SK Kolín A – VK Rakovník 0:3 (-21,–25,–21), 0:3 (-17,–21,–24)

První sada přinesla do stavu 10:9 vyrovnanou partii, hostům se poté podařilo vypracovat náskok čtyř míčů, který udrželi až do závěru – 0:1. Druhý set byl ještě vyrovnanější, avšak opět se šťastným koncem pro Rakovnické, kteří se tak ujali vedení 0:2 na sety. Třetí sada bylo podobná té úvodní a stejným výsledkem také skončila. Hosté si tak připsali úvodní vítězství.

Do druhé zápasu vstoupili opět lépe Rakovničtí, kteří první sadu opanovali se skórem 25:17. Druhý set byl rovněž v režii Rakovnických a o utkání se zdálo být rozhodnuto. Závěrečná sada sice přinesla jisté zdramatizování, avšak opět v koncovce nakonec hosté rozhodli o svém jednoznačném vítězství, když v obou utkáních neztratili ani set.

„Kolínští jsou poslední v tabulce, získali pouze tři body a mají velmi mladé mužstvo. Nastupuje za ně řada juniorů a to nakonec i rozhodlo o našem vítězství. Utkání moc hezká nebyla, ale naštěstí jsme zvládly koncovky, což domácí položilo," nechal se slyšet hrající kapitán Rakovnických Jiří Fojtík.  

VK Rakovník: Caithaml, Fojtík, Folda, Procházka, Zelený, Laubr, Malý.