I. třída - 18. kolo
KST Rakovník D - So. Nesuchyně A 12 : 6 (41 : 28)
- Lepka M. 3, Kapoun O. 3, Froněk P. 3 (3), Adamczuk J. st. 2, čtyřhra Froněk P. – Lepka M.
- Hetto T. 3, Krob M. 1, Šerák M. 0+ 1WO, Šebek V. 0, čtyřhra Hetto T. – Šerák M.
So. Nové Strašecí A - So. Lány C 12 : 6 (43 : 27)
- Pittner K. 4, Červený Z. 3, Fabinger F. 2, Hrdý S. 2, čtyřhra Fabinger F. – Pittner K.
- Trpák R. 2, Lážnovský J. 1, Kosár E. 1, Běloušek D. 1, čtyřhra Kosár E. – Trpák R.
So. Kroučová A - KST Rakovník E odloženo

So. Hředle B - SK Pšovlky A 5 : 13 (27 : 42)
- Polášek M. 2, Dvořáček J. 1 (3), Martínek J. 1,Vitner R. 0 (2), Vitner K. 0 (2), čtyřhra Martínek J. – Dvořáček J.
- Kadeřábek M. 4, Šulitka O. 3 (3), Hospodářský J. ml. 2 + 1WO, Nachtigal V. ml. 2, Kadeřábek D. 0 (1), čtyřhra Šulitka O. – Nachtigal V. ml.
So. Rakovník B - RC Rakovník A 14 : 4 (49 : 20)
- Stibor J. 4, Zach F. 3, Sosna P. 2 + 1WO, Miller F. 2, čtyřhry Zach F. – Miller F. a Stibor J. – Sosna P.
- Smitka L. 3, Cafourek M. 1, Kronich O. 0, Hejda L. 0 (3)
So. Nesuchyně B - So. Olešná A 3 : 15 (12 : 48)
- Štindl R. 1, Barsa T. 1. Vopravil M. 1, Micura D. 0
- Šebek T. 4, Procházka T. 4, Lédl J. 3, Itner R. 2, čtyřhry Procházka T. - Šebek T. a Lédl J. – Itner R.

1. KST Rakovník D 17 17 0 0 0 224:82 51
2. So. Olešná A 17 13 2 2 0 198:108 45
3. So. N. Strašecí A 17 9 2 6 0 171:135 37
4. So. Nesuchyně A 17 9 2 6 0 182:124 37
5. So. Kroučová A 16 9 2 5 0 151:137 36
6. So. Lány C 17 8 1 8 0 157:149 34
7. KST Rakovník E 16 8 2 6 0 159:129 34
8. SK Pšovlky A 17 7 1 9 0 135:171 32
9. RC Rakovník A 17 6 1 10 0 156:150 30
10. So. Rakovník B 17 5 0 12 0 112:194 27
11. So. Hředle B 17 3 1 13 0 115:191 24
12. So. Nesuchyně B 17 0 0 17 0 58:248 17

II. třída - 14. kolo
SK Pavlíkov A - So. Křivoklát A 12 : 6 (44 : 31)
- Mika Martin 4, Mika L. 3, Gebhart L. 2, Polák M. 1 (2), Jílek J. 0 (2), čtyřhry Mika Martin – Mika L. a Jílek J. - Gebhart L.
- Dolejš J. 3, Jaroš L. 2, Hauner M. 1, Štěpnička J. 0
II. třída - 18. kolo
So. Rakovník C - So. Křivoklát A 14 : 4 (46 : 21)
- Lukeš Z. 3, Folk J. 3, Mladý V. 2 + 1WO, Miller F. 2 (2), Jerhot J. 0 + 1WO, čtyřhry Mladý V. – Folk J. a Miller F. – Lukeš Z.
- Dolejš J. 4, Jaroš L. 0, Hauner M. 0, Povolný J. 0 (2)
So. Olešná B - Žst. Rakovník 14 : 4 (48 : 21)
- Bařtipán J. 4, Kreidl P. 4, Vít V. 2 + 1WO, Itner R. 2, čtyřhra Bařtipán J. – Vít V.
- Jílek R. 1, Chovan D. 1, Řenč J. 1 (3), Franěk F. 0, čtyřhra Jílek R. – Řenč J.

So. Janov A - R. Třtice A 15 : 3 (47 : 14)
- Fric J. 4, Amler M. 4, Pacourek R. 3 (3), Tomášek M. 2 (3), čtyřhry Fric J. – Amler M. a Pacourek R. – Tomášek M.
- Novotný M. 1, Libovický T. 0 + 1WO, Jirák M. 0 + 1WO, Vidrich F. 0
B. SDH Lubná - SK Přílepy 7 : 11
- nedošel zápis
SK Pavlíkov A - TJ Čistá A 9 : 9 (36 : 33)
- Mika Martin 3, Gebhart L. 3, Mika L. 1, Jílek J. 0, čtyřhry Jílek J. – Gebhart L. a Mika Martin – Mika L.
- Bedenk P. 3, Bezstarosti V. 2, Kadavý V. 2, Lepka M. 2
SK Skryje A - So. Nové Strašecí B 7 : 11 (30 : 38)
- Jedlička J. 3, Jedlička M. 2, Šmíd Z. 1, Švarc J. 0, čtyřhra Jedlička M. – Švarc J.
- Libovický P. 3, Libovický V. 3, Rovný P. 3, Libovický R. 1, čtyřhra Libovický P. – Libovický V.

