I. třída - 8. kolo
So. Kroučová A - SK Pšovlky A 15 : 3 (46 : 22)
- Hájek M. 4, Vajnar L. 4, Beránek J. 3, Kováčik J. 2, čtyřhry Beránek J. – Kováčik J. a Vajnar L. – Hájek M.
- Kadeřábek M. 2, Nachtigal V. 1, Hospodářský J. ml. 0, Šulitka O. 0

I. třída - 9. kolo
So. Lány C - KST Rakovník D 5 : 13 (22 : 46)
- Kosár E. 2, Trpák R. 2, Jirkovský V. 1 (3), Lážnovský J. 0
- Cír R. 3, Macek Z. 3, Adamczuk J. st. 3, Lepka M. 1 + 1WO, čtyřhry Macek Z. – Cír R. a Adamczuk J. st. – Lepka M.
KST Rakovník E - So. Nesuchyně A 9 : 9 (34 : 32)
- Pisár J. 3, Hejda V. ml. 2, Adamczuk Jan 2, Fojtík J. 1, čtyřhra Hejda V. ml. – Adamczuk Jan
- Hetto T. 4, Šerák M. 3, Krob M. 1, Šebek V. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
SK Pšovlky A - So. Nové Strašecí A 5 : 13 (23 : 43)
- Kadeřábek M. 3, Hospodářský J. ml. 2, Nachtigal V. 0, Šulitka O. 0
- Pittner K. 4, Fabinger F. 3, Červený Z. 2, Libovický P. 2, čtyřhry Červený Z. – Libovický P. a Fabinger F. – Pittner K.
RC Rakovník A - So. Kroučová A 7 : 11 (34 : 43)
- Hejda L. 2, Niezgoda R. 2, Cafourek M. 2, Smitka L. 0, čtyřhra Hejda L. – Cafourek M.
- Beránek J. 4, Vajnar L. 3, Hájek M. 2, Kováčik J. 1, čtyřhra Vajnar L. – Hájek M.
So. Olešná A - So. Hředle B 15 : 3 (49 : 18)
- Šebek T. 4, Kočovský T. 3, Procházka T. 3, Lédl J. 3, čtyřhry Procházka T. – Šebek T. a Kočovský T. – Lédl J.
- Dvořáček J. 2, Linc J. 1, Martínek J. 0,Bečvář M. 0
So. Nesuchyně B - So. Rakovník B 5 : 13 (29 : 48)
- Štindl R. 2, Jílek M. 1, Barsa T. 1, Micura D. 0, čtyřhra Micura D. – Barsa T.
- Sosna P. 4, Mladý V. 4, Zach F. 2, Kratochvíl M. 2, čtyřhra Zach F. – Kratochvíl M.

1. KST Rakovník D 8 8 0 0 0 109:35 24
2. So. Olešná A 9 7 1 1 0 108:54 24
3. So. Kroučová A 9 7 0 2 0 93:69 23
4. So. N. Strašecí A 8 6 1 1 0 93:51 21
5. KST Rakovník E 9 4 2 3 0 89:73 19
6. So. Nesuchyně A 9 4 1 4 0 95:67 18
7. RC Rakovník A 9 4 1 4 0 91:71 18
8. So. Lány C 9 4 0 5 0 76:86 17
9. So. Rakovník B 9 2 0 7 0 57:105 13
10. SK Pšovlky A 8 2 0 6 0 53:91 12
11. So. Hředle B 9 1 0 8 0 50:112 11
12. So. Nesuchyně B 8 0 0 8 0 22:122 8

II. třída - 9. kolo
Žst. Rakovník - So. Rakovník C 8 : 10 (35 : 35)
- Jílek R. 3, Chovan D. 2, Řenč J. 2, Franěk F. 0, čtyřhra Chovan D. – Franěk F.
- Mladý V. 3, Lukeš Z. 2, Miller F. 2, Fok J. 1 (2), Jerhot J. 1 (2), čtyřhra Mladý V. – Folk J.

