VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský stolní tenis, 14. a 15. kolo

Střední Čechy - Krajské stolnětenisové soutěže odehrály své další dvoukolo, po němž se stále více v jednotlivých skupinách rýsují čtveřice pro play off, ale i pro play out. Ze všech skupin už ale zůstávají jen dva týmy, které neokusily hořkost porážky.

5.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

V krajské I. třídě je to FK Kolín B, který ale s druhou Sadskou jen remizoval 9:9 a přišel o dva body a v krajské II. třídě skupiny D je to Zruč n. S., která v 15 kolech neztratila ještě ani bod a je suverénem své skupiny. Tandem neporažených opustila Sadská B, která prohrála na stolech obou pronásledovatelů.

STŘEDOČESKÁ DIVIZE

14. kolo: Brandýs n. L. – Neratovice 10:4 (čtyřhry 2:0) Berger 3, Mifka 3, Šubrt 1, Zatřepálek 1 – Michal 2, Zd. Dvořák 1, Benedš 1, Kostelec n. Č. l. – Mn. Hradiště 2:10 body nehlášeny, Hudlice A – So Příbram 10:4 (1:1) Homolka 3, Dřevěný 3, Drož 2, Landa 1 – Bauer 2, Jaroš 1, Rakovník – Hořovice 8:10 (2:0) Kettner 3, Mikeš 2, Lédl 1 – Šmíd 4, Chládek 3, Jirouch 2, Kebrl 1, Ml. Boleslav B – ARLT Kladno 10:7 (1:1) Serbus 3, Fuka 3, Zahrádka 2, Nováček 1 – Hrubý 2, Vospálek 2, Ulihrach 1, Prágr 1, TTC Kladno B – Hudlice B 10:6 (1:1) Mencl 3, Ebert 2, Havlíček 2, Vychodil 1, Pavlíček 1 – Hrabár 2, Hříbal 1, Gruber 1, Hubinger 1.

15. kolo: Brandýs n. L. – Mn. Hradiště 8:10 (1:1) Zatřepálek 3, Holub 2, Šubrt 1, Nekola 1 – Trávníček 4, Stránský 2, Ort 2, Blažek 1, Kostelec – Neratovice 4:10 body nehlášeny, Rakovník – So Příbram 10:8 (1:1) Lédl 3, Mikeš 3, Kettner 2, Andrt 1 – Kotrbatý 2, Jaroš 2, Bauer 2, Mráz 1, Hudlice A – Hořovice 10:2 (1:1) Dřevěný 3, Homolka 2, Drož 2, Landa 1, Lev 1 – Šmíd 1, TTC Kladno B – ARLT Kladno 10:8 (1:1) Havlíček 4, Pavlíček 3, Ebert 1, Mencl 1 – Hrubý 3, Ulihrach 2, Prágr 2, Ml. Boleslav B – Hudlice B 9:9 (1:1) Nešněra 3, Zahrádka 2, Fuka 2, Serbus 1 – Hříbal 4, Gruber 2, Hrabár 1, Hubinger 1.

1. Hudlice A 15 11 0  4  133:84   33
2. Brandýs n. L. 15 10 1  4  140:87   31
3. Ml. Boleslav B 15  9 3  3  140:109  30
4. Hořovice 15  7 5  3  130:109  26
5. TTC Kladno B 15  8 0  7  112:120  23
6. Rakovník 15  7 2  6  128:120  23
7. Neratovice 15  6 3  6  108:118  21
8. Hudlice B 15  6 2  7  112:109  20
9. Mn. Hradiště 15  5 2  8  103:127  17
10. So Příbram 15  5 1  9  109:126  16
11. ARLT Kladno 15  4 1 10  113:132  13
12. Kostelec n. Č. l. 15  2 0 13   53:140  60

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A
14. kolo: V. Popovice – TTC Kladno C 13:5 (1:1)
Randák 4, Stupavský 4, Semrád 2, Škop 2 – Lážnovský 2, Šulc 1, Dědina 1, Veltrusy – Kr. Dvůr C 5:13 (0:1) 5xWO – Vlček 4, Řejha 4, Kopřiva 4, ST–Šanov – Rožmitál 9:9 (1:1) Pisár 4, L. Knor 3, Kadeřábek 1 – Eisenreich ml. 3, Srch 2, Dlouhý 2, Čížek 1, Rakovník B – Hořovice B 14:4 body nehlášeny, Říčany B – Lány 13:5 (1:0) Valenta 2, Pokorný 2, Štěpánek 2, Vorá 1, 5xWO – P. Moravec 1, 4xWO, Žebrák – Lochovice 6:12 (0:1) Spousta 2, Křemen 2, Kunc 1, 1xWO – Zítek 3, Zitta 2, Budělovský 1, 5xWO.

