I. třída - 1. kolo 
So. Nesuchyně A - So. Lány C 11 : 7 (39 : 31) 
- Hetto T. 4, Šerák M. 4, Šebek V. 1, Barsa T. 1, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
- Trpák R. 2, Běloušek D. 2, Lážnovský J. 2, Libovický R. 0, čtyřhra Trpák R. – Běloušek D.
RC Rakovník A - KST Rakovník E 5 : 13 (23 : 44) 
- Niezgoda R. 2, Hejda L. 1, Smitka L. 1, Cafourek M. 0, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R. 
- Froněk P. 4, Kapoun O. 4, Pisárová K. 2, Adamczuk Janusz 2, čtyřhra Kapoun O. – Adamczuk Janusz
So. Janov A - So. Nové Strašecí A 9 : 9 (34 : 33) 
- Štindl R. 3, Tomášek M. 2, Fric J. 2, Amler M. 1, čtyřhra Fric J. – Amler M.
- Pittner K. 4, Červený Z. 2, Libovický V. 2, Fabinger F. 0, čtyřhra Fabinger F. - Pittner K. 
SK Pavlíkov A - So. Rakovník A 4 : 14 (24 : 46) 
- Mika M. 3, Mika L. 0 + 1WO, Gebhart L. 0, Mrzena J. 0 
- Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3, Čermák L. 3, Stibor J. 2 (3), čtyřhry Jansa S. st. – Čermák L. a Jansa S. ml. – Stibor J.
So. Rakovník B - So. Olešná A 3 : 15 (17 : 51) 
- Sosna P. 2, Mladý V. 1, Jerhot J. 0, Lukeš Z. 0 (3)
- Šebek T. 4, Lédl J. 4, Procházka T. 3, Kočovský T. 1 + 1WO, čtyřhry Kočovský T. – Lédl J. a Procházka T. – Šebek T.
So. Hředle B - TJ Čistá A odloženo

II. třída - 1. kolo
SK Pšovlky B - So. Hředle B 4 : 14 (21 : 47)
- Netrh V. 2, Koleníková D. 1, Nachtigal V. ml. 0, Mayer F. 0, čtyřhra Koleníková D. – Netrh V.
-, Polášek M. 4, Vitner K. 3, Martínek J. 3, Vitner R. 3, čtyřhra Martínek J. – Vitner K,
So. Olešná B - R. Třtice A 10 : 8 (37 : 31)
- Kreidl P. 4, Bařtipán J. 3, Hubka M. 1, Folber J. 0, čtyřhry Kreidl P. – Bařtipán J. a Hubka M. – Folber J.
- Jirák M. 3, Kolek V. 2, Libovický T. 2, Vidrich F. 1
FC Jesenice - So. Křivoklát A 6 : 12 (23 : 41)
- Kotek P. 3, Novotný A. 2, Polák M. 1, Klekner V. 0 (3), Růžička A. 0 (1)
- Dolejš J. 4, Jaroš L. 3, Povolný J. 2, Hauner M. 1, čtyřhry Hauner M. – Dolejš J. a Jaroš L. – Povolný J.
SK Skryje A - So. Nové Strašecí B 9 : 9 33 : 32)
- Jedlička J. 3, Rybáček L. 2, Švarc J. 2, Jedlička M. 1, čtyřhra Rybáček L. – Jedlička J.
- Rovný P. 3, Hrdý S. 3, Zíma M. 1, Bünter M. 1, čtyřhra Hrdý S. - Rovný P.
So. Rakovník C - SK Přílepy 10 : 8 (39 : 35) 
- Kratochvíl M. 2, Miller F. 2, Zach F. 2, Cibulka J. 2 (2), Folk J. 0 (2), čtyřhry Kratochvíl M. – Zach F. a Miller F. – Cibulka J. 
- Holý V. 3, Havel V. 3, Jílek J. 1, Jiříček J. 1
Žst. Rakovník - So. Nesuchyně B 12 : 6 (42 : 32) 
- Jílek R. 3 (3), Chovan D. 3, Franěk F. 2, Chvojan J. 2, čtyřhry Chovan D. – Jílek R. a Franěk F. – Chvojan J.
- Kapoun M. 2 + 1WO, Barsa T. 2, Staněk M. 1, Micura D. 0


