STŘEDOČESKÁ DIVIZE

2. kolo: TK Březnice – LTC Ml. Boleslav 3:6, Sj. Český Brod – TK Benátky 5:4, Realsport Nymburk B – Tenis Rohatsko 6:3, LTC Beroun – Tenis Brandýs 0:9.

1. Brandýs n. L. 2 2 0  17:1   4
2. Ml. Boleslav 2 2 0  14:4   4
3. Nymburk B 2 2 0  11:7   4
4. Rohatsko 2 1 1  10:8   3
5. Český Brod 2 1 1   6:12  3
6. Benátky n. J. 2 0 2   8:10  2
7. Březnice 2 0 2   4:14  2
8. Beroun 2 0 2   2:16  2

KRAJSKÁ I. TŘÍDA

Skupina A – 2. kolo: F.H.TK Dobřichovice B – So Sedlčany 5:4, Tenis Dobříš – Kralupy 7:2, Černošice – Kročehlavy 3:6, SK Mělník – Baník Příbram 7:2.

1. Dobříš 2 2 0  13:5   4
2. Kročehlavy 2 2 0  11:7   4
3. Dobřichovice B 2 2 0  10:8   4
4. SK Mělník 2 1 1  11:7   3
5. Kralupy 2 1 1   8:10  3
6. Sedlčany 2 0 2   7:11  2
7. Baník Příbram 2 0 2   6:12  2
8. Černošice 2 0 2   6:12  2

Skupina B – 2. kolo: So Říčany – LTC Houštka 1:8, TK Benešov – Sparta Kutná Hora 3:6, LTC Kolín – TK Mn. Hradiště 5:4, LTC Ml. Boleslav B – Tenis Brandýs B 3:6.

1. Kutná Hora 2 2 0  13:5   4
2. Brandýs n. L. B 2 2 0  11:7   4
3. Houštka 2 1 1  12:6   3
4. Ml. Boleslav B 2 1 1  10:8   3
5. Benešov 2 1 1   8:10  3
6. LTC Kolín 2 1 1   7:11  3
7. Mn. Hradiště 2 0 2   6:12  2
8. Říčany 2 0 2   5:13  2

KRAJSKÁ II. TŘÍDA

Skupina A – 2. kolo: LTC Rakovník – So Nučice 6:3, SK Kladno – LTC Rudná 5:4, Sn Kladno B – So Buštěhrad 8:1, TK Stochov – Loko Beroun 7:2.

1. Sn Kladno B 2 2 0  16:2   4
2. Stochov 2 2 0  16:2   4
3. LTC Rakovník 2 2 0  11:7   4
4. SK Kladno 2 2 0  11:7   4
5. Nučice 2 0 2   6:12  2
6. Loko Beroun 2 0 2   6:12  2
7. Rudná 2 0 2   5:13  2
8. Butěhrad 2 0 2   4:14  2

Skupina B – 2. kolo: LTC Houštka B – SK Mělník B 5:4, TK Neratovice – LTC Kolín B 3:6, TK Benátky B – Sj. Žiželice n. C. 5:4, LTC Poděbrady – LTC Bakov n. J. 8:1.

1. Poděbrady 2 2 0  15:3   4
2. LTC Kolín B 2 2 0  12:6   4
3. SK Mělník B 2 1 1  10:8   3
4. Houštka B 2 1 1   8:10  3
5. Benátky n. J. B 2 1 1   8:10  3
6. Bakov n. J. 2 1 1   7:11  3
7. Neratovice 2 0 2   6:12  2
8. Žiželice n. C. 2 0 2   6:12  2

Skupina C – 2. kolo: Vestecká sportovní – PBtisk Bohutín B 6:3, So Měchenice – So Dobřichovice 8:1, Sp Rožmátl – Tenis Dobříš B 4:5, LTC Řevnice – TK Březnice B 4:5.

