DVOUHRA

I. třída

Hráč   Mužstvo   Záp.   V P   Sety   Úsp.

1. Hospodářský J. ml. SK Pšovlky A 13 13 0 39:10 100 %
  Kadeřábek M. SK Pšovlky A 13 13 0 39:10 100 %
3. Pittner K. So. N. Strašecí A 14 12 2 40:10 85.71 %
4. Hájek M. So. Hředle B 13 11 2 35:13 84.62 %
5. Procházka T. So. Olešná A 13 11 2 35:17 84.62 %

II. třída

1. Bezstarosti V. TJ Čistá 13 13 0 39:9 100 %
  Bedenk P. TJ Čistá 13 3 0 39:9 100 %
3. Vít V. So. Olešná B 7 7 0 21:2 100 %
4. Rybáček L. SK Skryje A 9 8 1 24:13 88.89 %
5. Zíma M. N. Strašecí B 14 12 2 37:15 85.71 %

III. třída

1. Koutník P. RC Rakovník B 38 33 5 108:24 86.84 %
2. Vitner R. So. Hředle C 35 29 6 95:38 82.86 %
3. Bünter M. So. N. Strašecí C 37 30 7 98:47 81.08 %
4. Dvořáček J. So. Hředle C 25 20 5 64:28 80.00 %
5. Vít V. So. Olešná C 44 33 11 110:57 75.00 %

IV. třída

1. Pacourek J. ml. So. Janov C 67 67 0 201:19 100 %
2. Pacourek R. So. Janov C 68 63 5 197:49 92.65 %
3. Hlavata J. SK Šanov 60 54 6 167:43 90.00 %
4. Svoboda P. Velká Buková A 66 59 7 186:59 89.39 %
5. Vyskočil Z. So. N. Strašecí D 59 52 7 165:53 88.14 %

V. třída

1. Tlustý M. SKST Rynholec 44 44 0 132:2 100 %
2. Pavlíček V. So. Olešná D 38 38 0 114:15 100 %
3. Tomášek R. Hracholusky 37 36 1 109:9 97.30 %
4. Beneš V. Hracholusky 39 37 2 113:13 94.87 %
5. Hejný P. Hracholusky 34 32 2 97:10 94.12 %

ČTYŘHRA

I. třída

Hráč  Mužstvo   Záp.   V P Sety  Úsp.

1. Hospodářský J. ml. SK Pšovlky A 13 13 0 39:10 100 %
  Kadeřábek M. SK Pšovlky A 13 13 0 39:10 100 %
3. Pittner K. So. N. Strašecí A 14 12 2 40:10 85.71 %
4. Hájek M. So. Hředle B 13 11 2 35:13 84.62 %
5. Procházka T. So. Olešná A 13 11 2 35:17 84.62 %

II. třída

1. Bezstarosti V. TJ Čistá 13 13 0 39:9 100 %
  Bedenk P. TJ Čistá 13 13 0 39:9 100 %
3. Vít V. So. Olešná B 7 7 0 21:2 100 %
4. Rybáček L. SK Skryje A 9 8 1 24:13 88.89 %
5. Zíma M. So. N. Strašecí B 14 12 2 37:15 85.71 %

III. třída

1. Koutník P. RC Rakovník B 9 8 1 26:8 88.89 %
2. Vitner R. So. Hředle C 9 8 1 25:12 88.89 %
3. Dvořáček J. So. Hředle C 8 7 1 23:3 87.50 %
4. Hlad P. TTC Srbeč 10 8 2 26:12 80.00 %
5. Mazourek P. TTC Srbeč 11 8 3 27:15 72.73 %

IV. třída

1. Pacourek J. ml. So. Janov C 17 17 0 51:5 100 %
2. Pacourek R. So. Janov C 17 17 0 51:7 100 %
3. Malecký V. SK Šanov 12 12 0 36:3 100 %
4. Hlavata J. SK Šanov 15 14 1 43:8 93.33 %
5. Vyskočil Z. So. N. Strašecí D 15 13 2 41:17 86.67 %

V. třída

1. Halíř D. KST Hracholusky 11 11 0 33:2 100 %
2. Beneš V. KST Hracholusky 9 9 0 27:1 100 %
3. Tlustý M. SKST Rynholec 13 12 1 38:10 92.31 %
4. Tomášek R. KST Hracholusky 12 11 1 34:8 91.67 %
5. Tlustý M. SKST Rynholec 11 10 1 32:6 90.91 %