R. Třtice A - So. Křivoklát A 5 : 13 (27 : 43)
- Vidrich F. 2, Kolek V. 1, Libovický T. 1, Novotný M. 1
- Jaroš L. 4, Povolný J. 4, Dolejš J. 3, Hauner M. 0, čtyřhry Hauner M. - Dolejš J. a Povolný J. – Jaroš L.
SK Přílepy - So. Olešná B 12 : 6 (40 : 25)
- Jílek J. 4, Havel V. 4, Jiříček J. 2, Kutílek J. 0 (3), Holý K. 0 (1), čtyřhry Havel V. Kutílek J. a Jílek J. – Jiříček J.
- Vít V. 2, Kreidl P. 2, Itner R. 1, Hubka M. 1
So. Janov A - TJ Čistá A 9 : 9 (37 : 35)
- Tomášek M. 2, Amler M. 2, Sladkovský J. 2, Fric J. 1 (2), Pacourek R. 1 (2), čtyřhra Tomášek M. – Pacourek R.
- Bezstarosti V. 4, Kadavý V. 3, Bedenk P. 1, Ježek V. 0, čtyřhra Bedenk P. – Bezstarosti V.
So. Nové Strašecí B - B. SDH Lubná odloženo

SK Skryje A - SK Pavlíkov A 6 : 12 (21 : 44)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 3, Švarc J. 0, Šmíd Z. 0
- Gebhart L. 4, Mika Martin 2, Mika L. 2, Jílek J. 2, čtyřhry Mika Martin – Mika L. a Jílek J. – Gebhart L.

1. So. N. Strašecí B 8 7 1 0 0 107:37 23
2. SK Přílepy 9 7 0 2 0 101:61 23
3. So. Křivoklát A 9 6 0 3 0 85:77 21
4. So. Olešná B 9 5 1 3 0 94:68 20
5. So. Rakovník C 9 5 1 3 0 87:75 20
6. So. Janov A 9 5 1 3 0 93:69 20
7. SK Pavlíkov A 9 4 1 4 0 83:79 18
8. Žst. Rakovník 9 3 1 5 0 74:88 16
9. B. SDH Lubná 8 2 2 4 0 64:80 14
10. SK Skryje A 9 2 0 7 0 57:105 13
11. TJ Čistá A 9 1 2 6 0 66:96 13
12. R. Třtice A 9 1 0 8 0 43:119 11

III. třída - 6. kolo
So. Olešná C - So. Všetaty A 14 : 4 (45 : 23)
- Bařtipán J. 4, Šebek M. 3 (3), Folber J. 3 (3), Svoboda V. 2, čtyřhry Bařtipán J. - Svoboda V. a Šebek M. – Folber J.
- Herink M. 1 + 1WO, Uhrin P. 1 + 1WO, Kurtovič A. 0, Herink O. 0 (2), Bureš L. 0 (2)

III. třída - 8. kolo
So. Olešná C - SK Hřebečníky 9 : 9 (33 : 30)
- Bařtipán J. 3, Svoboda V. 3, Folber J. 2, Těšínský M. 0, čtyřhra Bařtipán J. - Svoboda V.
- Hlaváček J. 3, Hejný P. 2, Jirouš P. 2, Kašpar T. 1 (2), Krůta J. 0 (2), čtyřhra Hlaváček J. – Hejný P.

