VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stoprocentní zůstávají ještě dva týmy

Rakovnicko – Okresní soutěže ve stolním tenise pokračovaly dalším kolem. Šlágr I. třídy mezi KST Rakovník E a Olešnou ovládl domácí lídr soutěže a připsal si sedmnáctou výhru v řadě. Stoprocentní je také céčko Nového Strašecí, které vévodí IV. třídě.

14.2.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: čtk

I. třída – 18. kolo
So. Lány C – SK Pavlíkov A 9:9 (35:27) – Běloušek D. 4, Jirkovský V. 3, Trpák R. 1 (3), Libovický R. 0 (3), čtyřhra Trpák R. – Jirkovský V. – Mika Martin 3, Mika L. 1 + 1WO, Mrzena J. 1 + 1WO, Gebhart L. 1, čtyřhra Mika L. – Mika Martin, So. Nové Strašecí A – So. Rakovník B 15:3 (50:15) – Pittner K. 4, Fabinger F. 3, Libovický V. 3, Libovický P. 3, čtyřhry Libovický V. – Pittner K. a Libovický V. – Libovický P – Sosna P. 2, Pondělíček F. 1, Mladý V. 0, Jerhot J. 0, RC Rakovník A – So. Hředle B 7:11 (33:38) – Cafourek M. 2, Niezgoda R. 2, Hejda L. 2, Smitka L. 0, čtyřhra Hejda L. – Niezgoda R. – Pacourek J. ml. 4, Hájek M. 3, Vitner R. 2, Beránek J. 1, čtyřhra Hájek M. – Beránek J., So. Nesuchyně A – TJ Čistá 12:6 (44:21) – Hetto T. 4, Barsa T. 3, Šebek V. 2, Krob M. 1, čtyřhry Hetto T. – Barsa T. a Krob M. – Šebek V. – Bedenk P. 3, Bezstarosti V. 2, Musil M. 1, Bedenková L. 0, KST Rakovník E – So. Olešná A 11:7 (35:27 – Adamczuk Janusz 3, Tvrz J. st. 3 (3), Kapoun O. 2, Froněk P. 2 (3), čtyřhra Froněk P. – Tvrz J. st. – Šebek T. 3, Lédl J. 1 + 1WO, Procházka T. 0 + 1WO, Kočovský T. 0, čtyřhra Šebek T. – Procházka T., So. Janov A – So. Rakovník A 3:15 (23:48) – Fric J. 1, Štindl R. 1, Tomášek M. 0, Amler M. 0 (3), čtyřhra Štindl R. – Tomášek M. – Čermák L. 4, Jansa S. st. 4, Jansa S. ml. 3 + 1WO, Cibulka J. 2, čtyřhra Jansa S. st. – Čermák L.

1. KST Rakovník E ⋌17 17 0 0 0 226:80 51
2. So. Rakovník A ⋌16 14 1 1 0 214:74 45
3. So. Hředle B⋌ 17 11 1 5 0 186:120 40
4. So. Olešná A ⋌17 11 0 6 0 181:125 39
5. So. Nesuchyně A ⋌17 10 1 6 0 167:139 38
6. So. N. Strašecí A ⋌17 8 2 7 0 158:148 35
7. So. Lány C⋌ 16 8 2 6 0 153:135 34
8. RC Rakovník A ⋌17 7 1 9 0 157:149 32
9. So. Janov A ⋌17 6 1 10 0 141:165 30
10. SK Pavlíkov A ⋌17 3 1 13 0 119:187 24
11. So. Rakovník B ⋌17 0 1 16 0 55:251 18
12. TJ Čistá ⋌17 0 1 16 0 61:245 18

