Jak probíhala příprava vašeho mužstva na krajský přebor?
Začala v polovině července, odkdy se trénovalo dvakrát týdně na umělé trávě v Rakovníku. O prázdninách jsme se zúčastnili i několika letních turnajů, v nichž jsme však žádných výrazných úspěchů nedosáhli. Od září se jednou týdně scházíme v rakovnické sportovní hale.

Došlo oproti minulé úspěšné sezóně k nějakým změnám v hráčském kádru?
Kádr zůstal ve složení, v jakém si vybojoval postup do krajské přeboru. Pouze k nám nově přišel na hostování Marek Quaiser z Atlanticu Rakovníku a z našeho béčka, které hraje nejnižší okresní soutěž Kladenska, se připojil brankář Martin Gajdoš. Mužstvo tedy tvoří brankáři Herink a Gajdoš a hráči Mokrejš, Kopřiva, P. Urban, M. Došek, J. Došek, Baďura, P. Beneš, L. Stuchl, Pacourek a Quaiser. Trenérem je Marek Titlbach.

S kým se v krajském přeboru utkáte?
V nejvyšší krajské soutěži nás čekají Foboz Slaný, Bělá pod Bezdězem, Alpina Slaný, Malibu Mladá Boleslav, Rohožník, Stochov, Veltěž, Kralupy, Hořovice, Třebusice B a Omask Kladno.

S jakým cílem jdete do nejvyšší krajské soutěže?
I když jsme ji zpovzdáli trochu v uplynulých letech sledovali, přesto o výkonnosti účastníků mnoho nevíme. Navíc v nich mohlo v létě dojít i ke změnám. Třeba už úvodní zápas leccos napoví. Sice změříme síly s druhým nováčkem – Hořovicemi, které postoupily z okresního přeboru Příbramska, ale v minulé sezóně se jim ještě podařilo postoupit až do semifinále krajské části Poháru ČMFS, když porazily divizní Kolín a účastníky krajského přeboru Malibu Mladá Boleslav a Alpinu Slaný. Navíc jsme se dozvěděli, že Hořovičtí v létě svůj kádr rozšířili o dalších osm hráčů. Mrzí nás, že zápasy nemůžeme hrát v Rakovníku, kde není vhodná hala, takže v žádném utkání nebudeme mít skutečnou výhodu domácího hřiště. Naším „domovem“ totiž bude Slaný. Přesto bychom se chtěli v krajském přeboru zachránit a složit tak reparát za sezónu 2005-2006, kdy jsme v této soutěži skončili předposlední a museli ji opustit.

Autor: Jaroslav Mokrejš