SŠB NS reprezentoval v kategorii juniorů Petr Zeman a v kategorii mužů Jan Kopřiva a Lukáš Ducár. Jako první ze Strašeckých se v ringu objevil Jan Kopřiva, soupeřem mu byl Tadeáš Zelený z TJ Baník Sokolov a boxovalo se ve váhové kategorii do 75 kg. Po třech kolech zvítězil na body boxer ze Sokolova.

„V zápase se projevila větší zkušenost našeho soupeře, který boxuje již čtyři roky. Boxer ze Sokolova měl dobré oči a útočil i kontroval v rychlých kombinacích tvrdými údery. Tím eliminoval pokusy našeho Honzy, kterému se bohužel nedařilo v zápase prosazovat," zhodnotil první zápas kouč Luboš Lacina.

Ve váze do 81 kg se utkal Petr Zeman s Petrem Klementem z BC Pardubice, který byl o 5 kg těžší. Ve druhém kole rozhodčí zápas ukončil kvůli zranění strašeckého boxera.

„Zemanovi se nedařilo zastavit krvácení z nosu. Průběh utkání byl poměrně vyrovnaný, Petr Zeman se snažil, bojoval, ale rozhodly větší zkušenosti pardubického boxera, který byl na juniora velmi dobře vybaven silově. Nicméně jak pro Petra, tak pro Honzu Kopřivu to jsou cenné zkušenosti z ringu," řekl pár slov i k dalšímu zápasu Lacina.

Lukáš Ducár neměl ve své váze do 75 kg soupeře, tak nastoupil o váhu výš do 81 kg, proti Milanovi Procházkovi z SKB Mělník, jehož trenérem byl stříbrný medailista z OH Rudolf Kraj.

„Lukáš měl dobrý pohyb po ringu a prosazoval se hlavně vstřícnými a odvetnými direkty ze zadní ruky, které na menšího a podsaditějšího boxera z Mělníka platily. Po třech odboxovaných kolech na body jasně zvítězil Lukáš Ducár, kterému tímto blahopřejeme za výhru, kterou jsme si odvezli zpět do Strašecí," řekli závěrem trenéři Kamil Černý a Luboš Lacina.