1. Měchenice 2 2 0  14:4   4
2. Dobříš B 2 2 0  12:6   4
3. Vestecká sport. 2 2 0  11:7   4
4. Rožmitál 2 1 1  10:8   3
5. Březnice B 2 1 1   9:9   3
6. Řevnice 2 0 2   6:12  2
7. Bohutín B 2 0 2   6:12  2
8. So Dobřichovice 2 0 2   4:14  2

Skupina D – 2. kolo: Jiskra Zruč n. S – So Votice 3:6, 1. TK Pacov – Kelly Tennis Academy 3:6, Sparta Kutná Hora B – TK Hrušov 4:5, TK Radošovice – So Říčany B 6:3.

1. Kelly Academy 2 2 0  12:6   4
2. Radošovice 2 2 0  12:6   4
3. Říčany B 2 1 1  10:8   3
4. Votice 2 1 1   9:9   3
5. 1. TK Pacov 2 1 1   9:9   3
6. Hrušov 2 1 1   8:12  3
7. Kutná Hora B 2 0 2   7:11  2
8. Zruč n. S. 2 0 2   5:13  2

KRAJSKÁ III. TŘÍDA

Skupina A – 2. kolo: So Hostivice – TK Stochov B 7:2, Loko Zdice – SK Černošice B 6:3, LTC Roztoky u Prahy – Hvězda Kladno 3:6, So Nučice B – LTC Rakovník B 7:2.

Skupina B – 2. kolo: Tenis Brandýs C – TK Lysá n. L. 3:6, Sj Žiželice B – TC Realsport Nymburk C 5:4, SK Mělník C – 1. TK Pacov B 7:2, TK Mn. Hradiště B – LTC Starý Kolín 4:5.

Skupina C – 2. kolo: Baník Příbram B – LTC Beroun B 1:8, TK Mníšek p. B. – Sp. Rožmitál B 6:3, Sp Žebrák – TK Březnice C 8:1, So Kamýk n.Vlt. – Sp. Hořovice 7:2.

Skupina D – 2. kolo: Sj Čerčany – TK Týnec n. S. 1:8, Sp Průhonice – Sparta Kutná Hora D 4:5, Sparta Kutná Hora C – TK Benešov B 8:1, So Votice B – Sj Čerčany B 4:5.

KRAJSKÁ IV. TŘÍDA

Skupina A – 2. kolo: Tenis Brandýs n. L. D – TJ So Mělník-Pšovka 5:4, So Buštěhrad B – TK Stochov C 9:0, TJ Kralupy B – So Libiš 9:0, TK Botanika Bezděkov/Unhošť – Sokol Nové Strašecí 2:7.

Skupina B – 2. kolo: LTC Bakov n. J. B – TK Radošovice C 6:3, SK Tenis Rohatsko B – So Týnec n. L. 2:7, 1.TK Pacov C – Sj. Český Brod B 2:7, TK Radošovice B – So Otradovice 6:3.

Skupina C – 2. kolo: TC Hýskov – Čechie Nový Jáchymov 6:3, TC Modletice B – Sp Žebrák B 6:3, LTC Rudná B – LTC Beroun C 9:0, SK Nižbor – F.H.TK Dobřichovice C 7:2.

Skupina D – 2. kolo: LTC Starý Kolín B – LTC Poděbrady B 0:9, Sp Průhonice B – TK Čáslav 2:7, So Stránčice – TC Modletice A 1:8, Sj Vrdy – So Velké Popovice 9:0.

Skupina E – 2. kolo: Tenis Dobříš C – TC Mokropsy 6:3, TJ Višňová – Sp Hořovice B 6:3, So Dobřichovice B – TK Měchenice B 4:5, So Sedlčany B – Tenis Dobříš D 8:1.

Skupina F – 2. kolo: Kavalier Sázava – So Ondřejov 5:4, TK Hrušov B – Meteor Stř. Skalice 1:8, Sporttenis Poříčí n. S. – Junior Benešov 3:6, TK Týnec n. S. B – Blaník Načeradec 1:8.