II. třída – 18. kolo
So. Hředle C – SK Skryje A 11:7 (39:28) – Polášek M. 4, Martínek J. 3, Vitner R. 2, Vitner K. 1, čtyřhra Polášek M. – Martínek J. – Jedlička M. 2, Jedlička J. 2, Rybáček L. 2, Švarc J. 0, čtyřhra Rybáček L. – Jedlička J., So. Křivoklát A – So. Rakovník C 4:14 (23:42) – Štěpnička J. 1 + 1WO, Šnídl J. 1 (2), Novák F. 0 + 1WO, Jaroš L. 0, Hošek P. 0 (2) – Kratochvíl M. 4, Folk J. 4, Cibulka J. 3, Zajíc V. 1 (2), čtyřhry Folk J. – Kratochvíl M. a Cibulka J. – Zajíc V., So. Olešná B – Žst. Rakovník 15:3 (49:22) – Itner R. 4, Kreidl P. 4, Bařtipán J. 3, Hubka M. 3, čtyřhra Itner R. – Kreidl P. – Jílek R. 2, Chovan D. 0, Chvojan J. 0, Franěk F. 0, čtyřhra Jílek R. – Chovan D., SK Pšovlky B – So. Nesuchyně B 6:12 (25:42) – Nachtigal V. ml. 3, Koleníková D. 4, Netrh V. 1 (3), Mayer F. 0 (3) – Barsa T. 3, Šebek M. 2 + 1WO, Vopravil M. 2, Jílek M. 1 + 1WO, čtyřhry Barsa T. – Šebek M. a Jílek M. – Vopravil M., R. Třtice A – SK Přílepy 6:12 (22:41) – Vidrich F. 2, Novotný M. 1, Videman F. 1, Jirák M. 1, čtyřhra Jirák M. – Novotný M. – Jílek J. 4, Havel V. 3, Holý K. 3, Kutílek J. 1, čtyřhra Holý K. – Kutílek J., So. Nové Strašecí B – FC Jesenice odloženo.

1. So. Rakovník C ⋌17 14 3 0 0 217:89 48
2. So. Olešná B ⋌17 13 3 1 0 205:101 46
3. So. Hředle C ⋌17 11 2 4 0 175:131 41
4. SK Přílepy ⋌17 10 2 5 0 191:115 39
5. So. N. Strašecí B ⋌16 8 5 3 0 159:129 37
6. So. Křivoklát A ⋌17 6 2 9 0 139:167 31
7. R. Třtice A⋌ 17 5 3 9 0 140:166 30
8. Žst. Rakovník ⋌17 4 2 11 0 126:180 27
9. So. Nesuchyně B ⋌15 5 0 10 0 97:173 25
10. SK Pšovlky B ⋌16 3 3 10 0 107:181 25
11. SK Skryje A ⋌15 3 2 10 0 105:165 23
12. FC Jesenice ⋌15 2 1 12 0 103:167 20

III. třída – 18. kolo
TTC Nové Strašecí – So. Rakovník D 10:8 (41:35) – Dvořák K. 2, Mazourek P. 2, Hlad P. 2, Jung R. 2, čtyřhry Jung R. – Dvořák K. a Hlad P. – Mazourek P. – Zajíc V. 3, Pondělíček F. 2, Zelenka V. 2, Zach F. 4, Renč Z. 1, B. SDH Lubná – So. Lány D 11:7 (35:27) – Pokorný M. 4, Novák R. 2, Zuda A. 2 (3), Volevecký M. 2, čtyřhra Novák R. – Zuda A. – Kosár E. 3, Lážnovský J. 2 + 1WO, Matoušek F. 0, Stolár D. 0, čtyřhra Lážnovský J. – Kosár E., RC Rakovník B – So. Hředle D 13:5 (44:28) – Koutník P. 4, Kurtovič A. 3, Kolář M. 2 (3), Spurný P. 2, Cír J. 1 (1), čtyřhra Kurtovič A. – Spurný P. – Vitner T. 2, Bečvář M. 2, Vyskočil J. ml. 0, Dvořák J. 0, čtyřhra Bečvář M. – Dvořák J., So. Všetaty A – SK Hřebečníky 7:11 (35:35) – Gebhart V. 2, Hrach R. 2, Herink M. 1, Uhrin P. 1, čtyřhra Herink M. – Gebhart V. – Jirouš P. 4, Tomášek R. 4, Hejný P. 2, Kašpar T. 0, čtyřhra Tomášek R. – Hejný P., ST Nouzov A – So. Olešná C 13:5 (44:22) – Steffl J. 3 + 1WO, Franěk M. 3, Beneš P. 2, Polák T. 2 (2), Devera L. 0 (2), čtyřhry Steffl J. – Franěk M. a Beneš M. – Polák T. – Polák M. 2, Šebek M. 2 (3), Vít V. 1, Svoboda D. 0, So. Janov B – So. Křivoklát B 8:10 (34:33) – Benda J. 4, Pacourek R. 3, Veselský P. 0, Pacourek J. st. 0 (2), Dušek V. 0 (2), čtyřhra Pacourek R. – Benda J. – Brožek V. 3, Novák F. 2, Šnídl J. 2, Štěpnička J. 2, čtyřhra Štěpnička J. – Brožek V.

