So. Nové Strašecí C – ST. Rakovník A 11:7 (39:30)
Domácí získali obě čtyřhry vítězstvím 3:0 na sety, ale pak Vlášek nestačil na Fraňka. Poté přidali další čtyři body, mezi něž se vklínilo jen vítězství Jílka nad Brožkem a za stavu 6:2 přišla série hostujících úspěchů Brožek – Chovan 0:3, Vlášek – Jílek 2:3 a Zíma – Franěk 1:3. Pak už ale dominovali pouze domácí, barvy hostí zachraňoval vítězstvími nad Mrnkou a Zímou ještě Jílek.
Body: Mrnka 3, Zíma 2, Brožek 2, Vlášek 2, čtyřhry Zíma, Vlášek a Mrnka, Brožek • Franěk2, Chvojan 0, Chovan 1, Jílek 4.


So. Olešná B – So. Rakovník B 10:8 (37:43)
Ve vyrovnaném utkání ukořistili soupeři po jedné čtyřhře a po následném vítězství Hlavatého nad domácím Vítem slavili hned pětkrát domácí. Folk se vypořádal s Mladým i Hlavatým, na Šebka nestačil Čermák ani Jerhot a Svoboda udolal Čermáka. Zbytek utkání už byl střídavým přidáváním bodů na obě strany, ale získaný náskok už Olešné na body stačil.


So. Lány C – So. Krupá A 7:11 (30:41)
Lánští nastoupili pouze s trojkou hráčů, a tak ještě než se začalo, vedli hosté 0:5. Body pak přidávali i dále. Hodně napínavé vítězství rozhodnuté až v pátém setu uhrál M. Mrázek s Eichenmannem, na mladého Macka nestačil zkušený Slánička a 2:3 prohrál i Lážnovský s Kapounem. Za domácí statečně bojovali všichni, Slánička a Lážnovský získali po třech bodech, Eichenmann přidal jeden za vítězství nad Kapounem.
Body: Slánička 3, Lážnovský 3, Eichenmann 1 • J. Mrázek 4, M. Mrázek 2, Macek 2, Kapoun 1, čtyřhra Mrázek, Kapoun a kontumace.


SK Skryje A – TJ Čistá A 6:12 (25:42)
Poměrně snadné vítězství Čisté se zrodilo ve Skryjích. Domácí ukořistili obě čtyřhry, ale v singlech hráli druhé housle. J. Jedlička sice porazil Zemana 3:0 a Bedenka také 3:0, Pour se poměrem 3:1 vypořádal se Zemanem a poslední bod přidal Rybáček proti Švarcovi.
Body: J. Jedlička 2, Pour 1, Rybáček 1, čtyřhry J. Jedlička, Rybáček a M. Jedlička, Pour • Bezstarosti 4, Bedenk 3, Zeman 2, Švarc 3.