III. třída - 2. kolo
So. Všetaty A - So. Hředle D 8 : 10 (33 : 36)
- Herink M. 3, Gebhart V. 2, Hrach R. 2, Uhrin P. 0, čtyřhra Herink M. – Gebhart V.
- Vitner R. 4, Dvořák J. 2, Novák T. ml. 2, Skoupý J. 0, čtyřhry Vitner R.
B. SDH Lubná - So. Křivoklát B 9 : 9 (35 : 30)
- Pokorný M. 3, Volevecký M. 3, Burgerová L. 2, Osvald K. 0, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.
- Štěpnička J. 4, Novák F. 2, Lysý V. 1, Šnídl J. 1, čtyřhra Novák F. – Šnídl J.

III. třída - 3. kolo
So. Křivoklát B - FC Jesenice odloženo

So. Kroučová - B. SDH Lubná 8 : 10 (32 : 39)
- Jelínek J. 3, Staněk V. 2, Píša J. 1, Fejfar V. 1, čtyřhra Milotová A. – Staněk V.
- Volevecký M. 4, Pokorný M. 3, Novák R. 2, Burgerová L. 0, čtyřhra Volevecký M. – Pokorný M.
SK Hřebečníky - R. Třtice A 8 : 10 (30 : 37)
- Jirouš P. 3, Hlaváček J. 2, Hejný P. 1, Kolský V. 1, čtyřhra Hejný P. – Hlaváček J.
- Novotný M. 4, Kolek V. 3, Vidrich F. 2, Eis J. 0, čtyřhra Novotný M. – Kolek V.
So. Janov B - TTC Srbeč 11 : 7 (37 : 33)
- Pacourek R. 4, Sladkovský J. 3, Houdek P. st. 3, Benda J. 0, čtyřhra Pacourek R. – Sladkovský J.
- Jung R. 2, Hlad P. 2, Mazourek P. 1, Dvořák K. 1, čtyřhra Jung R. – Dvořák K.
So. Hředle D - So. Olešná C 8 : 10 (34 : 35)
- Vitner K. 4, Vitner R. 3, Vyskočil J. ml. 1, Dvořák J. 0,
- Pavlíček V. 2, Vít V. 2, Polák M. 2, Šebek M. 2 (3), Folber J. 0 (1), čtyřhry Šebek M.. – Polák M. a Pavlíček V. – Vít V.
So. Rakovník D - So. Všetaty A 11 : 7 (41 : 22)
- Zach F. 4, Kratochvíl M. 4, Zelenka V. 1, Pondělíček 1 (2), Renč Z. 0 (1), čtyřhra Zach F. – Kratochvíl M.
- Herink M. 2, Gebhart V. 2, Herink O. 2, Uhrin P. 0, čtyřhra Herink O. – Uhrin P.

1. R. Třtice A 3 3 0 0 0 38:16 9
2. So. Olešná C 3 3 0 0 0 36:18 9
3. So. Hředle D 3 2 0 1 0 30:24 7
4. FC Jesenice 2 2 0 0 0 25:11 6
5. B. SDH Lubná 3 1 1 1 0 26:28 6
6. So. Janov B 3 1 1 1 0 26:28 6
7. So. Kroučová 3 1 0 2 0 23:31 5
8. So. Rakovník D 3 1 0 2 0 21:33 5
9. So. Všetaty A 3 0 1 2 0 24:30 4
10. TTC Srbeč 3 0 1 2 0 23:31 4
11. SK Hřebečníky 3 0 1 2 0 21:33 4
12. So. Křivoklát B 2 0 1 1 0 13:23 3

IV. třída - 2. kolo
So. Branov - So. Křivoklát C 10 : 8 (37 : 32)
- Mencl M. 4, Kruba V. 3, Horn J. 1, Pergler P. 1 (2), Šípek M. 0 (2), čtyřhra Pergler P. – Mencl M.
- Šiška J. 3, Šíma R. 2, Pavlíček J. 1, Pastor J. 1, čtyřhra Pastor J. – Pavlíček J.
SK Šanov - So. Lány D 7 : 11 (33 : 40)
- Wachtel R. 2, Kapoun M. 2, Hlavata J. 1, Wachtel J. 1, čtyřhra Wachtel R. – Kapoun M.
- Libovický R. 4, Lážnovský J. 4, Moravcová A. 2, Stolár D. 0, čtyřhra Stolár D. – Lážnovský J.