15. kolo: Veltrusy – TTC Kladno C 10:8 (1:1) Šulc 3, Jirásek 3, Křišťan 2, Tkačuk 1 – Dědina 3, Pachman 2, Lážnovský 1, Pešta 1, V. Popovice – Kr. Dvůr C 8:10 (2:0) Randák 3, Stupavský 2, Semrád 1 – Vlček 4, Řejha 3, Vlasák 2, Kopřiva 1, Rakovník B – Rožmitál 7:11 body nehlášeny, ST–Šanov – Hořovice B 15:3 (2:0) L. Knor 3, V. Knor 3, Pisár 3, Kadeřábek 2, 2xWO – Ungr 2, Pancíř 1, Žebrák – Lány 4:14 (0:2) Jančiga 3, Křemen 1 – M. Moravec 3, P. Moravec 3, Spiegl 3, Hrbek 3, Říčany B – Lochovice 7:11 (0:2) Štěpánek 3, Erlich 2, Pokorný 1, Valenta 1 – Zítek 4, Baier 3, Budělovský 1, Zitta 1.

1. Králův Dvůr C 15 14 0  1  216:54   42
2. Lochovice 15 13 1  1  183:87   40
3. Rožmitál 15  9 2  4  159:111  29
4. Říčany B 15  9 2  4  140:130  29
5. ST–Šanov 15  8 4  3  153:117  28
6. Rakovník 15  7 2  6  148:122  23
7. Lány 15  7 2  6  142:128  23
8. V. Popovice 15  5 4  6  138:132  19
9. TTC Kladno C 15  3 2 10  100:170  11
10. Žebrák 15  2 1 12   81:189   7
11. Veltrusy 15  2 1 12   91:179   7
12. Hořovice B 15  0 1 14   69:201   1

Skupina B
14. kolo: Libice n. C. – Sázava B 9:9 (1:1)
Trajhan ml. 3, Pekárek 2, Kaipr 2, Paroulek 1 – Trmal 3, Krejčí 3, Budjač 2, Brandýs n. L. B – Ml. Boleslav C 9:9 (1:1) Sysel 3, Holub 2, Seidl 2, Nekola 1 – Čeřovský 4, Nováček 3, Kouřil 1, Nymburk – Kosmonosy 7:11 body nehlášeny, So Kutná Hora – Bělá p. B. B 11:7 (0:2) Maruščák 4, Liberský 3, Herout 3, Štus 1 – Řípa 2, Postelt 2, Balcar 1, Kolín C – Benešov 13:5 body nehlášeny, Kolín B – Sadská 9:9 (1:1) Zaplatílek 4, Lhoták 2, Hrda 1, Ulrich 1 – Wagner 3, Kyncl 2, Švarc 2, Beran 1.

15. kolo: Brandýs n. L. B – Sázava B 12:6 (1:1) Sysel 4, Holub 2, Seidl 2, Nekola 1, 2xWO – Trmal 2, Budjač 1, Krejčí 1, Libice n. C. – Ml. Boleslav C 9:9 (1:1) Trajhan ml. 3, Pekárek 2, Kaipr 2, Paroulek 1 – Čeřovský 4, Loudín 2, Antoš 1, Kouřil 1, Kutná Hora – Kosmonosy 11:7 (2:0) Liberský 4, Maruščák 3, Jirásek 1, Štus 1 – Zajíček 2, Veselý 2, Čech 2, 1xWO, Nymburk – Bělá p. B. B 5:13 body nehlášeny, Kolín B – Benešov 15:3 (2:0) Lhoták 3, Hrda 3, Ulrich 3, Zaplatílek 11, 1xWO – Váňa 1, 3xWO, Kolín C – Sadská 7:11 body nehlášeny.

