Sešlo se pět týmů zkušených hráčů, a aby byla dodržena tabulka pro hru každý s každým, přijal ředitel turnaj Honzík návrh Pavla Turzáka, aby se v jednotlivých gamech vypustily za stavu 40:40 výhody, tj. tým, který vyhraje následující míč, vyhrává hned celý gam. Tento systém hry přínosně urychlil, a tak se zvládlo v jednom dni sehrát všech deset zápasů. Hrálo se na jeden set s možným tie-breakem.

Nastoupili:
Domácí: Vlastík a Zdenda Kindl
Mafiáni: Martin a Filip
TUHO: Pavel Turzák a Honzík K
LULU: Lucka a Lukáš Zemanovi
Lánští: Radek a Karolina Trpákovi

Právě vyrovnanost týmů prodlužovala hry na maximum, přesto se ale postupně ukazovalo, že je zrovna smíšený tým LULU neporazitelný. Jejich výsledky: 6:0 (Mafiáni), 6:4 (Domácí), 7:6 (TUHO) – tie.break, 7:6 (Trpáci) – tie.break. „Lukáš hrál skvěle, a tak jsem se snažila mu to vzadu nekazit,“ prohlásila Lucka po turnaji, když po příjezdu řekla, že se necítí dobře a neví, jak tenis zvládne. Ostatní týmy se už tak výrazně neprojevovaly a porážely se překvapivě křížem krážem. O celkovém pořadí rozhodly většinou vzájemné zápasy, protože docházelo ke shodě získaných bodů.

Výsledky:
1. LULU (4 vítězství, skóre 26:16)
2. TUHO (2 vítězství, skóre 21:18)
3. Domácí (2 vítězství, skóre 20:16)
4. Mafiáni (1 vítězství, skóre 11:21)
5. Lánští (1 vítězství, skóre 15:22)
Skvělé počasí nalákalo volné hráče na plážový kurt k volejbalu, po skončení turnaje byly na hlavní kurt vpuštěny děti – budoucnost hráčské základny klubu.

Marcela Krčmářová