IV. třída - 3. kolo
So. Křivoklát C - SK Šanov 2 : 16 (14 : 52)
- Šiška J. 2, Durčiak J. 0, Pastor J. 0, Jaroš M. 0
- Wachtel R. 4, Kapoun M. 3, Hlavata J. 3, Wachtel J. 2 (2), Malecký V. 2 (2), čtyřhry Wachtel R. – Kapoun M. a Wachtel J. - Hlavata J.
So. Všetaty B - So. Branov 8 : 10 (29 : 41)
- Hrach R. 4, Kalík J. 2, Pešek L. 2, Hornof P. 0
- Mencl M. 3, Pergler P. 3, Horn J. 1, Pokorný J. 1 (2), Šípek M. 0 (2), čtyřhry Pergler P. – Mencl M. a Horn J. – Pokorný J.
SK Pavlíkov B - R. Třtice B 5 : 13 (24 : 45)
- Pelc P. 3, Mrzena J. 2, Mika Marcel 0, Mika T. 0 (2), Grech N. 0 (2)
- Videmann P. 4, Eis J. 3, Vidrich F. 2, Halíř D. 2, čtyřhry Vidrich F. – Videmann F. a Halíř D. – Eis J.
ST Nouzov A - So. Nové Strašecí C 10 : 8 (38 : 31)
- Polák T. 3, Pavlík M. 2, Franěk M. 2, Beneš P. 1 (3), Sušánka L. 1 (1), čtyřhra Franěk M. – Pavlík M.
- Bünter M. 4, Fejfar T. 2, Bujdák P. 1, Valchář P. 0, čtyřhra Valchář P. – Bünter M.
So. Hředle E - Velká Buková A 10 : 8 (36 : 31)
- Vitner L. 3, Mauer L. 2, Vitner T. 2, Hrbek M. 1 (2), Vyskočil J. st. 0 (2), čtyřhra Mauer L. - Vitner T. a Hrbek M. – Vyskočil J. st.
- Rezek J. 3, Svoboda P. 3, Matějovský V. ml. 1, Matějovský V. st. 1
So. Lány D - So. Skřivaň odloženo

1. R. Třtice B 3 3 0 0 0 39:15 9
2. ST Nouzov A 3 3 0 0 0 37:17 9
3. SK Šanov 3 2 0 1 0 37:17 7
4. So. Hředle E 3 2 0 1 0 29:25 7
5. So. Branov 3 2 0 1 0 24:30 7
6. So. Lány D 2 2 0 0 0 23:13 6
7. Velká Buková A 3 1 0 2 0 27:27 5
8. So. N. Strašecí C 3 1 0 2 0 26:28 5
9. SK Pavlíkov B 3 1 0 2 0 22:32 5
10. So. Všetaty B 3 0 0 3 0 21:33 3
11. So. Křivoklát C 3 0 0 3 0 14:40 3
12. So. Skřivaň 2 0 0 2 0 7:29 2

V. třída - 1. kolo
SK Pšovlky C - Velká Buková B 18 : 0 (54 : 8)
- Kadeřábek D. 4, Švejkovský Z. 4, Růžička J. 4, Čechová E. 4, čtyřhry Kadeřábek D. – Švejkovský Z. a Čechová E. – Růžička J.
- Kafka L. 0, Matějovský P. 0, Štefan Z. 0, Duchoň R. 0
V. třída - 3. kolo
TJ Čistá B - ST Nouzov B 12 : 6 (39 : 26)
- Zeman J. 3, Plincner L. 3, Kašpar P. 3, Steinbach S. 2, čtyřhra Kašpar P. – Plincner L.
- Nachtigal V. 3, Sušánka L. 2, Kupcová I. 0, Polák Jiří 0 (2), Polák Josef 0 (2), čtyřhra Polák Jiří – Sušánka L.
So. Nové Strašecí D - SK Skryje B 5 : 13 (24 : 42)
- Dundr M. 2, Vyskočil D. 2, Pokorný J. 0, Mikšovský V. 0, čtyřhra Mikšovský V. – Pokorný J.
- Barták R. 4, Šmíd Z. 4, Slepička V. 2, Šmíd P. 2, čtyřhra Barták R. – Šmíd Z.
SK Pšovlky C - R. Třtice C 11 : 7 (41 : 27)
- Kadeřábek D. 4, Šulitka V. 4, Koleník D. 1, Růžička J. 1, čtyřhra Kadeřábek D. – Šulitka V.
- Halenková P. 2, Vojtík P. 2, Vondra J. 2, Svobodová L. 0, čtyřhra Vondra J. – Halenková P.
So. Janov C - TTC Rynholec 6 : 12 (26 : 40)
- Benda J. 4, Mrázek J. 1, Wágnerová A. 0, Pacourek M. 0, čtyřhra Benda J. – Wágnerová A.
- Špička A. 3, Špička M. 3, Dundrová G. 3, Batelka D. 2, čtyřhra Špička M. – Dundrová G.
Velká Buková B a So. Lány E - volno

1. SK Pšovlky C 3 3 0 0 0 39:15 9
2. TJ Čistá B 3 3 0 0 0 37:17 9
3. TTC Rynholec 3 2 0 1 0 30:24 7
4. SK Skryje B 3 1 0 2 0 28:26 5
5. So. N. Strašecí D 3 1 0 2 0 23:31 5
6. ST Nouzov B 2 1 0 1 0 16:20 4
7. Velká Buková B 2 1 0 1 0 12:24 4
8. So. Lány E 1 1 0 0 0 15:3 3
9. R. Třtice C 3 0 0 3 0 19:35 3
10. So. Janov C 3 0 0 3 0 15:39 3

OKRESNÍ PŘEBORY DOSPĚLÝCH
se uskuteční v sobotu 19. listopadu v rakovnické Sokolovně. 
8:00 – 8:30 hod. - prezentace 8:45 hod. – losování
9:00 hod. zahájení – startovné zdarma

Změna názvu a hrací místnosti oddílu stolního tenisu v RMS 2016/2017 (III. třída):

TTC Srbeč na TTC Nové Strašecí

Hrací den : NEDĚLE začátky utkání: 10:00 hod.
Hrací místnost: Tělocvična ZŠ Nové Strašecí
Platí již včetně utkání dne 30.10.2016 TTC Nové Strašecí – So. Hředle D