1. Kolín B 15 13 2  0  185:85   41
2. Sadská 15 12 1  2  180:90   37
3. Bělá p. B. B 15 10 2  3  175:94   32
4. Ml. Boleslav C 15  8 5  2  158:112  29
5. Libice n. C. 15  7 2  6  139:131  23
6. Kutná Hora 15  8 2  5  133:137  23
7. Kolín C 15  6 1  8  112:158  19
8. Brandýs n. L. B 15  4 4  7  116:154  16
9. Nymburk 15  3 3  9  105:165  12
10. Kosmonosy 15  3 1 11  117:153  10
11. Sázava B 15  2 1 12  104:165   7
12. Benešov 15  1 2 12   95:175   5

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A
14. kolo: Dřínov – Sn Kladno 5:13 (čtyřhry 0:2)
Holan 2, Poláková 2, 1xWO – Havel 4, Savel 2, Jírový 2, Jůza 2, Kříž 1, Roztoky – Neratovice B 11:7 body nehlášeny, Stochov Honice – Mlékojedy/Kostelec n. L. 9:9 (2:0) Karmazín 2, Navrátil 2, Janoušek 2, Jedlička 1 – Zd. Donát 3, Legát 3, Halama 2, Kulíšek 1, Lány B – Líbeznice B 10:8 (1:1) Šulc 4, Bajcová 3, Szabo 2 – Kulíšek 3, Bernard 2, Srbek 1, Pavlík 1, Slaný – Rakovník C 10:8 (2:0) Poláček 3, Pánek 2, Macák 2, Horský 1 – Rezek ml, 1, Cír 1, Šebek 1, Froněk 1, 4xWO,Sport Kladno – ARLT Kladno B 8:10 (0:2) Pírka 3, Jedlička 2, Novák 2, Černý 1 – Štěpán 4, Heral 3, Čermák 1.

15. kolo: Dřínov – Neratovice B 8:10 (1:1) Poláková 3, Kruml 2, Holan 1, Tůma 1 – Ehl 4, Weisser 2, Šlechta 2, Čuba 1, Roztoky – Sn Kladno 10:8 body nehlášeny, Lány B – Mlékojedy/Kostelec n. L. 13:5 (0:2) Vajcová 4, Moravec ml. 3, Jirkovský 3, Szabo 1, 2xWO – Kulíšek 1, Halama 1, Donát 1, Stochov Honice – Líbeznice B 7:11 (1:1) Jedlička 3, Navrátil 2, 1xWO – Bernard 4, Trgiňa 2, Kulíšek 2, Vondráš 1, Srbek 1, Sport Kladno – Rakovník C 12:6 (2:0) Novák 4, Vilímek 2, Jedlička 2, Pírka 1, 1xWO – Cír 3, Šebek 2, Froněk 1, Slaný – ARLT Kladno B 16:2 (1:0) Pánek 3, Poláček 2, Tajč 2, Vaktor 1, 7xWO – Šimo 1, 1xWO.

1. Lány B 15 14 0  1  179:91   42
2. Roztoky 15 12 2  1  165:105  38
3. Slaný 15 10 0  5  141:129  30
4. Sn Kladno 15  7 3  5  141:129  24
5. Rakovník C 15  7 3  5  143:127  24
6. Mlékojedy/Kost. 15  6 3  6  135:135  21
7. Líbeznice B 15  6 2  7  131:139  20
8. Stochov Honice 15  6 2  7  142:128  20
9. Sport Kladno 15  5 0 10  130:140  15
10. Neratovice B 15  5 0 10  128:142  15
11. ARLT Kladno B 15  4 1 10  115:155  13
12. Dřínov 15  0 0 15   70:200   0

Skupina B
14. kolo: Bělá p. B. C – Mn. Hradiště C 10:8 (2:0)
Balog 4, Kapras 2, Kaňka 1, Slobodzian 1 – Kastner 3, Koloc ml. 3, Grill 1, Kraušner 1, Kosmonosy B – Ml. Boleslav D 12:6 (1:1) M. Zajiček 4, Horsák 3, P. Zajíček 2, Čech 1, 1xWO – Kouřil 3, Pácha 1, Niems 1, Nymburk B – Brandýs n. L. C 12:6 (2:0) Pour 3, Třešňák 3, Mucha 2, Šimek 2 – Ivan 4, Mühlfeit 1, Zatřepálková 1, Přezletice – Krchleby 2:16 (0:2) Havazík 2 – Kučera 4, Břetenář 4, Paclt 3, Král 3, Lysá n. L. – Sadská B 14:4 (2:0) Sádlo 4, Boháč 4, Havel 2, Bittner ml. 2 – Fedačka 2, Vydra 2, Mn. Hradiště B – Sadská C 17:1 (2:0) Hoďák 4, Rulec 4, Haas 3, Kracman 2xWO – Dvořák 1.