1. ST Nouzov A ⋌15 14 0 1 0 193:77 43
2. So. Olešná C ⋌17 12 2 3 0 188:118 43
3. So. Rakovník D ⋌17 10 1 6 0 168:138 38
4. TTC Nové Strašecí⋌ 17 9 1 7 0 152:154 36
5. B. SDH Lubná ⋌15 9 2 4 0 147:123 35
6. SK Hřebečníky ⋌17 6 4 7 0 144:162 33
7. So. Všetaty A ⋌16 6 3 7 0 137:151 31
8. So. Janov B ⋌17 5 3 9 0 147:159 30
9. So. Lány D ⋌15 5 4 6 0 132:138 29
10. So. Křivoklát B ⋌17 4 2 11 0 120:186 27
11. So. Hředle D ⋌17 3 2 12 0 118:188 25
12. RC Rakovník B ⋌16 2 2 12 0 118:170 22

IV. třída – 19. kolo
So. Všetaty B – R. Třtice B 2:16 (18:51) – Kalík J. 1, Bureš L. 1, Hubková A. 0, Pešek L. 0 – Vidrich F. 4, Eis J. 4, Videman F. 4, Vondra P. 2, čtyřhry Vidrich F. – Vondra P. a Eis J. – Videman F., Velká Buková A – SK Pavlíkov B 9:9 (33:32) – Svoboda P. 3, Matějovský V. st. 2, Rezek J. 2, Štefan Z. 1, čtyřhra Svoboda P. – Rezek J. – Pelc P. 4, Mika Marcel 3, Mašek V. 1, Gebhart J. 0, čtyřhra Pelc P. – Mika Marcel. 20. kolo: So. Branov – So. Janov C 13:5 (41:26) – Mencl M. 4, Kruba V. 3, Horn J. 3 (3), Pokorný J. 2, Šípek M. 0 (1), čtyřhra Pergler P. – Mencl M. – Pacourek J. st. 2, Macek Z. st. 1, Houdek P. st. 1, Dušek V. 0, čtyřhra Houdek P. st. – Pacourek J. st. , So. Nové Strašecí C – ST Nouzov B 11:7 (38:26) – Bünter M. 3, Videmann P. 3, Bouček J. 2, Vyskočil Z. 1, čtyřhry Bouček J. – Bünter M. a Videmann P. – Vyskočil Z. – Steffl J. 4, Zeman J. 2, Devera L. 1, Nachtigal V. st. 0, SK Šanov – So. Hředle E 18:0 (54:0) – Wachtel R. 4, Kapoun M. 4, Malecký V. 4, Hlavata J. 4, čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Malecký V. – Hlavata J. – Vitner L. 0, Skoupý J. 0, Hrbek M. 0, Vyskočil J. st. 0, SK Pšovlky C – So. Kroučová 3:15 (21:48) – Švejkovský Z. 3, Kadeřábek D. 0, Růžička J. 0, Čechová E. 0 – Kováčik J. 4, Jelínek P. 3, Fejfar V. 3, Staněk V. 3, čtyřhry Jelínek P. – Staněk V. a Kováčik J. – Fejfar V., SK Skryje B – So. Všetaty B 9:9 (38:36) – Barták R. 3, Šmíd Z. 3, Slepička V. 1, Šmíd P. 0, čtyřhry Slepička V. – Šmíd P. a Barták R. – Šmíd Z. – Kalík J. 3, Pešek L. 3, Bureš L. 2, Herink O. 1, R. Třtice B – Velká Buková A 14:4 (46:26) – Vondra P. 4, Vidrich F. 3, Videman F. 3, Eis J. 2, čtyřhry Vondra P. – Vidrich F. a Eis J. – Videman F. – Svoboda P. 3, Rezek J. 1, Matějovský V. st. 0, Matějovský V. ml. 0, SK Pavlíkov B – So. Křivoklát C odloženo

