – Hájek M. a Dvořáček J. – Vitner R.
So. Olešná A - KST Rakovník E 9 : 9 (35 : 33)
- Kočovský T. 2, Procházka T. 2, Šebek T. 2, Lédl J. 1, čtyřhry Procházka T. – Šebek T. a Kočovský T. – Lédl J.
- Adamczuk Jan 4, Froněk P. 4, Fojtík J. 1, Pisárová K. 0
So. Lány C - TJ Čistá A 15 : 3 (48 : 21)
- Jirkovský V. 4, Trpák R. 4, Lážnovský J. 3, Libovický R. 3, čtyřhra Trpák R. – Jirkovský V.
- Kadavý V. 1, Bedenk P. 1, Lepka M. 0, Bezstarosti V. 0, čtyřhra Lepka M. – Kadavý V.
So. Nesuchyně A - So. Nové Strašecí A 6 : 12 (29 : 43)
- Šerák M. 3, Šebek M. 1, Šebek V. 1, Krob M. 1
- Pittner K. 4, Libovický V. 3, Fabinger F. 2, Červený Z. 1, čtyřhry Fabinger F. - Pittner K. a Červený Z. – Libovický V.
So. Rakovník B - volno

1. KST Rakovník E 17 12 3 2 0 185:121 44
2. So. N. Strašecí A 17 12 3 2 0 195:111 44
3. So. Olešná A 17 11 3 3 0 193:113 42
4. So. Nesuchyně A 17 9 3 5 0 169:137 38
5. So. Lány C 18 8 3 7 0 154:168 37
6. SK Pšovlky A 18 8 2 8 0 167:157 36
7. So. Hředle C 17 8 2 7 0 166:140 35
8. RC Rakovník A 15 5 3 7 0 128:140 28
9. So. Hředle B 16 4 1 11 0 119:169 25
10. So. Rakovník B 17 3 2 12 0 109:197 25
11. TJ Čistá A 17 0 1 16 0 87:219 18

II. třída - 15. kolo
Žst. Rakovník - SK Pavlíkov A 5 : 13 (28 : 48)
- Jílek R. 3, Chovan D. 1, Franěk F. 0, Chvojan J. 0, čtyřhra Chvojan J. – Franěk F.
- Mika Martin 4, Gebhart L. 3, Mika L. 3, Mrzena J. 2, čtyřhra Mika L. – Mika Martin
II. třída - 19. kolo
So. Křivoklát A - SK Skryje A 13 : 5 (44 : 25)
- Hauner M. 3, Povolný J. 3, Dolejš J. 3, Jaroš L. 2, čtyřhry Hauner M. – Dolejš J. a Jaroš L. – Povolný J.
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 2, Švarc J. 0, Šmíd Z. 0
II. třída - 20. kolo
RC Rakovník B - So. Nesuchyně B 10 : 8 (32 : 33)
- Kronich O. 4, Kurtovič A. 3, Cír J. 3
- Kapoun M. 1 + 1WO, Jílek M. 1 + 1WO, Staněk M. 0 + 1WO, Micura D. 0+ 1WO, čtyřhry Staněk M. – Kapoun M. a Micura D. – Jílek M. WO

SK Pšovlky B - Žst. Rakovník 6 : 12 (29 : 40)
- Koleníková D. 2, Netrh V. 2, Nachtigal V. 1 (3), Mayer F. 0, čtyřhra Koleníková D. – Netrh V.
- Jílek R. 4, Chovan D. 4, Chvojan J. 1 + 1WO, Franěk F. 1, čtyřhra Jílek R. – Chovan D.
So. Nové Strašecí B - So. Rakovník C 12 : 6 (40 : 23)
- Libovický V. 4, Libovický V. 3 (3), Hrdý S. 2, Rovný P. 1 (3), čtyřhry Libovický P. - Libovický V. a Rovný P. - Hrdý S.
- Zach F. 2, Kratochvíl M. 1 + 1WO, Jerhot J. 1 + 1WO, Miller F. 0
SK Přílepy - So. Křivoklát A 11 : 7 (36 : 32)
- Havel V. 3, Jílek J. 2, Kutílek J. 2, Holý K. 2, čtyřhry Holý K. – Kutílek J. a Jílek J. – Havel V.
- Jaroš L. 2, Povolný J. 2, Dolejš J. 2, Hauner M. 1
SK Skryje A - So. Olešná B 5 : 13 (18 : 41)
- Jedlička J. 4, Jedlička M. 1, Rybáček L. 0, Hošek P. 0
- Kreidl P. 3, Hubka M. 3, Bařtipán J. 3, Polák M. 2, čtyřhry Kreidl P. – Polák M. a Bařtipán J. – Hubka M.
So. Janov A - SK Pavlíkov A 13 : 5 (46 : 29)
- Štindl R. 4, Fric J. 3, Amler M. 2, Sladkovský J. 2, čtyřhry Fric J. – Amler M. a Štindl R. – Pacourek R.
- Mika Martin 3, Gebhart L. 2, Mrzena J. 0, Mika L. 0