15. kolo: Kosmonosy B – Mn. Hradiště C 10:8 (1:1) M. Zajíček 3, P. Zajíček 3, Čech 3 – Grill 3, Kastner 2, Pleticha 1, Kraušner 1, Bělá p. B. C – Ml. Boleslav D 14:4 (1:1) Balog 4, Kapras 4, Elstner 3, Kaňka 2 – Niems 2, Kopecký 1, Přezletice – Brandýs C 3:15 (1:1) Weishaupt 1, Slunéčko 1 – Mühlfeit 4, Zatřepálková 4, Ivan 4, Doležalová 1, 1xWO, Nymburk B – Krchleby 10:8 (1:1) Pour 3, Třešňák 3, Šimek 2, Mucha 1 – Kučera 4, Paclt 2, Břetenář 1, Mn. Hradiště B – Sadská B 11:7 (2:0) Rulec 3, Luka 2, Haas 2, Hoďák 2 – Fedačka 3, Vydra 3, Wagner ml. 1, Lysá n. L. – Sadská C 16:2 (1:1) Boháč 4, Sádlo 3, Bittner 3, Havel 2, 3xWO – Motl 1.

1. Sadská B 15 11 2  2  164:106  35
2. Lysá n. L. 15 11 1  3  176:94   34
3. Mn. Hradiště B 15 11 1  3  188:82   34
4. Krchleby 15 10 1  4  171:99   31
5. Bělá p. B. C 15  9 3  3  160:110  30
6. Mn. Hradiště C 15  9 2  4  157:113  29
7. Ml. Boleslav D 15  5 1  9  111:159  16
8. .Nymburk B 15  4 1 10  118:152  13
9. Kosmonosy B 15  5 0 10  108:162  12
10. Sadská C 15  2 3 10  100:170   9
11. Přezletice 15  2 2 11   87:183   8
12. Brandýs n. L. C 15  2 1 12   80:190   7

Skupina C
14. kolo: Sedlčany B – Olešná 10:8 (1:1)
Linhart 3, Kovář 3, Mašek 2, Lesák 1 – Kopp 3, Vurm 2, Herman 1, Březnice – TTC Příbram 11:7 body nehlášeny, Unhošť – Klínec 6:12 (1:1) Blažek 3, Mach 1, Sokolovský 1 – Vilhelm 4, Urban 3, Hrstka 3, Fischer 1, Ořech – Mníšek p. B. 6:12 (0:2) Skřivánek 2, Krasničan 1, 3xWO – Přáda 3, Šťastný 3, Selement 1, Macháček 1, 2xWO, Kr. Dvůr E – Nižbor 10:8 body nehlášeny, Králův Dvůr D – Hudlice C 5:13 body nehlášeny.

15. kolo: Březnice – Olešná 15:3 body nehlášeny, Sedlčany B – TTC Příbram 10:8 (1:1) Linhart 4, Lesák 4, Mašek 1 – Silavecký 2, Karda 2, Ječmen 1, Brabenec 1, 1xWO, Ořech – Klínec 6:12 (0:2) Skřivánek 2, Helo 1, Fürst 1, Krasničan 1, 1xWO – Hrstka 4, Urban 3, Fischer 3, Unhošť – Mníšek p. B. 12:6 (1:1) Blažek 4, Sokolovský 2, Mach 3, Jangl 1, 1xWO – Přáda 2, Šťastný 1, Macháček 1, 1xWO, Králův Dvůr D – Nižbor 5:13 body nehlášeny, Králův Dvůr E – Hudlice C 6:12 body nehlášeny.

