Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Středočeský tenis, 2. kolo

Střední Čechy – Naplno se rozjely v našem kraji i tenisové soutěže družstev. Druhé kolo už mají za sebou nejen středočeská divize a I. třídy, ale i všechny skupiny dalších nižších soutěží.

12.5.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Pavel Sonnek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
2. kolo:
LTC Houštka – TK Březnice 3:6, TK Benátky n. J. – Sj. Český Brod 4:5, SK Rohatsko – LTC Ml. Boleslav B 5:4, SK Mělník – Tenis Dobříš 4:5.
 1. Březnice 2 2 0  15:3   4
 2. Rohatsko 2 2 0  13:5   4
 3. Český Brod 2 2 0  10:8   4
 4. Ml. Boleslav B 2 1 1  11:7   3
 5. Dobříš 2 1 1   6:12  3
 6. Houštka 2 0 2   7:11  2
 7. Benátky n. J. 2 0 2   6:12  2
 8. Mělník 2 0 2   4:14  2

I. TŘÍDA
Skupina A – 2. kolo:
So Sedlčany – F.H. TK Dobřichovice C 3:6, LTC Beroun – TJ Měchenice 3:6, TK Kročehlavy – So Říčany 6:3, Baník Příbram – Sn. Kladno B 1:8.
 1. Dobřichovice C 2 2 0  15:3   4
 2. Sn. Kladno B 2 2 0  13:5   4
 3. Měchenice 2 2 0  12:6   4
 4. LTC Beroun 2 1 1  10:8   3
 5. Kročehlavy 2 1 1  10:8   3
 6. Sedlčany 2 0 2   6:12  2
 7. Říčany 2 0 2   5:13  2
 8. Příbram 2 0 2   1:17  2
Skupina B – 2. kolo: Tenis Brandýs n. L. B – LTC Poděbrady 8:1, Sparta Kutná Hora – TK Benešov 7:2, TK Mn. Hradiště – LTC Kolín 5:4, Realsport Nymburk B – Kelly Tennis Academy 6:3.
 1. Brandýs n. L. B 2 2 0  13:5   4
 2. Nymburk B 2 2 0  12:6   4
 3. Kutná Hora 2 2 0  12:6   4
 4. Mn. Hradiště 2 2 0  11:7   4
 5. Kolín 2 0 2   8:10  2
 6. Benešov 2 0 2   6:12  2
 7. K. T. Academy 2 0 2   6:12  2
 8. Poděbrady 2 0 2   4:14  2

II. II. TŘÍDA
Skupina A – 2. kolo:
So Nučice – LTC Rakovník 9:0, LTC Rudná – SK Kladno 7:2, So Buštěhrad – TJ Kralupy 5:4, Loko Nymburk – TK Stochov 7:2.
 1. Nučice 2 2 0  15:3   4
 2. Loko Beroun 2 2 0  15:3   4
 3. Rudná 2 2 0  13:5   4
 4. Stochov 2 1 1   9:9   3
 5. Buštěhrad 2 1 1   7:11  3
 6. Kralupy 2 0 2   7:11  2
 7. SK Kladno 2 0 2   5:13  2
 8. Rakovník 2 0 2   1:17  2
Skupina B – 2. kolo: Vestecká sportovní – SK Mělník B 5:4, LTC Kolín B – TK Mn. Hradiště B 4:5, Sj. Žiželice – TK Benátky n. J. B 8:1, LTC Bakov n. J. – LTC Houštka B 5:4.
 1. Žiželice 2 2 0  14:4   4
 2. Vestecký sport. 2 2 0  11:7   4
 3. Bakov n. J. 2 1 1   9:9   3
 4. SK Mělník B 2 1 1   9:9   3
 5. Mn. Hradiště B 2 1 1   8:10  3
 6. Benátky n. J. B 2 1 1   6:12  3
 7. LTC Kolín B 2 0 2   8:10  2
 8. Houštka B 2 0 2   7:11  2
Skupina C – 2. kolo: LTC Beroun B – PBtisk Bohutín B 6:3, So Dobřichovice – Loko Zdice 6:3, Tenis Dobříš B – Sportclub Řevnice 9:0, TK Březnice B – Sp. Rožmitál 3:6.
 1. LTC Beroun B 2 2 0  12:6   4
 2. Rožmitál 2 2 0  12:6   4
 3. Dobříš B 2 1 1  12:6   3
 4. Bohutín B 2 1 1  12:6   3
 5. Dobřichovice 2 1 1   9:9   3
 6. Řevnice 2 1 1   6:12  3
 7. Zdice 2 0 2   6:12  2
 8. Březnice B 2 0 2   3:15  2
Skupina D – 2. kolo: So Votice – SK Černošice 6:3, TK Týnec n. S. – Blaník Načeradec 3:6, So Říčany B – TK Radošovice 3:6.
 1. Načeradec 2 2 0  13:5   4
 2. Radošovice 2 2 0  13:5   4
 3. Černošice 2 1 1   9:9   3
 4. Votice 2 1 1   8:10  3
 5. Kutná Hora B 1 1 0   5:4   2
 6. Týnec n. S. 2 0 2   7:11  2
 7. Říčany B 2 0 2   6:12  2
 8. Hrušov 1 0 1   2:7   1