III. třída - 1. kolo 
So. Všetaty A - TTC Nové Strašecí 13 : 5 (44 : 27)
- Herink M. 4, Hrach R. 3, Kalík J. 3, Uhrin P. 2, čtyřhra Herink M. – Hrach R. 
- Jung R. 3, Hlad P. 1, Mazourek P. 0, Dvořák K. 0, čtyřhra Jung R. – Dvořák K.
RC Rakovník B - ST Nouzov A 1 : 17 (11 : 53) 
- Kolář M. 1, Cír J. 0, Spurný P. 0, Kurtovič A. 0
- Franěk M. 4, Polák T. 4, Šteffl J. 4, Dupač Z. 2 (2), Beneš P. 1 (2), čtyřhry Franěk M. – Šteffl J. a Beneš P. – Polák T.
B. SDH Lubná - So. Janov B 13 : 5 
- nedošel zápis
So. Rakovník D - So. Křivoklát B 11 : 7 (38 : 23) 
- Zach F. 4, Zajíc V. 3, Zelenka V. 2, Pondělíček F. 1, čtyřhra Zajíc V. – Zelenka V.
- Štěpnička J. 2, Šnídl J. 2, Durčiak J. 1, Lysý V. 1, čtyřhra Šnídl J. – Durčiak J.
So. Lány D - So. Olešná C 9 : 9 (34 : 34) 
- Moravcová A. 4, Lážnovský J. 3, Stolár D. 1, Hrbek D. 1
- Svoboda V. 2, Šebek M. 2, Vít V. 2, Polák M. 1, čtyřhry Šebek M. – Polák M. a Vít V. – Svoboda V. 
So. Hředle D - SK Hřebečníky 12 : 6 (43 : 23) 
- Dvořák J. 4, Vitner T. 3, Mauer L. 2, Vyskočil J. ml. 1 (3), čtyřhry Vitner T. – Vyskočil J. ml. a Dvořák J. – Mauer L.
- Hejný P. 3, Skála P. 1, Krůta J. 1, Kašpar T. 0 + 1WO

IV. třída - 12. kolo
So. Branov - SK Skryje B 12 : 6 (38 : 23)
- Mencl M. 4, Horn J. 3, Pergler P. 3, Pokorný J. 0 (2), Šípek M. 0 (2), čtyřhry Kruba V. – Horn J. a Pergler P. – Mencl M. 
- Zíma P. 3, Barták R. 1, Šmíd Z. 1, Slepička V. 1
So. Hředle E - So. Kroučová 6 : 12 
- nedošel zápis

IV. třída - 1. kolo
SK Pšovlky C - So. Branov odloženo

SK Šanov - SK Skryje B 13 : 5 (42 : 24) 
- Hlavata J. 4, Malecký V. 4, Wachtel R. 3, Štromajer E. 0 (3), Wachtel J. 0 (1), čtyřhry Wachtel R. – Malecký V. a Hlavata J. – Wachtel J..
- Zíma P. 2, Barták R. 1, Šmíd Z. 1, Slepička V. 1
So. Nové Strašecí C - R. Třtice B 10 : 8 (41 : 35) 
- Bouček J. 4, Bünter M. 3, Bujdák P. 2, Videmann P. 1
- Vidrich F. 3, Vondra P. 2, Halíř D. 1, Eis J. 0, čtyřhry Vidrich F. – Vondra P. a Eis J. – Halíř D. 
So. Janov C - SK Pavlíkov B 11 : 7 (36 : 24) 
- Houdek P. st. 4, Macek Z. 3 st., Pacourek J. st. 3, Fuxa R. 0, čtyřhra Pacourek J. st. – Macek Z. st.
- Mika M. 2, Pelc P. 2, Truksa M. 1, Mika T. 1, čtyřhra Mika M. – Pelc P.
ST Nouzov B - So. Křivoklát C 15 : 3 (46 : 18) 
- Nachtigal V. st. 4, Sušánka L. 4, Devera L. 3, Zeman J. 2 (3), Polák Jiří 0 (1), čtyřhry Nachtigal V. st. – Sušánka L. a Devera L. – Zeman J.
- Durčiak J. 2, Jaroš M. 1, Pastor J. 0, Hošek P. 0
So. Hředle E - Velká Buková A 10 : 8 (40 : 34)
- Skoupý J. 4, Vitner L. 3, Hrbek M. 1, Dvořák J. 1 (2), Vyskočil J. st. 0 (2), čtyřhra Dvořák J. - Hrbek M. 
- Rezek J. 3, Svoboda P. 2, Matějovský V. st. 1, Matějovský V. ml. 1, čtyřhra Rezek J. – Svoboda P.
So. Kroučová - So. Všetaty B 14 : 4 (46 : 16) 
- Fejfar V. 4, Jelínek P. 4, Kováčik J. 3, Staněk V. 2 (2), Valeš M. 0 (2), čtyřhra Fejfar V. – Jelínek P. 
- Kalík J. 2, Herink O. 1, Pešek L. 0, Bureš L. 0, čtyřhra Herink O. - Kalík J.

