KST Rakovník - Sokol Lány 10:8

I tentokrát se výsledek přeléval ze strany na stranu už od úvodních čtyřher, kdy za stavu 1:1 sice hosté odskočili až na nadějných 2:5, ale pak začala zase veliká chvíle KST. Rezek proti P. Moravcovi st. vyrovnával ve čtyřech setech na 5:5 a jednička KST Štepka v koncovce rozhodujícího pátého setu 11:8 zvítězil nad Brožkem. Mírný náskok udržoval Rakovník až do stavu 9:8, kdy desátý bod vybojoval s přehledem bezchybný Štepka.

Body KST: Štepka 4, Přibík 2, Rezek 2, Kettner 1, čtyřhra Kettner-Přibík

Body Lány: Brožek 3, L. Moravec 2,P.Moravec st. 1, P. Moravec ml. 1, čtyřhra P. Moravec st.- M. Moravec

KST Rakovník - TTC Říčany 10:0

Domácí projeli zápasem jako nůž máslem a za Říčany, které přijely v silně kombinované sestavě, vzdoroval pouze v jednom utkání Zámyslický. I ten však podlehl Rezkovi v pátém setu 13:11 a sen o jednom jediném bodu hostů se rozplynul ke spokojenosti vedoucího týmu Martina Kettnera: "S Lány to byl boj, nakonec jsme byli vyrovnanější a výraznou oporou byl Štepka, který získal maximum bodů. Říčany přijely oslabené, zápas měl jednoznačný průběh, hosté získali pouze čtyři sety. S víkendovým ziskem šesti bodů jsme spokojeni."

Body KST: Štepka 2, Rezek 2, Kettner 2, Přibík 2, čtyřhry Kettner - Přibík a Rezek - Štepka.

Miroslav KOLOC

Stolní tenisté Šanová prohráli se Strakonicemi 4:10, rakovnický KST nestačil na Vodňany, kterým podlehl 6:10.
Šanov je na třetiligové mapě vidět, Lochovice přejel 10:1!