III. TŘÍDA
Skupina A – 2. kolo:
TK Stochov B – So Hostivice 1:8, Hvězda Kladno – LTC Rudná B 3:6.
 1. Hostivice 2 2 0  15:3   4
 2. Rudná B 2 2 0  12:6   4
 3. Hvězda Kladno 2 1 1   8:10  3
 4. Nové Strašecí 1 1 0   5:4   2
 5. Stochov B 2 0 2   5:13  2
 6. Nučice 1 0 1   4:5   1
 7. Černošice B 1 0 1   3:6   1
 8. Rakovník B 1 0 1   2:7   1
Skupina B – 2. kolo: Realsport Nymburk C – SK Mělník C 6:3, TK Lysá n.L. – LTC St. Kolín 5:4, Sj. Český Brod – B – TK Neratovice 5:4, LTC Poděbrady B – Tenis Brandýs C 9:0.
 1. Poděbrady B 2 2 0  15:3   4
 2. Lysá n. L. 2 2 0  11:7   4
 3. Český Brod B 2 2 0  10:8   3
 4. Starý Kolín 2 1 1  10:8   3
 5. Nymburk C 2 1 1   9:9   3
 6. Neratovice 2 0 2   7:11  2
 7. Mělník C 2 0 2   6:12  2
 8. Brandýs n. L. C 2 0 2   4:14  2
Skupina C – 2. kolo: So Sedlčany B – Baník Příbram B 1:8, Sp. Rožmitál B – TK Mníšek p. B. 3:6, Sp. Žebrák – Sp. Hořovice 5:4, So. Kamýk n. Vlt. – LTC Řevnice 7:2.
 1. Kamýk n. Vlt. 2 2 0  14:4   4
 2. Mníšek p. B. 2 2 0  13:5   4
 3. Žebrák 2 2 0  10:8   4
 4. Hořovice 2 1 1  11:7   3
 5. Příbram B 2 1 1  10:8   3
 6. Řevnice 2 0 2   6:12  2
 7. Rožmitál B 2 0 2   5:13  2
 8. Sedlčany B 2 0 2   3:15  2
Skupina D – 2. kolo: Sparta Kutná Hora D – 1.TK Pacov 4:5, TK Benešov B – Sparta Kutná Hora C 8:1, Sj. Čerčany B – So Votice B 6:3.
 1. Pacov 2 2 0  12:6   4
 2. Benešov B 2 1 1  12:6   3
 3. Čerčany B 2 1 1  10:8   3
 4. Votice B 2 1 1   8:10  3
 5. Kutná Hora C 2 1 1   6:12  3
 6. Čerčany A 1 1 0   5:4   2
 7. Kutná Hora D 2 0 2   8:10  2
 8. Zruč n. S. 1 0 1   2:7   1