V. třída - 1. kolo 
So. Skřivaň - So. Lány E 18 : 0 (54 : 6) 
- Ledvinka M. 4, Broum Z. 4, Gebhart F. 4, Němeček P. 3 (3), Megerle M. 1 (1), čtyřhry Broum Z. - Ledvinka M. a Megerle M. – Gebhart F. 
- Matoušek F. 0, Chalupa J. 0, Cibík P. 0, Chalupa Š. 0
So. Olešná D - R. Třtice C 7 : 11 (25 : 34) 
- Pavlíček V. 3, Vaic M. 2, Těšínský Martin 1, Těšínský Matouš 0 (2), Těšínský Michal 0 (2), čtyřhra Pavlíček V. – Vaic M.
- Eis J. 4, Vojtík P. 3, Vožech J. 2, Eis V. 1, čtyřhra Eis J. – Eis V.
ST Nouzov C - So. Janov D 14 : 4 (46 : 21) 
- Demchuk M. 4, Polák Jiří 4, Šťastný D. 3, Kupcová I. 1 (3), Polák J. 1 (1), čtyřhra Polák Jiří – Demchuk M. 
- Šorsáková V. 2, Wágnerová A. 1, Pacourek M. 0, Mašek Tibor 0, čtyřhra Mašek Tibor – Wágnerová A.
SK Skryje C - So. Nové Strašecí D 1 : 17 ( 8 : 51) 
- Krauz J. 1, Šimůnek L. 0, Hošek P. 0, Hůla V. 0 (2), Špaček M. 0 (2)
- Dundr M. 4, Vyskočil D. 4, Doubravský P. 4, Pokorný J. 3, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Doubravský P. – Pokorný J.
TTC Rynholec A - Velká Buková B 14 : 4 (48 : 20) 
- Dundrová G. 4, Špička A. 3, Batelka D. 3, Špička M. 2, čtyřhry Špička A. – Batelka D. a Dundrová G. – Špička M. 
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 1, Šťastný F. 0, Kafka L. 0, 
TTC Rynholec B - So. Nesuchyně C 18 : 0 (54 : 7) 
- Vondra J. 4, Halenková P. 4, Píša J. 4, Fejfar T. 4, čtyřhry Vondra J. – Halenková P. a Píša J. – Fejfar T.
- Pátek R. 0, Kafka V. 0, Pátek Š. 0, Chládek D. 0


Umístění hráčů oddílů stolního tenisu okresu Rakovník v 1. regionálním bodovacím turnaji mládeže

Nejmladší žactvo - dvouhry

1. místo Chládek David Sokol Nesuchyně
3. místo Tlustý Milan B. SKST Rynholec
4. místo Slámová Andrea Sokol Hředle
6. místo Chalupa Šimon Sokol Lány
7. místo Maurerová Lucie Sokol Hředle
9. místo Hošek Filip Sokol Lány
10. místo Šaroch Adam B. SKST Rynholec
11. místo Janečková Viktorie Sokol Lány
14. místo Tlustá Beata B. SKST Rynholec
15. místo Hill Daisy B. SKST Rynholec

Mladší žáci - dvouhry
1. místo Chalupa Jan Sokol Lány
3. místo Pokorný Jan So. Nové Strašecí
4. místo Šíma Matěj B. SKST Rynholec
Starší žáci - dvouhry
1. místo Mrázek Jindřich TJ Sokol Hředle
Autor: Jaroslav Kraus