1. So. N. Strašecí C ⋌19 19 0 0 0 259:83 57
2. So. Kroučová ⋌18 16 0 2 0 227:97 50
3. SK Šanov ⋌⋌19 14 0 5 0 223:119 47
4. ST Nouzov B ⋌18 13 1 4 0 209:115 45
5. R. Třtice B ⋌17 12 2 3 0 199:107 43
6. SK Skryje B ⋌19 9 1 9 0 156:186 38
7. So. Hředle E ⋌19 6 3 10 0 152:190 34
8. So. Branov ⋌19 6 2 11 0 145:197 33
9. So. Všetaty B⋌ 19 6 2 11 0 139:203 33
10. Velká Buková A ⋌19 5 1 13 0 134:208 30
11. So. Janov C⋌ 19 5 1 13 0 126:216 30
12. SK Pšovlky C⋌ 19 5 1 13 0 124:218 30
13. SK Pavlíkov B⋌ 18 5 1 12 0 130:194 29
14. So. Křivoklát C ⋌18 1 1 16 0 117:207 21

V. třída - 17. kolo
So. Nové Strašecí D - So. Lány E 12 : 6 (36 : 23)
- Vyskočil Z. 4, Doubravský P. 4, Dundr M. 3, čtyřhra Vyskočil Z. - Dundr M.
- Matoušek F. 1 + 1WO, Chalupa J. 0 + 1WO, Tlustý M. 0 + 1WO, Cibík P. 0 + 1WO, čtyřhra Chalupa J. – Tlustý M. WO

V. třída - 18. kolo
So. Lány E - SK Skryje C 17 : 1 (53 : 13)
- Matoušek F. 4, Cibík P. 4, Stolár D. 4, Chalupa J. 3, čtyřhry Stolár D. - Matoušek F. a Cibík P. – Chalupa J.
- Šimůnek L. 1, Špaček M. 0, Hošek P. 0, Krauz J. 0
ST Nouzov C - B. TTC Rynholec A 3 : 15 (20 : 48)
- Polák Jiří 1, Šťastný D. 1, Franěk J. 0, Polák Josef 0, čtyřhra Šťastný D. – Polák Josef
- Špička A. 4, Veselá H. 4, Dundrová G. 4, Špička M. 1 (1), Veselý S. 1 (3), čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
So. Olešná D - B. TTC Rynholec B 5 : 13 (20 : 44)
- Folber J. 3, Vaic M. 1, Těšínský Matouš 0, Svoboda D. 0, čtyřhra Pavlíček V. – Folber J.
- Fejfar T. 4, Halenková P. 3, Píša J. 3, Vondra J. 2, čtyřhra Halenková P. – Vondra J.
So. Skřivaň - So. Nesuchyně C 14 : 4 (44 : 22)
- Megerle M. 3, Gebhart F. 3, Ledvinka M. 2, Němeček P. 2 (2), Broum Z. 2 (2), čtyřhry Megerle M. – Gebhart F. a Broum Z. - Ledvinka M.
- Vopravil M. 3, Chládek D. 1, Pátek R. 0, Pátek Š. 0,
R. Třtice C - Velká Buková B 9 : 9 (35 : 31)
- Eis J. 4, Vožech J. 2, Svobodová L. 2, Eis V. 0, čtyřhra Eis V. – Eis J.
- Kafka L. 3, Štefan Z. 2, Zika J. 2, Duchoň R. 1, čtyřhra Štefan Z. – Duchoň R.
So. Janov D - So. Nové Strašecí D 2 : 16 (15 : 51)
- Mrázek J. ml. 1, Wágnerová A. 1, Fuxa R. 0, Šorsáková V. 0
- Dundr M. 4, Vyskočil Z. 4, Doubravský P. 4, Valchář P. 2, čtyřhry Dundr M. – Vyskočil Z. a Valchář P. - Doubravský P.