1. So. N. Strašecí B 17 14 2 1 0 220:86 47
2. SK Přílepy 17 11 3 3 0 183:123 42
3. So. Janov A 17 11 1 5 0 178:128 40
4. SK Pavlíkov A 17 10 3 4 0 173:133 40
5. So. Olešná B 16 8 4 4 0 164:124 36
6. So. Křivoklát A 17 8 1 8 0 146:160 34
7. TJ Čistá A 17 6 4 7 0 149:157 33
8. So. Rakovník C 16 7 2 7 0 151:137 32
9. Žst. Rakovník 17 5 1 11 0 129:177 28
10. B. SDH Lubná 17 4 2 11 0 126:178 27
11. SK Skryje A 17 4 1 12 0 120:184 26
12. R. Třtice A 17 1 0 16 0 77:229 19

III. třída - 18. kolo
So. Rakovník D - So. Všetaty A 9 : 9 (36 : 33)
- Zajíc V. 4, Zelenka V. 3, Renč Z. 2, Pondělíček F. 0
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Uhrin P. 1, Bureš L. 1, čtyřhry Gebhart V. – Herink M. a Uhrin P. – Bureš L.
So. Olešná C - SK Pavlíkov B 12 : 6 (42 : 24)
- Bařtipán J. 4, Pavlíček V. 3, Šebek M. 2, Folber J. 1, čtyřhry Bařtipán J. – Pavlíček V. a Šebek M. – Folber J.
- Pelc P. 3, Polák M. 2, Vodrážka T. 1, Mika Marcel 0
So. Kroučová B - SK Hřebečníky 9 : 9 (36 : 32)
- Fejfar V. 4, Staněk V. 2, Jelínek P. 2, Píša J. 0 (2), Milotová A. 0 (2), čtyřhra Staněk V. – Milotová A.
- Hlaváček J. 3, Jirouš P. 2, Kolský V. 2, Hejný P. 1, čtyřhra Hejný P. – Hlaváček J.
So. Hředle C - SK Pšovlky B 10 : 8 (39 : 32)
- Vitner R. 3, Vitner K. 2, Bečvář M. 2, Novák T. ml. 2, čtyřhra Bečvář M. – Novák T.
- Netrh V. 4, Nachtigal V. ml. 2, Čechová E. 1, Mayer F. 0, čtyřhra Netrh V. - Nachtigal V. ml.
FC Jesenice - RC Rakovník B 8 : 10 (36 : 40)
- Kotek P. 3, Růžička A. 2, Novotný A. 2, Polák M. 1
- Spurný P. 3, Pavlík M. 3, Kronich O. 2, Cír J. 0, čtyřhry Pavlík M. – Cír J. a Kronich O. – Spurný P.
So. Křivoklát B - So. Srbeč A 8 : 10 (33 : 36)
- Štěpnička J. 3, Novák F. 2, Šnídl J. 1, Lysý V. 1, čtyřhra Štěpnička J. –Lysý V.
- Hlad P. 4, Jung R. 3, Mazourek P. 2, Špička M. 0, čtyřhra Hlad P. – Mazourek P.

1. So. Olešná C 17 14 3 0 0 207:98 48
2. RC Rakovník B 17 13 0 4 0 179:127 43
3. SK Pšovlky B 17 11 1 5 0 171:135 40
4. So. Hředle C 17 9 4 4 0 166:140 39
5. So. Rakovník D 17 7 3 7 0 151:155 34
6. So. Všetaty A 17 6 5 6 0 156:150 34
7. SK Hřebečníky 17 6 3 8 0 145:161 32
8. So. Srbeč A 17 7 1 9 0 146:159 32
9. So. Kroučová B 17 4 5 8 0 128:178 30
10. SK Pavlíkov B 17 6 0 11 0 140:166 29
11. FC Jesenice 17 4 3 10 0 139:167 28
12. So. Křivoklát B 17 1 0 16 0 107:199 19

IV. třída - 18. kolo
So. Skřivaň - SK Skryje B 12 : 6 (43 : 24)
- Broum Z. 4, Gebhart F. 3, Ledvinka M. 3, Hůla F. 1, čtyřhra Ledvinka M. – Broum Z.
- Šmíd Z. 2, Barták R. 2, Hůla V. 1, Krauz J. 0, čtyřhra Šmíd Z. – Barták R.

