FBC Rakovník – SW Legia Chlumčany 6:3 (2:1)

Nováček v soutěži FBC Rakovník vstoupil do utkání ze zajištěné obrany a vytvářel si postupné, ale velice nebezpečné šance. Diváci mohli sledovat rychlou hru plnou osobních soubojů. V sedmé minutě prvního poločasu našel Vlk Pyskatého, který střelou z první vymetl Procházkovu šibenici – 1:0.

Střídání nato našel Kochánek nabíhajícího Šika, jenž z kličky zvýšil na 2:0. J. Procházka střelou k tyči snížil a vzápětí Benedikt vyrovnal skóre na 2:2. To se dostal ke slovu kanonýr Koláček, kterého našel Šik – 3:2. Následně Kochánek poslal do úniku Koláčka, který bekhendem zvýšil na 4:2.

Poté předal Šik Koláčkovi nahrávku, ten objel branku a zakončil – 5:2. Benedikt opět snížil na 5:3, ale poslední slovo měl opět z úniku Koláček – 6:3. Na první zápas sezóny odehrál rakovnický celek velice povedené utkání.

FBC Rakovník – FBC Kapacity 3:3 (3:2)

Již ve druhé minutě Kořán otevřel skóre – 0:1. Pyskatý nachází Vlka, který střelou z první vyrovnává – 1:1 a Koláček po samostatné akci otáčí výsledek – 2:1. Po chybě obrany se Kapacity dostávají do úniku a Nováček střílí branku – 2:2.
Nehlídaný Tichý opět posílá Kapacity do vedení. Pyskatého únik likviduje brankář Vetchý. Na obou stranách následně zvoní horní tyčky. Po faulu na Koláčka je nařízeno trestné střílení – neproměněno. Až v závěru Koláček vyrovnává na konečných 3:3. I když Rakovník dvojnásobně přestřílel soupeře, odváží si z utkání jen bod.

FBC Rakovník – FBC Hippos Kožlany 1:2 (1:0)

Již v první minutě nabíjí Pyskatý Němečkovi, který z dálky prostřeluje Petrboka. Oba týmy vycházejí ze zajištěných obran. Kubuš  střelou z dálky přes klubko hráčů vyrovnává na 1:1.

Rakovnické šance končí na brankáři Petrbokovi. Když už Koláček překoná brankáře, pomůže mu tyč. Po nepřesné souhře Rakovnických jde dlouhý balon na Řezníčka, jenž vybíhá a odkopává. Rozhodčí posoudil daný zákrok jako nedovolený a následuje trestné neproměněné střílení a vyloučení, které Kožlany využívají. Rakovník neměl tolik pohybu, kolik měl mít. Přes mnoho zákroků soupeře za hranicí pravidel si Rakovničtí přesilovou hru nezahráli.

FBC Rakovník: Řezníček, Němeček, Pyskatý, Koláček, Šik, Vlk, Kochánek. Náhradníci: Halama, Březina. Trenér: Vít Němeček.