Bratislava – Rakovník 1:2

Rakovnickým opět chyběly tradiční opory Dašek, Radek Ostaš, Jan Seemann a Procházka i další a navíc nevstoupili do zápasu šťastně, když už ve 3. minutě Hrabův špatný odkop domácí zúročili ve vedoucí branku. Rakovník však přidal na obrátkách, výsledkem bylo hned několik slibných šancí na vyrovnání a v jedné z nich byl faulován Jílek. Penaltu proměnil bezpečně Jahoda na 1:1.

I ve druhém poločase se šance střídaly na obou stranách a Hraba měl hned několikrát příležitost svůj tým vydatně podržet a také ho dokázal zastoupit dobrým zákrokem obránce Kopřiva. Nakonec střetnutí rozhodla vydařená střela Martina Seemanna po trestném rohu.

„ I přes oslabení jsme dokázali zápas zvládnout, z dvou venkovních kol máme šest bodů a už se těšíme, že v plné sestavě potvrdíme zářijovou formu i před domácími příznivci proti hradecké Slavii, která naopak letos ještě nebodovala,“ byl po utkání v hlavním městě Slovenska spokojený trenér Pavel Hraba.

Branky Rakovníka: Jahoda, Martina Seemann. Poločas: 1:1. HC Rakovník 1972: Hraba – Kopřiva, Branšovský, J. Ostaš, Krejčí, Trejbal, Jahoda, Jílek, Tran, Opelka, M. Seemann, Hornof. Hr. trenér Pavel Hraba.