HBC KEB Kladno C - HBC Rakovník 3:3 (1:1, 1:1, 1:1)

Tato očekávání se naplnila hned od začátku zápasu. Lépe do zápasu vstoupili hosté, kterým se hned po čtvrt minutě podařilo otevřít skóre, když se prosadil střelou od červené čáry Pospíchal. Domácí začali více bojovat a zkoušeli střílet ze všech možných pozic na brankáře Polakoviče, ale ten se snažil napravit svoje poslední nepovedené výkony. Domácí se tak trefili dvě minuty před koncem první části, když využili zaváhání hostující obrany a prostřelili Polakoviče z bezprostřední blízkosti.

Druhou část začali lépe domácí a ve druhé minutě této části otočili vývoj zápasu a vstřelili svoji druhou branku. Hosté se snažili a jejich snaha vedla k šancím, ale opět vázlo zakončení. Vyrovnání přišlo paradoxně po chybě v domácí rozehrávce, když vyhazovaný míček zastavil Tlustý, udělal s ním dva kroky a střelou od modré vyrovnal. Do konce druhé třetiny se už i přes mnoho příležitostí nic nestalo a tak byl vyrovnaný stav i po dvou třetinách.

Hned v první minutě se prosadil po rychlém úniku Pospíšil a hosté se ujali vedení. Domácí vrhli všechny síly do útoku a i při hře v oslabení dokázali hráče hostů trápit, ale nedokázali se prosadit před brankou. Ke spornému vyrovnání došlo minutu a čtvrt před koncem, kdy domácí nahazovali míček od modré a jeden z dobíhajících útočníků ho usměrnil nohou do branky. Rozhodčí v tomto pohybu neviděli úmysl a tak branku uznali a utkání tak skončilo remízou. V trestných stříleních byli bezchybní oba brankáři, a tak si obě mužstva připsala pouze bod.
„Dneska je asi remíza spravedlivým výsledkem i když vyrovnání bylo sporné, ale takový je sport a my musíme jít po zisku prvního bodu dál a zápas od zápasu, aby těch bodů bylo víc a co nejdříve jsme opustili poslední místo tabulky,“ bylo slyšet z rakovnické kabiny po utkání.
Branky: Pospíchal ( Tvarůžek M. ), Tlustý , Pospíšil ( Náprstek )

HBC Rakovník: Polakovič, Pospíchal, Lisner T., Lisner M., Prajzler, Tlustý, Lomberský, Tvarůžek O., Náprstek, Tvarůžek M., Pospíšil, Feldigel, Cíl.