1. Klínec 1 15 11 1  3  168:102  34
2. Mníšek p. B. 15  9 1  5  147:123  28
3. Nižbor 15  9 1  5  160:110  28
4. Březnice 15  8 3  4  148:122  27
5. Králův Dvůr D 15  9 0  6  152:118  27
6. Sedlčany B 15  7 2  6  144:126  23
7. Unhošť 15  7 2  6  144:126  23
8. Králův Dvůr E 15  6 1  8  128:142  19
9. Olešná 15  6 1  8  123:147  19
10. TTC Příbram 15  5 1  9  127:143  16
11. Hudlice C 15  4 2  9  118:152  14
12. Ořech 15  1 1 13   78:192   1

Skupina D
14. kolo: Velké Popovice B – Zruč n. S. 2:16 (0:2)
Zita 1, 1xWO – Šmíd 4, Kamarýt 4, Jandejsek 3, Fiala 2, 1xWO, Klučov – Vlašim 9:9 (2:0) P. Martin 3, Kurel 2, Chlumský 1, J. Martin 1 – Pěnkava ml. 3, Hejný 3, Škopek 3, Olympia Kutná Hora – Týnec n. L. 10:8 (1:1) Vrána 3, Majer 3, Darius 2, Bárta 1 – P. Mošna 4, Valenta 2, Moravec 1, So Kutná Hora B – Čáslav 8:10 (1:1) Růžička 2, Faltín 2, Mucha 1, 2xWO – Sosnovec 4, Lövl 2, Cyrus 2, Cížek 1, Říčany C – Benešov B 12:6 (1:1) Šanc 4, Erlich 3, Plíhal 1, Šimůnek 1, 2xWO – Povolný 2, Košař 2, Šturc 1, FK Kolín D – Týnec n. S. 7:11 (1:1) Holman 2, Křivánek 1, Cikán 1, Šembera 1 – Hameta 3, Staněk 3, Balata 2, Kašpárek 2.

15. kolo: Klučov – Zruč n. S. 6:12 (2:0) P. Martin 2, Kurel 1, J. Martin 1 – Šmídt 4, Herout 3, Kamarýt 2, Jandejsek 2, 1xWO, V. Popovice B – Vlašim 2:16 (0:2) Zita 1, Petřík 1 – Pěnkava ml. 4, Hejný 4, Škopek 4, Limberk 2, Sokol Kutná Hora B – Týnec n. L. 11:7 (1:1) Faltín 3, Růžička 3, Mucha 2, Kořínek 2 – Valenta 2, Mošna 2, Moravec 2, Olympia Kutná Hora – Čáslav 7:11 (0:2) Bárta 1, Majer 1, 5xWO – Sosnovec 3, Lövl 3, Cyrus 2, Čížek 1, FK Kolín D – Benešov B 14:4 (2:0) Holman 4, Šembera 3, Brant 3, Křivánek 2 – Šturc 2, 2xWO, Říčany C – Týnec n. S. 10:8 (1:1) Černý 3, Voráč 3, Erlich 2, Šanc 1 – Hameta 3, Staněk 1, Balata 1, 2xWO.

1. Zruč n. S. 15 15 0  0  228:42   45
2. Týnec n. S. 15 10 0  5  156:114  30
3. Čáslav 15  9 2  4  142:128  29
4. Říčany C 15  9 2  4  133:137  29
5. Vlašim 15  8 1  6  157:113  25
6. Kolín D 15  7 2  6  140:130  23
7. Olymp. K. Hora 15  7 1  7  121:149  22
8. Klučov 15  6 2  7  145:125  20
9. So Kutná Hora B 15  6 2  7  123:147  20
10. Týnec n. L. 15  4 1 10  126:144  13
11. Benešov B 15  2 1 12  100:170   7
12. V. Popovice B 15  0 0 15   49:221   0

Autor: Vlastimil Dudáček

5.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Krajský soud v Praze se v pondělí 23. října vrátil ke korupční kauze kolem bývalého středočeského hejtmana Davida Ratha.
13

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Krajský úřad Středočeského kraje v Praze.
1

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Hejtmanka lákala pozornost ke středním Čechám. Ve Washingtonu

Střední Čechy – O lokality ve středních Čechách se nyní více zajímají členové týmů americké centrály softwarového gigantu Microsoft.

Debaty o penězích pro nemocnice může kdokoli sledovat i z domova

Střední Čechy – V úterý se sejdou zastupitelé Středočeského kraje. Jednat mají hlavně o plánu investic a o penězích pro krajské nemocnice. Jistě se zmíní i o aktuální krizi krajské koalice – k ráznému řešení však asi nepřistoupí.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Hlasujte pro Sympaťáka 42. týdne 2017

Rakovník - Vážení čtenáři, díky vstřícnosti rakovnické porodnice vám na našich stránkách přinášíme fotky nejmladších obyvatel Rakovnicka. Přivítejte s námi na světě další miminka, narozená v době od 13. - 19. 10. 2017.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT