Rakovník - Hostivař 1:1

Pražanky se hned od úvodních minut představily kompaktním a sebevědomým výkonem a Rakovník se dlouhé minuty hledal hlavně ve středu zálohy, ze které jen těžko hledal cesty a cestičky před hostivařskou gólmanku. Hostivař navíc využila díky zkušené Kučerové jeden z trestných rohů na 0:1, a tak bylo o poločasové přestávce na rakovnické střídačce o čem přemýšlet.

Druhý poločas ale z velké části patřil domácím. Hned zpočátku přišel sporný moment, ve kterém nakonec rozhodčí gól Stehlíkové neuznali, ale ve 43. minutě Rakovník zahrával další z trestných rohů a Mánková protrhla střelecké trápení na 1:1. V dalším průběhu pak oba týmy hlavně nechtěly udělat chybu, přesto závěrečné minuty přinesly po gólové šanci na obou stranách. Nejprve Steidlová vychytala zkušenou Staňkovou, na druhé straně Mánková trefila jen betony hostivařské gólmanky, a tak byly nakonec se závěrečným hvizdem rozhodčích s remízou spokojeny oba celky.

To potvrdil i rakovnický trenér. „Z naší strany byl lepší druhý poločas, s prvním máme trochu problémy, než se dostaneme do potřebného tempa a začneme se víc soustředit na taktické pokyny. Postupně jsme více ohrozili hostivařskou branku, ale stále nám chybí víc útočné síly, která částečně odešla s Kotálovou a Hanzlovou, které jsou dlouhodobě mimo hru. Remíza je, myslím, spravedlivým obrazem hry,“ hodnotil utkání kouč Martin Seemann.

Branky: Mánková - Kučerová. Poločas: 0:1. HC Rakovník 1972: Steidlová - Matoušková, Škrancová, Čermáková, Kolářová, Somolová, Křikavová, Ohnemichlová, Vorlová, Bašová, Stehlíková, Mánková, Jerijová, Holubová, Hudečková, Přibíková. Trenéři Josef Ostaš a Martin Seemann.