Tento letos šestiletý utrnaj je určen hlavně pro ty pány (dámy nevyjímaje), kteří v křivoklátském dresu hrávali a pro ty, kdo se v mistrovských duelech stavěli na druhou stranu sítě. Proto pořadatelé z ČSSD Roztoky – Křivoklát a TJ Sokola Křivoklát každoročně zvou k účasti konkrétní týmy.
Letos se pořadatelům prezentovala pětka družstev – obhájce Tetín, sýkořická Vrška, Dědkové a dva domácí Hotel Sýkora a Kolečko Křivoklát. Hrálo se systémem každý s každým na dva vítězné sety.

Právě oběma domácím patřil i úvodní zápas, kdy hoteliéři vyhráli poměrně jednoznačně 2:0. Zato na sousedním kurtu se hrálo drama mezi Tetínem a Vrškou. První dva sety nerozhodly, a tak ke slovu přišel tie–break, jenž až za stavu 14:16 ukořistili Sýkořičtí. Utkání ale jasně ukázalo, jak vysokou úroveň starší pánové, v případě Tetína i dámy, mají. Většina přihlížejících tak věděla, že právě skončilo předčasné finále turnaje. Také první duel Dědků s Hotelem Sýkora byl hrán na tři sety a tie–brejk skončil vítěztvím Dědků 15:10. Pak už to šlo ráz na ráz. Tetín už nezaváhal ani jednou, naopak Sýkořičtí se překvapivě museli sklonit před Dědky, kteří ještě poté přehráli Kolečko. Teprve po odehrání všech utkání se ukázalo, jak smůlovaté vítězství Dědků pro Vršku bylo. V konečném účtování jí právě jediný set chyběl na Tetín, který se tak opět po roce stal vítězem křivoklátského klání.

Na další rok se tak Tetín stal majitelem putovního křišťálového poháru, domů si odvezli řadu pěkných věcných cen, ale svorně se hráčky a hráči vítěze se všemi rozdělili o chuťově výtečné grilované kýty. Pořadatelé také vyhlásili cenu miss simpatie, kterou si odnesla Milena Polánková z týmu Dědků.
„Jsem rád, že dnešní turnaj proběhl v naprosté pohodě, že volejbal všechny bavil. Zvlášť chci ale poděkovat těm, kteří s realizací turnaje pomohli – Městysu Křivoklát, Mileně Strnadové z Řeznictví ul. Pražká v Rakovníku, Petru Slapničkovi ze společnosti Topmont, Václavu Štamfrovi za krásné malované ceny, Pivovaru Czech Brewery, společnosti Kvadrika, Hotelu Sýkora a OVV ČSSD Rakovník. Nerad bych také zapomněl na mediální podporu Rádia Relax a Rakovnického deníku. Musím také poděkovat všem rozhodčím za vzornou práci a provozovateli areálu U Kolečka za perfektně připravené kurty i příjemné prostředí kolem nás. Doufám, že za rok se tu všichni sejdem za sedmém pokračování turnaje seniorů,“ uzavřel letošní memoriál Jiří Urban z pořádající MO ČSSD Roztoky – Křivoklát.

Konečné pořadí:
1. Sokol Tetín, 2. Vrška Sýkořice, 3. Dědkové, 4. Hotel Sýkora, 5. Kolečko Křivoklát.