N. Strašecí – Jungle 4:1

Úvod utkání přinesl větší aktivitu domácích, kteří se tlačili do útočného pásma a několikrát dokázali zahrozit. Ani jedna šance se však neujala a herní obrázek se postupem času změnil. Větší iniciativu převzali do svých rukou Kladenští, kteří se přesnými kombinacemi dostávali na dostřel Dvořákovy branky. Ten měl najednou plné ruce práce a své spoluhráče musel několikrát podržet.

Také vstup do druhé třetiny měli lepší domácí. Na rozdíl od první patnáctiminutovky však ze své aktivity nepolevili, což se později ukázalo jako klíčové. Právě ve druhé periodě totiž nasázeli Strašečtí všechny čtyři branky.

Poslední třetina přinesla opět pokles aktivity z pohledu domácího celku, čehož využívali Kladenští, kteří se tlačili do ofenzivy s touhou ještě něco s výsledkem udělat. Svůj den měl ale jistý brankář Dvořák, který odchytal skvělý zápas a svůj tým několikrát opravdu podržel. Inkasoval pouze jednu branku. Závěr zápasu si domácí již dokázali pohlídat, a tak i po čtyřech kolech zůstali stoprocentní a o skóre vedou tabulku.

Branky NS: 18. M. Kmeť (T. Duchoň, R. Douša), 19. V. Samšuk (M. Kmeť, R. Ács), 23. V. Samšuk, 30. O. Duchoň (Š. Lev). Nové Strašecí: M. Skalický, L. Dvořák, Š. Lev, V. Samšuk, R. Douša, T. Duchoň, Z. Husák, M. Kmeť, P. Čadek, O. Duchoň, O. Pešula, R. Ács, N. de Fin. 

Ondřej Duchoň