1. So. N. Strašecí B 19 18 0 1 0 251:91 55
2. So. Janov A 19 17 0 2 0 237:105 53
3. SK Přílepy 19 13 3 3 0 229:113 48
4. So. Olešná B 18 13 2 3 0 210:114 46
5. So. Křivoklát A 19 9 2 8 0 190:152 39
6. So. Rakovník C 19 9 1 9 0 179:163 38
7. SK Pavlíkov A 19 7 4 8 0 187:155 37
8. SK Skryje A 18 7 1 10 0 138:186 33
9. SK Pšovlky B 19 5 1 13 0 125:217 30
10. Žst. Rakovník 19 4 2 13 0 142:200 29
11. RC Rakovník B 19 1 2 16 0 75:267 23
12. So. Nesuchyně B 19 1 0 18 0 71:271 21

III. třída - 15. kolo
So. Všetaty A - FC Jesenice 8 : 10 (33 : 38)
- Herink M. 3, Hrach R. 3, Gebhart V. 1, Uhrin P. 0, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.
- Novotný A. 3, Polák M. 2, Kotek P. 2, Růžička A. 2, čtyřhra Kotek P. - Novotný A.
III. třída - 18. kolo
B. SDH Lubná - So. Rakovník D 9 : 9 (36 : 32)
- Volevecký M. 3, Zuda A. 2, Novák R. 2, Burgerová L. 0, čtyřhry Volevecký M. – Zuda A. a Burgerová L. – Novák R.
- Zach F. 3, Kratochvíl M. 3, Zajíc V. 2, Zelenka V. 1
III. třída - 19. kolo
So. Všetaty A - B. SDH Lubná 9 : 9 (36 : 34)
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Hrach R. 2, Herink P. 1, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.
- Pokorný M. 4, Volevecký M. 3, Burgerová L. 1, Šesták P. 0, čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.
III. třída - 17. kolo
SK Hřebečníky - So. Kroučová 12 : 6 (39 : 29)
- Hlaváček J. 4, Hejný P. 4, Kolský V. 2, Jirouš P. 1, čtyřhra Jirouš P. – Kolský V.
- Kováčik J. 2, Fejfar V. 1, Jelínek P. 1, Staněk V. 1, čtyřhra Kováčik J. – Fejfar V.
III. třída - 20. kolo
FC Jesenice - So. Janov B 9 : 9 (33 : 31)
- Novotný A. 3, Polák M. 2, Klekner V. 2, Kotek P. 1, čtyřhra Novotný A. - Kotek P.
- Sladkovský J. 4, Pacourek R. 3, Veselský P. 1, Benda J. 0, čtyřhra Pacourek R. - Sladkovský J.
SK Hřebečníky - So. Hředle D 9 : 9 (38 : 40)
- Hejný P. 3, Hlaváček J. 3, Jirouš P. 1, Kašpar T. 1, čtyřhra Hejný P. – Hlaváček J.
- Vitner R. 3, Vyskočil J. ml. 2, Skoupý J. 2, Vitner T. 1, čtyřhra Vitner T. – Vitner R.
So. Kroučová - So. Rakovník D 9 : 9
- nedošel zápis
So. Křivoklát B - So. Všetaty A 9 : 9 (31 : 36)
- Štěpnička J. 3, Šnídl J. 2, Novák F. 2, Lysý V. 2
- Herink M. 3, Kalík J. 2, Gebhart V. 1, Hrach R. 1, čtyřhry Gebhart V. – Herink M. a Hrach R. – Kalík J.
B. SDH Lubná - So. Olešná C 8 : 10 (31 : 41)
- Pokorný M. 4, Volevecký M. 2, Novák R. 1, Zuda A. 0 (3), čtyřhra Pokorný M. – Volevecký M.
- Šebek M. 3, Vít V. 3, Svoboda V. 2, Polák M. 0 + 1WO, čtyřhra Vít V. – Svoboda V.
R. Třtice A - TTC Nové Strašecí 13 : 5 (46 : 25)
- Jirák M. 3, Libovický T. 3, Vidrich F. 3, Kolek V. 2 (2), Novotný M. 1 (2), čtyřhra Jirák M. – Libovický T.
- Hlad P. 3, Mazourek P. 1, Jung R. 0, Dvořák K. 0, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.

1. R. Třtice A 19 15 1 3 0 235:107 50
2. So. Olešná C 18 15 0 3 0 197:127 48
3. FC Jesenice 18 10 4 4 0 179:145 42
4. B. SDH Lubná 19 7 5 7 0 182:160 38
5. So. Rakovník D 18 8 4 6 0 166:158 38
6. So. Janov B 18 8 4 6 0 153:171 38
7. So. Hředle D 19 8 2 9 0 158:184 37
8. So. Křivoklát B 19 6 4 9 0 151:191 35
9. So. Všetaty A 19 5 3 11 0 155:187 32
10. SK Hřebečníky 18 4 5 9 0 146:178 31
11. So. Kroučová 18 2 4 12 0 133:191 26
12. TTC Nové Strašecí 17 3 2 12 0 125:181 25

