SK Přílepy A-So.Nesuchyně A 9:9
Za stavu 5:2, na kterém se podílely i dvě výhry v pátém setu 12:10 v duelech Muller-Šerák a Kutílek-Šebek.Pak hosté obrátili až na 5:7, když Šebek prohrál s Holým a Jílek s Krobem 2:3.V závěru pak zachraňoval pro hosty alespoň remízu Krob, který si poradil s domácím Kutílkem 3:0.

So.Hředle A-So.N.Strašecí A 5:13
Oba týmy v nejsilnějších sestavách, v jednom z rozhodujících zápasů zvyšoval V.Fabinger proti Dvořáčkovi v rozhodujícím setu 11:9 a za stavu 5:7 dopadly singly Dvořáček-Pittner a Novák-V.Fabinger shodně 2:3 na sety.Zlomení domácí pak už do konce nezískali ani jediný úspěch.

So.Olešná A-So.Krupá A 8:10
Krupá se překvapivou výhrou poněkud povynořila ze sestupových vod, když v domácím dresu nepředvedli svůj obvklý bodový standard Procházka i Bařtipán.Za hosty zářil hlavně Jindřich Mrázek , jenž si poradil i s Lédlem a Vítem, přičemž o desátý bod bojoval M.Mrázek s Procházkou celých pět setů.

So.N.Strašecí B-KST Rakovník C 7:11
Hosté v silné sestavě Froněk, Šebek, Brabcová a Podestát utekli až na 1:6, ale Jiříčkova obrana zdolalal Podestáta 3:1 a Blín našel recept na Brabcovou.V boji o desátý bod byl úspěšnější Podestát proti Hrdému.

KK Rakovník-So.Janov A 12:6
Očekávaná výhra prvního celku pořadí začala úvodní čtyřhrou Šteng,Sušánka-Amler,Dráždil 3:2, ale třeba Amler udolal Holého 3:2 i Fojtíka a J.Pacourek si porafil se Sušánkou,V singlu o desátý bod změřili síly Cír s Dráždilem, který potvrdil, že se mu v Jandačově sále příliš nedaří.

RC Rakovník A-So.Rakovník A 11:7
V městském derby v tělocvičně MOA Rakovník sice domácí prohrávali ještě 5:7, dyž Smitka podlehl Cibulkovi 2:3,Krůta Jansovi 1:3 a Hejda Cibulkovi 2:3.Závěr však patřil Rakům, Dupač našel recept na Lédla, Hejda porazil Jerhota i Stibora a Sokol poslal do kolen Smitka, jenž vydřel v pěti setech další úspěch pro RC proti Jansovi.

AUTOR: Miroslav Koloc