IV. TŘÍDA
Skupina A – 2. kolo:
TK Stochov C – So Buštěhrad B 2:7, Pšovka Mělník – TJ Kralupy B 3:6, SK Žalov – Botanika Bezděkov Unhošť 6:3.
 1. Kralupy B 2 2 0  11:7   4
 2. Bezděkov 2 1 1  12:6   3
 3. Žalov 2 1 1   9:9   3
 4. Buštěhrad B 1 1 0   7:2   2
 5. Roztoky 1 1 0   6:3   2
 6. Stochov C 2 0 2   6:12  2
 7. Pš. Mělník 2 0 2   3:15  2
 8. Libiš do bojů zatím nezasáhla
Skupina B – 2. kolo: TK Čáslav – LTC Bakov n. J. B 7:2, So. Týnec n. L. – Tenis Rohatsko B 7:2, LTC Starý Kolín B – Sj. Vrdy 3:6, So Otradovice – TK Čáslav B 7:2.
 1. Týnec n. L. 2 2 0  15:3   4
 2. Rohatsko B 2 1 1  11:7   3
 3. Otradovice 2 1 1  10:8   3
 4. Bakov n. J. B 2 1 1   8:10  3
 5. Starý Kolín B 2 1 1   8:10  3
 6. Vrdy 2 1 1   7:11  3
 7. Čáslav A 2 1 1   7:11  3
 8. Čáslav B 2 0 2   6:12  2
Skupina C – 2. kolo: TC Hýskov – So. Dobřichovice C 5:4, SK Nižbor – Loko Beroun B 3:6, Čechie N. Jáchymov – Sp. Žebrák B 9:0, F.H. TK Dobřichovice D – So Dobřichovice B 4:5, LTC Beroun C – TK Kublov 4:5.
 1. Nový Jáchymov 2 2 0  15:3   4
 2. Loko Beroun B 2 2 0  13:5   4
 3. Nižbor 2 1 1  12:6   3
 4. Dobřichovice C 2 1 1  11:7   3
 5. Dobřichovice B 2 1 1   8:10  3
 6. Hýskov 2 1 1   7:11  3
 7. Kublov 1 1 0   5:4   2
 8. LTC Beroun C 2 0 2   6:12  2
 9. Žebrák B 2 0 2   0:18  2
10. F.H.TK Dobřichovice D 1 0 1   4:5   1
Skupina D – 2. kolo: TC Modletice B – So V. Popovice 7:2, TK Pacov B – TC Modletice A 5:4, TK Radošovice B – Sp. Průhonice 2:7.
 1. Průhonice 2 2 0  15:3   4
 2. Modletice B 2 1 1  11:7   3
 3. Modletice A 2 1 1   9:9   3
 4. Pacov B 2 1 1   6:12  3
 5. Strančice 1 1 0   6:3   2
 6. Radošovice C 1 1 0   6:3   2
 7. V. Popovice 2 0 2   5:13  2
 8. Radošovice B 2 0 2   5:13  2
Skupina E – 2. kolo: TJ Měchenice B – Tenis Dobříš C 5:4, PBtisk Bohutín C – TJ Višňová 7:2, TC Mokropsy – TK Březnice D 8:1, Sp. Hořovice B – So Kamýk n. Vlt. B 7:2.
 1. Bohutín C 2 2 0  15:3   4
 2. Hořovice B 2 2 0  13:5   4
 3. Měchenice B 2 2 0  10:8   4
 4. Kamýk n. Vlt. B 2 1 1   7:11  3
 5. Mokropsy 1 1 0   8:1   2
 6. Dobříš C 2 0 2   7:11  2
 7. Višňová 2 0 2   6:12  2
 8. Březnice D 2 0 2   2:16  2
 9. Březnice C 1 0 1   4:5   1
Skupina F – 2. kolo: TO Bystřice u BN. – Kavalier Sázava 7:2, Meteor Stř. Skalice – TK Hrušov B 7:2, Ondřejov – TK Týnec n. S. B 7:2, Kelly Tennis Academy B – Sporttenis Poříčí n. S. 2:7.
 1. Bystřice 2 2 0  14:4   4
 2. Ondřejov 2 2 0  13:5   4
 3. Stř. Skalice 2 2 0  13:5   4
 4. Poříčí n. S. 2 1 1  10:8   3
 5. Sázava n. S. 2 1 1   9:9   3
 6. Týnec n. S. B 2 0 2   5:13  2
 7. K. T. Academy B 2 0 2   4:14  2
 8. Hrušov B 2 0 2   4:14  1

Autor: Vlastimil Dudáček

12.5.2011
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Na ranči U Bentleyho zakončí sezonu Hubertovou jízdou

Ilustrační foto.

Strom pro Prahu se letos bude kácet u Berounky

Hředle zdolaly ve šlágru Olympii a jsou v čele

Rakovnicko – Okresní přebor Rakovnicka má nového lídra. Jsou jím Hředle, které ve šlágru 8. kola zdolaly rakovnickou Olympii 5:3. Nováček z Rynholce se po vynikajícím úvodu trochu zadrhl.

Rezerva Tatranu koncertovala, béčko SK uhrálo v Dobré bod

Rakovnicko  – Béčko Tatranu, které se pohybuje v dolní polovině tabulky nejnižší krajské fotbalové soutěže, si v 8. kole smlslo na Zlonicích, které zničilo 6:0.

Hradec Ráčkům nevoněl, Sudoměřice byly jiná káva

Rakovník – Po čtyřech extraligových duelech, ve kterých rakovničtí hokejbalisté pokaždé bodovali, přišla jasná porážka, kterou jim přichystal Hradec. Ráčci se však brzy oklepali a v Sudoměřicích, proti kterým se jim dařilo již v loňské základní části, vyhráli poprvé za tři body.   

Hokejisté zvládli drama se Slaným

Rakovník /FOTOGALERIE/ – Již o čtyři góly vedli hokejisté rakovnického HC v 6. kole krajské ligy nad rivalem ze Slaného a zdálo se, že si po třech porážkách dokráčí pro pohodlnou výhru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení