Není to tedy jako každý rok, že by se ceny rozprostřely rovnoměrně mezi více soutěžících, letos je to trochu jiné. Ostatní to může možná mrzet, ale pravidla toto naprosto dovolují. Josef Maršál byl v celkovém součtu třinácti kol nejlepší.

Jeho rodinní příslušníci na tom byli podobně. „Většina typů se zrodila v mé hlavě, holky s manželkou občas pomohly, tak si určitě některé ceny také zaslouží. Asi máme nějaké štěstí, i vloni jsme vyhráli," neskrýval radost Josef Maršál, kterého okamžitě doplnila dcera Lenka: „Tablet bude můj, vyměním ho za sud," žertovala.

Třeba lístky do aquapalace vyhrála Jaroslava Ransdorfová, ale u nás v redakci se přiznala, že dá lístek vnučkám. „Ve vodním světě v Praze už jsem jednou byla, vím, že vstupenka je tam dost drahá, a tak jsem ráda, že se tam budu moct podívat ještě jednou s celou rodinou. Určitě je to také dobrá cena, udělala nám radost," řekla ještě Lenka.

Na pivečku si prý pochutná celá rodinka… Doufáme, že na naši soutěž v dalších letech nezanevřete a budete s námi hrát dál. Není přece důležité vyhrát, ale zúčastnit se a třeba vám to půjde na podzim lépe.