III. třída - 9. kolo
SK Pavlíkov B - So. Rakovník D 6 : 12 (26 : 42)
- Polák M. 3, Mrzena J. st. 2, Mika Marcel 1, Pelc P. 0
- Zajíc V. 3, Folk J. 3, Zelenka V. 2, Pondělíček F. 2, čtyřhry Zajíc V. – Pondělíček F. a Folk J. - Zelenka V.
SK Hřebečníky - So. Všetaty A 10 : 8 (34 : 33)
- Hejný P. 3, Hlaváček J. 2, Kolský V. 2 Jirouš P. 1, čtyřhry Kolský V. – Jirouš P. a Hejný P. – Hlaváček J.
- Herink M. 4, Herink O. 2, Gebhart V. 1, Uhrin P. 1
SK Pšovlky B - So. Olešná C 3 : 15 (25 : 48)
- Nachtigal V. 1, Netrh V. 1 (3), Koleníková D. 1 (2), Mayer F. 0 (3), Švejkovský Z. 0 (2)
- Šebek M. 3 + 1WO, Pavlíček V. 3, Bařtipán J. 2 + 1WO, Svoboda V. 2 (3), Folber J. 1 (1), čtyřhry Bařtipán J. – Pavlíček V. a Šebek M. – Folber J.
RC Rakovník B - So. Kroučová B odloženo
So. Srbeč A - So. Hředle C 7 : 11 (26 : 40)
- Hlad P. 2, Jung R. 2, Mazourek P. 1, Dvořák K. 1, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.
- Vitner R. 4, Vitner K. 3, Novák T. ml. 2, Skoupý J. 1, čtyřhry Vitner K. – Novák T. ml.
So. Křivoklát B - FC Jesenice 8 : 10 (32 : 38)
- Štěpnička J. 2, Šnídl J. 2, Lysý V. 1, Novák F. 1, čtyřhry Novák F. – Šnídl J. a Štěpnička J. – Lysý V.
- Kotek P. 3, Novotný A. 3, Růžička A. 2, Klekner P. 1 (3), Polák M. 1 (1)

1. So. Olešná C 9 9 0 0 0 117:45 27
2. SK Pšovlky B 9 6 0 3 0 89:73 21
3. RC Rakovník B 8 6 0 2 0 78:66 20
4. So. Všetaty A 9 4 2 3 0 83:79 19
5. So. Rakovník D 9 4 1 4 0 79:83 18
6. So. Hředle C 9 4 1 4 0 81:81 18
7. So. Kroučová B 8 3 3 2 0 69:75 17
8. SK Hřebečníky 9 4 0 5 0 82:80 17
9. So. Srbeč A 8 3 1 4 0 71:73 15
10. SK Pavlíkov B 9 3 0 6 0 72:90 15
11. FC Jesenice 9 1 2 6 0 66:96 13
12. So. Křivoklát B 8 0 0 8 0 49:95 8

IV. třída - 9. kolo
SK Slabce - So. Lány D 12 : 6 (42 : 21)
- Tomášek R. 3 + 1WO, Čekal V. 2 + 1WO, Němeček P. 2 + 1WO, Hejda J. 0 + 1WO, čtyřhra Čekal V. – Tomášek R. WO
- Běloušek D. 3, Stolár D. 1, Hrbek D. 1, čtyřhra Hrbek D. – Stolár D.
R. Třtice B - SK Skryje B odloženo

So. Branov - SK Šanov 7 : 11 (28 : 36)
- Mencl M. 4, Horn J. 2, Kruba V. 1, Pokorný J. 0 (2), Šípek M. 0 (2)
- Hlavata J. 3, Wachtel R. 2, Kapoun M. 2, Malecký V. 2, čtyřhry Hlavata J. – Malecký V. a Wachtel R. – Kapoun M.
So. Janov B - So. Skřivaň 14 : 4 (43 : 22)
- Kubů V. 4, Veselský P. 4, Sladkovský J. 3, Benda J. 1, čtyřhry Veselský P. - Benda J. a Sladkovský J. - Pacourek J. st.
- Broum Z. 2, Ledvinka M. 1, Gebhart F. 1, Hůla F. 0
So. Srbeč B - So. Hředle D 6 : 12 (25 : 39)
- Baron P. 4, Zelenka Z. 1, Čermák P. 1, Erlebach V. 0
- Novák T. ml. 3, Vyskočil J. ml. 3, Dvořák J. 2, Vitner T. 2, čtyřhry Vitner T. – Vyskočil J. ml. a Dvořák J. – Novák T. ml.

So. Všetaty B - Velká Buková A 12 : 6 (40 : 26)
- Herink O. 4, Hrach R. 4, Kalík J. 3, Hornof P. 0, čtyřhra Hrach R. – Herink O.
- Svoboda P. 2, Matějovský P. 1, Matějovský V. st. 1, Matějovský V. ml. 1, čtyřhra Matějovský V. st. – Svoboda P.