1. So. Skřivaň 17 16 1 0 0 233:73 50
2. So. N. Strašecí D 17 13 3 1 0 205:101 46
3. B. TTC Rynholec A 17 12 3 2 0 212:94 44
4. B. TTC Rynholec B 17 12 2 3 0 212:94 43
5. ST Nouzov C 16 7 1 8 0 141:147 31
6. So. Lány E 17 6 2 9 0 140:166 31
7. Velká Buková B 17 5 4 8 0 134:172 31
8. R. Třtice C 17 5 3 9 0 133:173 30
9. So. Janov D 17 4 3 10 0 123:183 28
10. So. Olešná D 16 3 2 11 0 105:183 24
11. SK Skryje C 15 3 1 11 0 66:204 22
12. So. Nesuchyně C 17 1 1 15 0 96:210 20

Autor: Josef Rod

14.2.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 100 Kč Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidič VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nabízíme samostatnou a zodpovědnou práci se zázemím silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod., Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313523792/739681317 nebo e-mailem jana.knappova@lb.cz. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317. Výroba - Výroba Montážní dělník 17 500 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení Dělník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17500 kč, mzda max. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Hledáme manuálně zručného člověka pro demontáž a montáž el. motorů a čerpadel. Požadujeme řidičský průkaz sk. B pro svoz zakázek od zákazníků., Nabízíme: starvenky., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 608282868. Pracoviště: Aquamo s.r.o., Karlovarská, č.p. 613, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Luboš Mikšovský, +420 608 282 868. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič autobusu 20 000 Kč Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají Řidič/řidička autobusů - HPP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Turnusové služby, přeprava osob., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 602535289 nebo e-mailem m.koksal@anexia.cz, , Více na www.anexia.cz. Pracoviště: Anexia bus s.r.o., Lubenská, č.p. 1588, 269 01 Rakovník 1. Informace: Martin Kokšal, +420 602 535 289. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 20 000 Kč Všeobecné sestry bez specializace Všeobecná sestra. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Místo výkonu práce: Masarykova Nemocnice Rakovník, Všeobecná sestra s registrací i bez registrace. Místo vhodné pro absolventy. Možný i jednosměnný provoz, ale i vícesměnný provoz. Oddělení DIOP, LDN, INTERNA, NOVOROZENCI., Příspěvek na stravování, dovolenou, penzijní a životní pojištění, náborový příspěvek 30.000,- Kč (novorozenecké oddělení náb.přísp. 60.000,- Kč)., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313525253, e-mail: malikova@nemorako.cz nebo osobně.. Pracoviště: Masarykova nemocnice rakovník s.r.o. - pracoviště, Dukel. hrdinů, č.p. 200, 269 01 Rakovník 1. Informace: Lenka Malíková, +420 313 525 253.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Žďánský zařídil výhru Zavidova

Ilustrační foto

Lišany zaspaly úvod střetnutí

Redoby tour nabízí druhé kolo

Rakovník – V sobotu 17. listopadu pokračuje fotbalová Redoby tour (halový fotbalový turnaj) druhým podnikem.

Nejlepším hráčem byla dívka, nejrychlejší gól dal Skála

Rakovník – Ve sportovní hale v Rakovníku začal prvním turnajem oblíbený fotbalový seriál Redoby tour. Pro ročníky 2011 a mladší uspořádalo TJTZ Rakovník první zastavení. Vítězem se stal tým SK Rakovník 2011.

Okresní stolní tenis

Rakovnicko - Okresní soutěže stolních tenistů pokračovaly dalšími zápasy.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT