Celkem bylo v Boleslavi odboxováno 37 zápasů. Jako první ze Strašeckých do ringu nastoupil Michal Kůt, který začal s boxem před devíti měsíci, a nalosován mu byl domácí boxer Jan Zahradka z BC Mladá Boleslav. Jednalo se o souboj mužů v polotěžké váze do 81 kg a oba boxeři nastupovali ke svému prvnímu utkání.

Michal zcela jasně ovládl ring v prvních dvou kolech. Měl dobrý pohyb, útok si dobře připravoval pomocí úderů z přední ruky a soupeře tvrdě trestal zadními direkty a háky. Boleslavský boxer se ve třetím kole snažil utkání zvrátit na svoji stranu, ale Michal si počáteční nástup soupeře pohlídal a nakonec vyhrál všechna tři kola.

Jako druhý šel do ringu Ondřej Ballada, který je věkem ještě junior a ještě celý rok 2014 bude nastupovat v této věkové kategorii. Ondra bohužel v juniorech neměl soupeře, a tak se utkal s boxerem, který nastupuje již v mužské kategorii, ale o váhu níž. Soupeřem mu byl Vladislav Vašátko z oddílu LLAMARO Kostelec nad Orlicí, boxovalo se ve váze do 69 kg a oba sportovci nastupovali ke svému druhému zápasu.

„Na našem soupeři bylo podle stylu vidět, že se jedná nejspíše o thajského boxera. Kostelecký boxer byl velmi rychlý a kvůli jeho nestandardní technice se Ondrovi nedařilo držet taktiku zvolenou před zápasem. Na konci druhého kola zasáhl strašecký boxer svého soupeře tvrdou kombinací úderů a rozhodčí boxera z Kostelce počítal," připomíná k druhému zápasu kouč Lacina.

Ve třetím kole Ondra ještě přidal a hlavně díky tomuto kolu v utkání zvítězil. SŠBNS v tomto ročníku ještě nepoznala hořkost porážky a z celkových šesti zápasů má již 16 bodů. Další kolo ČNL se uskuteční 14. 12. v Brandýse  n. L.