Strašecí napoprvé zaváhalo

Jindřichův Hradec, Suchdol nad Lužnicí - Loňský vítěz hokejbalové základní části a celkově třetí tým uplynulé sezóny HBC Nové Strašecí v úvodním dvojzápase tvrdě narazil. Tým kouče Moravce prohrál v Jindřichově Hradci 1:7 a o den později nedokázal naplno bodovat na půdě nováčka. V Suchdole nad Lužnicí vyhrál 4:3 po samostatných nájezdech.

9.9.2010

Ilustrační foto.Foto: archiv deníku

TJ HBC Jindřichův Hradec - HBC Nové Strašecí 7:1 (4:0, 0:0, 3:1)

Hosté udělali čtyři chyby, inkasovali čtyři branky. Tak by se dala popsat první třetina duelu s Jindřichovým Hradcem. Hosté sice mohli jít do vedení, Husák ale samostatný únik vyřešil nepřesně. Pak udeřili domácí. Během dvaadvacetisekund se trefili dvakrát. Skóre otevřel z rohu vyběhnuvší Landkammer a poté si slabší chvilku vybral Horyna a inkasoval od půlky z hole Adama.

Snížit mohl na druhé straně v přesilové hře Průša. Svého jmenovce v brance domácích překonal, ale míček se odkutálel kolem tyčky mimo. Pak přišel další trest na druhé straně. Kuna nebyl důrazný při vyhození, čehož využili střílející Adam a tečující Slanina - 3:0.

Tragickou první třetinu završil Landkammer, který utekl při přesilovce a přidal čtvrtou branku. Výsledek ale neodpovídal dění na hřišti. Novostrašečtí měli šance, ale jen nechávali vyniknout brankáře domácích. Nepomohla ani několikaminutová přesilovka pěti proti třem ve druhé třetině.

První branku Nového Strašecí v nové sezóně vstřelil v poslední patnáctiminutovce dorážející Průša. Nebylo to však nic platné, tým z jihu Čech přidal další branky a bez problému si došel pro vítězství 7:1.

SK Suchdol nad Lužnicí - HBC Nové Strašecí 3:4 sn (1:1, 1:2, 1:0)

Nováček druhé nejvyšší soutěže ze začátku nejevil známky odporu a tak se hosté pustili do útočení. Úvodní tlak vyústil v branku, ale až po devíti minutách. Sýkora v oslabení utekl, ale svoji kličku nezakončil přesně.

O pár sekund později mu nabil Pechanec a bylo to 1:0 pro hosty. Vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat, po dvou minutách zaskočil hostující obranu pohotový Krejčí.

V nedělním zápase se opakoval scénář ze soboty. Horyna opět propustil střelu od červené a nováček vedl. Naštěstí ne dlouho. Svoji slabší chvilku si vybrala i obrana domácího týmu a Husák při rozehrávce soupeře vystihl ten správný moment a využil zmatků k vyrovnání.

Do konce druhé třetiny přidalo Nové Strašecí ještě jednu branku, prosadil se zblízka dorážející Malý. Vedení vydrželo favoritovi jen pár minut. Obraně utekl Císař a pod padajícím Horynou vyrovnal. I když mělo Strašecí šance na další branky, opět je nedokázalo využít.

Když měl přijít největší tlak, hráli hosté posledních 6 minut v oslabení. Nakonec došel zápas k samostatným nájezdům. Jako jediný se prosadil bekhendovou kličkou Sýkora a prémiový bod tak putuje do Nového Strašecí.

HBC Nové Strašecí: Horyna - Husák, Duchoň, Porcal, Douša, Malý, Kuna - Pechanec, Průša, Daenemark - Horáček, Ryss, Čížek Jiří - Sýkora, Martinovský, Čížek Jan - Samšuk. Trenér: Moravec.

9.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Kontakt: e-mailem hotweldingbpi@centrum.cz. Pracoviště: Hotwelding bpi s.r.o. - pracoviště nové strašecí, Jiřího Šotky, č.p. 1106, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Yaroslav Blyznets, +420 773 177 281. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 000 Kč Svářeči Svářeč. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 11. Poznámka: Kontakt: e-mailem hotweldingbpi@centrum.cz. Pracoviště: Hotwelding bpi s.r.o. - pracoviště nové strašecí, Jiřího Šotky, č.p. 1106, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Yaroslav Blyznets, +420 773 177 281. Výroba - Výroba Seřizovači 130 Kč Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů Obráběč kovů na univerzálních strojích. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nabízíme zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci se zázemím silné stabilní mezinárodní společnosti, s řadou zaměstnaneckých benefitů a sociálních výhod., Požadujeme vyučení v oboru, praxi na soustruhu, fréze a obrážečce, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost.. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: , . Zdravotnictví - Zdravotnictví Lékař 25 000 Kč Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) Lékař/ka absolvent na internu. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 7. Poznámka: Požadavky: ukončené VŠ na LF., Místo výkonu práce: Masarykova nemocnice Rakovník, Kontakt: sekretariát ředitele, tel.: 313525270, e-mail: sekretariat@nemorako.cz. Pracoviště: Privamed healthia s.r.o. - masarykova nemocnice rakovník, Dukel. hrdinů, č.p. 200, 269 01 Rakovník 1. Informace: Tomáš Jedlička, .