IV. třída - 14. kolo
So. Skřivaň - So. Lány D 8 : 10 (29 : 36)
- Broum Z. 3, Gebhart F. 3, Ledvinka M. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Lážnovský J. 4, Matoušek F. 2, Stolár D. 2, Hrbek D. 1, čtyřhra Lážnovský J. – Matoušek F.
IV. třída - 19. kolo
So. Lány D - So. Křivoklát C 18 : 0 (54 : 12)
- Libovický R. 4, Lážnovský J. 4, Hrbek D. 4, Stolár D. 2 (2), Matoušek F. 2 (2), čtyřhry Libovický R. – Stolár D. a Lážnovský J. – Hrbek D.
- Šiška J. 0, Pastor J. 0, Durčiak J. 0, Hošek P. 0
So. Skřivaň - So. Branov 5 : 13 (30 : 45)
- Broum Z. 2, Ledvinka M. 1, Gebhart F. 1, Megerle M. 0, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Mencl M. 4, Pergler P. 4, Šípek M. 2 (2), Kruba V. 1, Pokorný J. 1 (2), čtyřhra Pergler P. – Mencl M.

IV. třída - 20. kolo
SK Šanov - ST Nouzov A odloženo

SK Pavlíkov B - So. Hředle E 2 : 16 ( 9 : 51)
- Mika Marcel 2, Mika T. 0, Grech N. 0, Truksa M. 0
- Vitner T. 4, Dvořák J. 4, Mauer L. 3, Hrbek M. 3, čtyřhry Dvořák J. - Mauer L. a Hrbek M. - Vitner T.
So. Všetaty B - So. Lány D odloženo

So. Křivoklát C - So. Skřivaň 6 : 12 (34 : 42)
- Šiška J. 3, Durčiak J. 2, Pavlíček J. 0, Pastor J. 0 (2), Hošek P. 0 (2), čtyřhra Durčiak P. – Pavlíček J.
- Broum Z. 4, Ledvinka M. 3, Megerle M. 2, Gebhart F. 2, čtyřhra Megerle M. – Gebhart F.
So. Branov - Velká Buková A odloženo

R. Třtice B - So. Nové Strašecí C odloženo

1. ST Nouzov A 18 15 1 2 0 218:106 49
2. So. Lány D 17 15 1 1 0 211:95 48
3. SK Šanov 18 13 2 3 0 223:101 46
4. R. Třtice B 18 12 2 4 0 207:117 44
5. So. Branov 17 11 1 5 0 166:140 40
6. So. N. Strašecí C 18 11 0 7 0 178:146 40
7. So. Hředle E 19 8 1 10 0 163:179 36
8. So. Křivoklát C 19 5 1 13 0 126:216 30
9. So. Všetaty B 18 5 1 12 0 141:183 29
10. SK Pavlíkov B 19 5 0 14 0 111:231 29
11. So. Skřivaň 19 2 0 17 0 110:232 23
12. Velká Buková A 18 2 0 16 0 108:216 22

V. třída - 20. kolo
ST Nouzov B - So. Janov C 10 : 8 (37 : 26)
- Sušánka L. 4, Nachtigal V. 3, Polák Jiří 2, Kupcová I. 0, čtyřhra Nachtigal V. - Sušánka L.
- Benda J. 3, Dušek V. 2, Wágnerová A. 1, Pacourek M. 1, čtyřhra Dušek V. – Benda J.
TJ Čistá B - So. Lány E 14 : 4 (46 : 21)
- Kašpar P. 4, Zeman J. 4, Zlehovec E. 2, Plincner L. 2, čtyřhry Kašpar P. – Plincner L. a Zeman J. – Zlechovec E.
- Matoušek F. 2, Hrbek D. 1, Stolár D. 1, Trpáková K. 0
SK Skryje B - Velká Buková B 14 : 4 (46 : 20)
- Zíma P. 4, Barták R. 3, Šmíd Z. 3, Slepička V. 3, čtyřhra Šmíd Z. – Zíma P.
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 0, Duchoň R. 0, Zíka J. 0, čtyřhra Štefan Z. – Duchoň R.
R. Třtice C - TTC Rynholec 3 : 15 (19 : 46)
- Halenková P. 2, Vondra J. 1, Svobodová L. 0, Vojtík P. 0
- Dundrová G. 4, Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 3, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Špička M. – Dundrová G.
So. Nové Strašecí D a SK Pšovlky C - volno

1. ST Nouzov B 16 14 1 1 0 178:110 45
2. SK Pšovlky C 16 11 2 3 0 184:104 40
3. TJ Čistá B 15 12 0 3 0 176:94 39
4. SK Skryje B 15 8 2 5 0 152:118 33
5. So. Lány E 15 6 2 7 0 135:135 29
6. TTC Rynholec 14 6 1 7 0 130:122 27
7. So. N. Strašecí D 15 6 0 9 0 115:155 27
8. R. Třtice C 15 5 0 10 0 111:159 25
9. So. Janov C 17 3 0 14 0 107:199 23
10. Velká Buková B 14 1 0 13 0 80:172 16