Jestřábi Přelouč - HBC Nové Strašecí 1:3 (0:0, 1:3, 0:0)

Nicméně úvodním vhazováním šlo veškeré přátelství stranou a vypukla pravá hokejbalová bitva, ale v naprosto fair-play duchu, kterou doprovázela skvělá divácká kulisa podporující oba týmy. Novostrašečtí začali velmi dobře a vytvořili si několik závarů před domácí brankou, avšak první vážnější šanci měli domácí, kteří Šmídem nastřelili břevno v jednom z protiútoků do otevřené obrany. I v dalších minutách se hrál oboustranně bojovný zápas plný osobních soubojů, které nedávaly velký prostor pro kombinaci, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Druhé dějství již bylo okořeněno brankami. Po nešťastném zásahu holí do obličeje hostujícího Lukáše Lva musel odejít domácí hráč na čtyři minuty za katr trestné lavice, a když ho posléze doplil další spoluhráč, čelili domácí předlouhé přesilové hře, ale pro ně bohužel neúspěšně. Hosté se tečí Husáka dostali do vedení 1:0. Jestřábi v té chvíli působili jako zmoklí vrabci a koledovali si o další trest. Ten také přišel v podobě další využité přesilovky, když tentokrát se do listiny střelců zapsal Průša - 2:0. A aby toho nebylo pro domácí málo, dostali v rychlém sledu z hole Němce i třetí branku. Když už to vypadalo, že třetina skončí takto jednoznačně, využil domácí tým také přesilovou hru a do kabin se po dvou třetinách odcházelo za stavu - 1:3.
Ve třetí části domácí tým nezůstal nic dlužen svému názvu a tlačil na hosty, kteří se dokázali bránit pouze za cenu nedovolených zákroků. Ač povzbuzováni početnou skupinou neúnavných fanoušků, nedokázali Jestřábi využít ani jednu početní převahu, byť jim hosté nabídli i dvojnásobnou. Přeloučští trefili při svém snažení ve třetím dějství pouze dvakrát konstrukci skvěle chytajícího hostujícího gólmana Šnobla, i proto utkání skončilo 3:1 ve prospěch hostujícího týmu. (hory, hopr)