1. So. Janov B 9 8 1 0 0 108:54 26
2. SK Šanov 9 8 0 1 0 106:56 25
3. SK Slabce 9 7 0 2 0 100:62 23
4. So. Všetaty B 9 6 0 3 0 94:68 21
5. R. Třtice B 8 4 1 3 0 74:70 17
6. So. Lány D 9 4 0 5 0 77:85 17
7. So. Skřivaň 9 3 0 6 0 62:100 15
8. So. Hředle D 9 2 2 5 0 68:94 15
9. So. Branov 7 3 0 4 0 78:48 13
10. Velká Buková A 8 2 0 6 0 59:85 12
11. So. Srbeč B 8 1 0 7 0 45:99 10
12. SK Skryje B 8 1 0 7 0 47:97 10

V. třída - 8. kolo
So. Nové Strašecí D - R. Třtice C 17 : 1 (53 : 10)
- Bünter M. 4, Bouček J. 4, Libovický R. 4, Valchář P. 3, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Libovický R. – Valchář P.
- Vondra J. 1, Vojtík P. 0, Halenková P. 0, Videmann P. 0 (2), Svobodová L. 0 (2)

V. třída - 9. kolo
SK Pavlíkov C - ST Nouzov 5 : 13 (24 : 44)
- Mika Marcel 4, Truksa M. 1, Mika T. 0, Grech N. 0
- Polák Jiří 3, Polák T. 3, Franěk M. 3, Sušánka L. 2 (3), Bečvář M. 0 (1), čtyřhry Polák Jiří – Franěk M. a Polák T. – Polák Jos.
R. Třtice C - So. Lány E 9 : 9 (37 : 33)
- Svobodová L. 3, Vondra J. 3, Vojtík P. 1, Halenková P. 1, čtyřhra Vondra J. – Halenková P.
- Moravcová A. 3, Hrbek D. 3, Matoušek F. 2, Novotný J. 0, čtyřhra Hrbek D. – Novotný J.
SK Pšovlky C - So. Nové Strašecí D 8 : 10 (26 : 36)
- Čechová E. 2, Šulitka V. 2, Nachtigal V. 2, Růžička J. 1, čtyřhra Čechová E. – Šulitka V.
- Bünter M. 4, Bouček J. 4, Valchář P. 1, Hartman M. 0, čtyřhra Bouček J. – Bünter M.
So. Janov C - TJ Čistá B 11 : 7 (36 : 33)
- Konopásek F. 4, Houdek P. st. 3, Mrázek J. ml. 2, Šobek V. 0, čtyřhry Pacourek J. st. – Houdek P. st. a Konopásek F. – Mrázek J.
- Kašpar P. 3, Plincner L. 2, Steinbach S. 1, Richter P. 1
So. Nové Strašecí C - So. Hředle E 4 : 14 (13 : 45)
- Dundr M. 1, Mikšovský V. 1, Vyskočil Z. 1, Pokorný J. 1
- Mauer L. 4, Vitner L. 4, Hrbek M. 4, Vyskočil J. st. 0, čtyřhry Mauer L. – Vyskočil J. st. a Vitner L. – Hrbek M.
So. Křivokát C - Velká Buková B 13 : 5 (46 : 19)
- Šiška J. 4, Šíma R. 4, Pastor J. 3, Jaroš M. 1, čtyřhra Šiška J. – Šíma R.
- Matějovský P. 2, Štefan Z. 1, Duchoň R. 1, Kafka L. 0, čtyřhra Matějovský P. – Duchoň R.

1. So. Hředle E 9 8 1 0 0 125:37 26
2. So. N. Strašecí D 9 7 2 0 0 112:48 25
3. So. Křivoklát C 9 5 2 2 0 88:74 21
4. R. Třtice C 9 5 1 3 0 88:74 20
5. ST Nouzov 9 4 2 3 0 95:67 19
6. So. Lány E 9 4 2 3 0 87:75 19
7. So. Janov C 9 4 1 4 0 67:95 18
8. TJ Čistá B 9 3 2 4 0 86:74 17
9. SK Pšovlky C 9 3 1 5 0 73:89 16
10. SK Pavlíkov C 9 1 2 6 0 57:105 13
11. Velká Buková B 9 1 2 6 0 62:100 13
12. So. N. Strašecí C 9 0 0 9 0 30:132 9