Kmeť byl důležitou postavou zápasu v němž byli domácí lepší, ale soupeř využil dvě přesilovky, a tak se bojovalo o výsledek až do poslední minuty.

V úvodu předvedl hezkou samostatnou akci Kmeť, který si vybojoval míček na vlastní modré, pláchl obraně a zavěsil. Pak se prosadil zkušený Wittmayer, jemuž hezky lobem připravil šanci Douša. Hosté pak snížili, ale ve třetí třetině zase skórovali domácí Lvem.

Vyhlášení výsledků.
Turnaj v plážovém volejbale se ve Sportovním klubu Koutek skvěle vydařil

Ani to ještě nebylo definitivní uklidnění, protože hosté zase z přesilovky udeřili Pirklem a bojovali o remízu dál. V poslední minutě však lev našel přesně Kmetě a ten skóre pojistil

Strašecí se tak odlepilo ode dna tabulky a už ve sváteční den 28. září ho čeká pohárový duel v Hostivaři 17:00). V neděli pak pokračují prvoligovým zápasem, tím bude derby v Berouně (15:00).