IV. třída - 18. kolo
So. Lány D - SK Skryje B odloženo

SK Šanov - SK Slabce 6 : 12 (27 : 41)
- Hlavata J. 4, Wachtel R. 1, Kapoun M. 0, Wachtel J. 0, čtyřhra Wachtel R. – Kapoun M.
- Tomášek R. 3, Němeček P. 3, Zuda A. 3, Čekal V. 2, čtyřhra Němeček P. – Zuda A.
So. Skřivaň - R. Třtice B 9 : 9 (34 : 36)
- Broum Z. 3, Ledvinka M. 3, Gebhart F. 2, Megerle M. 0 (3), Hůla F. 0 (1), čtyřhra Gebhrat F. – Megerle M.
- Eis J. 4, Halíř D. 2, Vondra P. 1, Videmann P. 1, čtyřhra Videmann P. – Vondra P.
So. Hředle D - So. Branov 10 : 8 (36 : 29)
- Vitner T. ml. 3, Skoupý J. 3, Vyskočil J. ml. 2, Dvořák J. 1, čtyřhra Dvořák J. – Novák T. ml.
- Mencl M. 4, Kruba V. 2, Horn J. 1, Šípek M. 0, čtyřhra Mencl M. – Kruba V.
Velká Buková A - So. Janov B odloženo

So. Všetaty B - So. Srbeč B 12 : 6 (42 : 30)

- Kalík J. 4, Hrach R. 3, Pešek L. 2, Hornof P. 2, čtyřhra Kalík J. – Pešek L.
- Baron P. 3, Čermák P. 2, Zelenka Z. 0, Erlebach V. 0, čtyřhra Baron P. – Čermák P.
1. So. Janov B 16 14 2 0 0 197:91 46
2. SK Šanov 17 14 1 2 0 206:100 46
3. SK Slabce 17 14 1 2 0 204:102 46
4. So. Všetaty B 17 10 1 6 0 172:134 38
5. R. Třtice B 17 9 3 5 0 173:133 38
6. So. Branov 17 9 2 6 0 188:118 37
7. So. Hředle D 17 6 2 9 0 136:170 31
8. So. Skřivaň 17 6 1 10 0 124:182 30
9. So. Lány D 16 5 1 10 0 126:162 27
10. Velká Buková A 16 3 1 12 0 114:174 23
11. So. Srbeč B 17 1 1 15 0 87:219 20
12. SK Skryje B 16 1 0 15 0 73:215 18

V. třída - 16. kolo
ST Nouzov - So. Nové Strašecí D 5 : 13 (19 : 44)
- Polák T. 2, Franěk M. 1, Polák Jiří 1, Sušánka L. 1
- Bouček J. 4, Bünter M. 4, Libovický R. 3, Valchář P. 0, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Valchář P. – Libovický R.

V. třída - 18. kolo
ST Nouzov - So. Lány E odloženo

So. Nové Strašecí D - SK Pavlíkov C 16 : 2 (49 : 9)
- Bouček J. 4, Bujdák P. 4, Bünter M. 3, Valchář P. 3, čtyřhra Bouček J. – Bünter M. a Bujdák P. – Valchář P.
- Mika Marcel 2, Mika T. 0, Truksa M. 0, Grech N. 0
TJ Čistá B - R. Třtice C 10 : 8 (37 : 27)
- Kašpar P. 4, Zeman J. 3, Plincner L. 2, Steinbach S. 0, čtyřhra Kašpar P. – Plincner L.
- Halenková P. 3, Vojtík P. 2, Svobodová L. 1, Vondra J. 1, čtyřhra Vondra J. – Halenková P.
So. Hředle E - SK Pšovlky C 13 : 5 (43 : 21)
- Vitner L. 4, Skoupý J. 3, Mauer L. 2, Hrbek M. 2, čtyřhry Mauer L. - Skoupý J. a Vitner L. – Hrbek M.
- Čechová E. 3, Nachtigal V. st. 2, Růžička J. 0, Hospodářský J. st. 0
Velká Buková B - So. Janov C 13 : 5 (40 : 25)
- Štefan Z. 3, Matějovský P. 3, Kafka L. 3, Duchoň R. 3, čtyřhra Kafka L. – Štefan Z.
- Pacourek J. 4, Wágnerová A. 0, Mrázek J. ml. 0, Šobek V. 0, čtyřhra Wágnerová A. – Pacourek J.
So. Křivoklát C - So. Nové Strašecí C 9 : 9 (31 : 35)
- Šiška J. 4, Šíma R. 3, Pastor J. 1, Toth M. 0, čtyřhra Šiška J. – Šíma R.
- Doubravský P. 3, Vyskočil Z. 2, Dundr M. 2, Pokorný J. 1, čtyřhra Pokorný J. – Doubravský P.

1. So. Hředle E 17 13 2 2 0 215:91 45
2. So. N. Strašecí D 16 13 2 1 0 214:72 44
3. So. Křivoklát C 17 12 3 2 0 186:120 44
4. ST Nouzov 16 10 2 4 0 181:107 38
5. TJ Čistá B 17 8 3 6 0 165:139 36
6. R. Třtice C 17 8 2 7 0 159:147 35
7. SK Pšovlky C 17 8 1 8 0 148:158 34
8. So. Lány E 15 6 2 7 0 141:129 29
9. So. Janov C 17 5 1 11 0 104:202 28
10. Velká Buková B 17 3 3 11 0 110:196 26
11. SK Pavlíkov C 17 2 2 13 0 103:203 23
12. So. N. Strašecí C 17 0 1 16 0 72:234 18