Suverénem v bojích ve skupinách byl IBK Kebab, který získal deset bodů za tři vítězství a jednu remízu a ovládl skupinu A. Na druhém místě skončily Zvadlé listy, které rovněž nepoznaly hořkost porážky, ale připsaly si o jedno vítězství méně. Třetí místo obsadil tým Zahoď dres, který stejně jako Legendy získal čtyři body, ale vzájemný duel vyhrál. Poslední nepostupové místo obsadilo Pobřeží kocoviny, které uhrálo pouze bod.

B skupina byla o něco vyrovnanější. Z prvního místa postoupil do čtvrtfinále Los Zebros za dvě výhry a dvě remízy. O bod méně získal For fun. Zbylé tři týmy měly po čtyřech bodech, a tak musely rozhodnout vzájemné zápasy. Třetí nakonec skončil tým Rintintin, poslední postupové místo uzmuly Petrovo lolitky a poslední skončila Růžová smršť.
V prvním čtvrtfinále zdolal IFK Kebab Petrovo lolitky, Legendy si poradily s Los Zebros, Zvadlé listy udolaly po samostatných nájezdech Rintintin a For Fun padl s týmem Zahoď dres.

Semifinálové boje nabídly dramatickou podívanou. Favorizovaný IBK Kebab nakonec překvapivě padl s Legendami 2:3 a kladenské Zvadlé listy prohrály s týmem Zahoď dres 3:4.

Souboj o bronz byl jednoznačnou záležitostí IBK Kebab, který porazil Zvadlé listy 3:0. V opatrném finále se vedení ujal tři minuty před koncem Zahoď dres, Legendy dokázaly minutu před koncem vyrovnat a vynutily si samostatné nájezdy. V nich se dařilo lépe dívkám ze Zahoď dres, které dva nájezdy proměnily, zatímco z Legend se netrefil nikdo.

Převážně ženský tým Zahoď dres tak navzdory tomu, že obsadil až třetí místo ve skupinách, slavil triumf.