Proti Suchdolu se nedařilo strašeckým bubákům od začátku, ale v první třetině je hodně držel brankář Dvořák a Javůrek je z ojedinělé akce poslal do vedení. Od druhé části však soupeř dominoval také střelecky. I díky nabídnutým přesilovkám, které v sobotu hrál výborně. Právě v nich odskočil ze stavu 1:1 na 1:5, jedna byla dokonce dvojnásobná. A tak Strašecí dohrávalo ve velké nepohodě.

Naštěstí se tým dal přes noc dohromady a v neděli už to byli bubáci, jak je jejich příznivci znají. Tým posílili junioři Adam Slabý, Nic de Fin a Jan Běloušek, absentujícího gólmana Dvořáka nahradil Čadek. Hlavně ale domácím vyšel úvod, jímž zaskočili Plzeň už na podzim (tehdy vyhráli 5:0). Po první části vedli díky trefě T. Duchoně, vinglu Prokopa a blafáku Javůrka 3:0, po pauze znovu Javůrek využil pas Frolíka a na 5:0 dávali junioři: Slabý dokonale oslovil de Fina.

Až pak zabrali hosté, do zápasu se částečně vrátili dvěma góly a nesrazil je ani zásah Kmetě na 6:2. Na obrat už ale Západočeši neměli a Strašecí vyhrálo 6:4.

Teď ho čeká výlet do Blatné, která vede tabulku, je tedy jasným favoritem. V tabulce je Strašecí sedmé, na kýženou šestou pozici drženou Kelty Beroun ztrácí jediný bod a v pátou Plzeň B body čtyři.

Kanonýr Deníku - pavlíkovský Ondřej Polcar (druhý zleva).
Kanonýr Deníku: hattrick Polcar odvolal, půjde ve stopách svého táty?

Nezastavitelný Pospíšil

Rakovník hostil Hrdlořezy a nejstrašidelnější pražskou čtvrť rozmetal 8:2. Zářil hlavně ex-mistr světa Jan Pospíšil, který čtyři branky vstřelil a na dvě ještě přihrál. Dvakrát se prosadil Gerlich (2+4!), jednou Kučaba a Schierl. Zápas měl jediného zlého muže. Nikoho jiného než Ondřeje Tvarůžka totiž rozhodčí neposlali na trestnou lavici. Rakovničák tam byl hned třikrát!

Už předtím sehrál Rakovník divoký duel proti béčku Kladna. Vyhrál sice 9:4, ale ještě pět minut před koncem to bylo jen o gól.

Hosté vedli v Kladně už 4:0, ale domácí se nedali a taženi někdejší oporou mistrů republiky Honickým snížili na 3:4 a pak na 4:5. Víc jim brankář Polakovič nedovolil a závěr už patřil jeho spoluhráčům.

Opět byl nejlepší Jan Pospíšil se třemi vstřelenými góly, po dvou dali Kučaba a M. Tvarůžek. Jednou se trefil i O. Tvarůžek a také posila z extraligového Kladna Pražák.