II. třída - 9. kolo


TJ Čistá A – So. Rakovník B
9:9 (36 : 34)
Švarc J. 3, Bedenk P. 3, Bezstarosti V. 2, Zeman J. 0, čtyřhra Švarc J. – Zeman J.
Mladý V. 3, Čermák L. 3, Hlavatý V. 1, Jerhot J. 1, čtyřhra Mladý V. – Hlavatý V.


So. Lány C – St. Rakovník
16:2 (49 : 11)
Lážnovský J. 3 + 1WO, Eichenmann F. 3 + 1WO, Slánička P. st. 3 + 1WO, Landr O. 1 (2) + 1WO, Spiegl T. 0 (1), čtyřhra Slánička P. st. Lážnovský J. a Eichenmann F. – Landr O. WO
Chovan D. 1, Jílek R. 1, Chvojan J. 0


So. Olešná B - RC Rakovník B
8:10 (37 : 34)
Folk J. 3, Šebek M. 2, Pavlíček V. 2, Svoboda V. 0, čtyřhra Pavlíček V. – Folk J.
Niezgoda R. 3, Cafourek M. 3, Koutník P. 2, Smitka L. 1, čtyřhra Niezgoda R. – Koutník P.
SK Skryje A a So. Krupá A - volno

III. třída - 8. kolo

So. Křivoklá B - Loko Lužná
14:4 (45 : 25)
Mádr M. 4, Brožek V. 4, Mika L. 3, Štěpnička J. 2, čtyřhra Šiška J. – Štěpnička J.
Štrougal L. ml. 2, Štrougal L. ml. 1, Komínek O. 0, Baur L. 0, čtyřhra Baur L. – Štrougal L. st.

III. třída - 9. kolo

So. Všetaty - So. Janov B
8:10 (32 : 38)
Herink M. 4, Gebhart V. 3, Bureš L. 0, Herink O. 0, čtyřhra Gebhart V. – Herink M.
Pacourek R. 3, Pacourek J. st. 2, Fric J. 2, Šobek V. 2, čtyřhra Pacourek R. – Pacourek J.- st.


So. Panoší Újezd - So. Hředle C
16:2 (51:18)
Beneš V. 4, Zuda A. 4, Tomášek R. 4, Jílek J. 2, čtyřhry Tomášek R. – Jílek J. a Zuda A. – Beneš V.
Vitner R. 1, Vitner K. 1, Vitner L. 0, Kopáček V. 0


RC Rakovník C - So. Nesuchyně B
13:5 (41 : 21)
Mojžíšek I. 4, Pavlík M. 4, Lédl R. 2, Kolář M. 2, čtyřhra Mojžíšek I. – Lédl R.
Vopravil M. 2, Barsa T. 2, Krob P. 0, Micura D. 0, čtyřhra Krob P. – Barsa T.


Loko Lužná - So. Lány D
odloženo


So. Olešná C - So. Křivoklát B
12:6 (42 : 25)
Vít V. 3, Itner R. 3, Folber J. 3, Kočovský L. 2, čtyřhra Vít V. – Itner R.
Mádr M. 3, Brožek V. 1, Štěpnička J. 1, Mika L. 0, čtyřhra Brožek V. – Mádr M.


So. Rakovník C - So. Branov
12:6 (44 : 27)
Hubka M. 4, Renč Z. 3, Procházka V. 2, Zelenka V. 2, čtyřhra Zelenka V. – Renč Z.
Mencl M. 2, Zikmund V. 2, Pergler P. 1, Šípek M. 0, čtyřhra Pergler P. – Šípek M.

IV. třída - 9. kolo

So. Nové Strašecí D - TJ Čistá B
10:8 (40 : 30)
Brožek M. 4, Hladký J. 2, Libovický R. 2, Doubravský P. 1, čtyřhra Hladký J. – Doubravský P.
Šajner J. 3, Smetana J. ml. 2, Musil M. 1, Štrunc F. 1, čtyřhra Šajner J. – Smetana J. ml.


So. Janov C - SK Pavlíkov
13:5 (43 : 21)
Ryska L. 4, Černý J. 4, Ryska P. 3, Amler Mar. 1 (2), Seiler J. 0 (2), čtyřhra Ryska L. –
Černý J.
Pelc Přem. 2, Mika M. 1, Mrzena J. 1, Miller Z. 0, čtyřhra Mika M. – Mrzena J.


So. Křivoklát C - B. Lubná
10:8 (36 : 31)
Šíma R. 3, Durčiak J. 2, Pavlíček J. 2, Šiška J. 2, čtyřhra Šíma R. – Šiška J.
Pokorný M. 4, Novák R. 2, Volevecký M. 1, Míka M. 0, čtyřhra Novák R. – Pokorný M.


SK Přílepy B - SK Hřebečníky A
16:2 (49 : 11)
Mayer F. 4, Zajíc V. 4, Adamczuk J. 4, Kunc J. 3, čtyřhra Zajíc V. – Adamczuk J.
Krůta J. 1, Kopřiva F. 0, Kašpar T. 0, Kovář M. 0, čtyřhra Krůta J. – Kopřiva F.


So. Skřivaň A - So. Křivoklát D
11:7 (34 : 26)
Vít K. 4, Gebhart F. st. 3, Beran A. 3, Vlček T. 0, čtyřhra Gebhart F. st. – Vít K.
Mika L. 3, Mika M. 1, Lysý V. 1, Skořepa J. 1, čtyřhra Lysý V. – Skořepa J.
So. Krupá B – volno

V. třída - 9. kolo

SK Pšovlky - TJ Čistá C 4:14


R. Třtice B - So. Rakovník D
3:15 (18 : 46)
Kolek V. 2, Novotný M. 1, Vožechová M. 0, Urbanovič V. 0
Kratochvíl M. 4, Zach F. 4, Sosna P. 3, Pitař M. 1 (2), Jansa S. ml. 1 (2), čtyřhry Pitař
M. – Jansa S. ml. a Sosna P. – Zach F.


R. Třtice A - So. Skřivaň B 11:7


SK Hřebečníky B - So. Lány E
15:3 (49 : 12)
Kolský V. 4, Jirouš P. 3, Skála P. 3, Hejný P. 3, čtyřhry Jirouš P. – Skála P. a Hejný P. – Kolský V.
Ságnerová M. 3, Moravec P. ml. 0, Spiegl T. 0, Hrbek D. 0


So. Nesuchyně C - SK Skryje B
11:7 (38 : 25)
Holeček V. st. 3, Jílek M. 3, Holeček V. ml. 2, Barsa J. 2, čtyřhra Holeček V. st. –
Holeček V. ml.
Jedlička P. 4, Zíma P. 2, Hůla V. 0, Krauz J. 0, čtyřhra Jedlička P. – Zíma P.


So. Nové Strašecí E - volno