Sobotní zápas byl soubojem o nejvyšší příčku tabulky. Po úvodních čtyřhrách bych stav vyrovnán 1:1, avšak Rakovničtí na výhru nedosáhli a prohráli nejtěsnějším výsledkem 10:8.
Body: Kettner 3/1, Pisár 2/2, Přibík 1/3, Trvz 1/3.
Nedělní zápas se konal v Mnichově Hradišti. Sem odjeli Rakovničtí ve stejné sestavě jako na sobotní zápas a začátek zápasu se vyvíjel podobným směrem. Po úvodních zápasech byl výsledek stejný. Ale koncovku zápasů zvládli lépe hosté a domů odjížděli s výhrou 10:7. V obou zápasech byl hlavním tahounem Martin Kettner, který od zeleného stolu odešel poražen pouze jednou.
Body: Kettner 3/0, Pisár 2/2, Přibík 2/2, Tvrz 2/2.

Jako hráči z divize, tak  i „B“ tým odjížděl na zápas na venkovní stoly. V sobotním duelu byl protivníkem ARLT Kladno. V sestavě Andrt, V. Štepka, Rezek ml. a Krůta hoši podlehli 10:8.
Body: Andrt 1/3, V. Štepka 3/1,  Rezek ml. 2/2, Krůta 1/3.
V nedělním utkání KST přivítal Lány. I přes to, že Lánští hráli pouze ve třech a tím dali hostům snadnější startovní pozici, dokázali vydřít remízu. Rezek a Štepka byli společensky unaveni, a to velmi negativně ovlivnilo jejich výkony. Bohužel s takovým přístupem je prohra hlavně na jejich bedrech.
Body: Kos 2/1, Krůta 2/1, Vladimír Štepka 0/3, Jan Rezek ml. 0/3.

Tým „C“ jako jediný zástupce KST Rakovník, hrající vyšší třídu než okresní, bojoval na domácích stolech. Pouze on dokázal mít stoprocentní úspěšnost za celý víkend.
V sobotním zápase je čekal nelehký úkol. Jejich soupeřem byl Sokol Stochov – Honice, který si po většinu soutěže drží přední čelo tabulky. Kvůli pracovní povinnosti Stanislava Brabce musela být sestava opět trochu pozměněna. V dresu KST nastoupilo do úvodních čtyřher mládí – Lepka – Šebek a zkušenost – Fabinger – Froněk.
Prvně jmenovaní dokázali svou aktivnější hrou získat první bod do zápasu, zatímco dvojice Froněk – Fabinger smolně prohráli v pátém setu nejtěsnějším výsledkem 9:11. Pak nastala šňůra výher ze strany Rakovnických a Stochov na ně nenašel recept. Za zmínku stojí plnohodnotná úspěšnost Péti Froňka a výborný výkon i všech ostatních aktérů zápasu.
Body: Lepka 2/2, Froněk 4/0, Fabinger 3/0, Šebek 1/3.
Poslední domácí zápas, který sehrálo rakovnické céčko v letošní sezóně, byl s krajany z Lán. Kanonýr sobotního zápasu byl nominován na hlavního rozhodčího a za stolem ho vystřídal Stanislav Brabec. Nyní se role vyměnily a čtyřhru vyhrál Fabinger – Brabec, zatímco mladíci Šebek – Lepka kvůli špatné koncovce prohráli ve čtyřech setech.
Důležitým okamžikem byly výhry Brabce nad Jirkovským, Šebka nad Novákem a Fabingera nad Rauthem. Vedení o 3 body dodalo Rakovnickým klid a pohodu užít si poslední domácí utkání a výsledek 13:5 to jen potvrzuje.
„Veliká pochvala náleží Tomáši Šebkovi, který se jako jediný v tomto utkání ani jednou nezalekl a podal stoprocentní výkon,“ dodal stručně Stanislav Brabec.
Body: Brabec 2/1, Fabinger 3/1, Šebek 4/0, Lepka 3/1.