KST Rakovník C - So.N.Strašecí B 10:8
Po vyrovnaném úvodu, kdy na 2:2 získal bod Červený v koncovce pátého setu proti domácí Brabcové, KST zabral a odskočil až na 6:2.Svůj náskok udrželi Rakovničtí celkem v pohodě až do 9:5, pak snižoval Hrdý proti Vlčkovi 3:2, ale Podestát nenechal nikoho na pochybách a vybojoval proti Červenému desátý bod.

So.Janov A- KK Rakovník 5:13
Za stavu 1:1 po deblech hosté utekli hlavně zásluhou Havla, Štengla a Círa až na 2:6, domácí pak v útulné herně vykřesali naději po duelech Dráždil-Cír 3:0 a Pacourek R.-Holý 3:1, ale to bylo vše.Bitvu o desátý bod svedl Amler s Kolocem 2:3, který si tak odbyl premiéru v dresu KK.Poslední bod Janova získal Dráždil, kterému ale Havel vzdoroval plných pět setů.

So.Krupá A-So.Olešná A 4:14
Když Mrázek J. s Kapounem prohráli úvodní čtyřhru až po boji v pěti setech v poslední sadě 12:14 s Lédlem a Kočovským, nikdo ještě netušil, jak jednoduchý bude pro hosty další průběh zápasu.Olešná zcela ovládla zápas, první bod získal pro Krupou až za stavu 0:10 Macek 3:2 proti Bařtipánovi.Podobné drama pak nabídla utkání obou Mrázků s Kočovským, kdy se v pěti setech dvakrát radovala opora Olešné.

So.Rakovník A-RC Rakovník A 10:8
Rakovnické derby začali lépe hosté, kteří bodovali v obou čtyřhrách a drželi se i za stavu 3:3 po výhře Cafourka nad Cibulkou.O všem se rozhodovalo až v posledních dvouhrách za stavu 8:8, když Jansa našel recept na Smitkovu obranu a Miller pozornou hrou přehrál Cafourka.Hosté tak mohli už jen litovat velmi těsné prohry své jedničky Hejdy s Jansou v koncovkách setů.

So.Nesuchyně A-SK Přílepy A 14:4
Hosté ulehčili svému soupeři námahu svým oslabením o jedničku Mullera, navíc v domácím dresu řádí dvojice Hetto a Šerák, ke kterým se tentokrát přidal i Krob výhrami nad Holým a Kutílkem.Krob navíc svedl boj i s Jílkem, kterému podlehl až v pěti setech.Nesuchyni se tak zatím daří a po dvou kolech je na špici tabulky za KK Rakovník a před duem Olešná a Sokol Rakovník.

So.N.Strašecí A - So.Hředle A 9:9
Hředle v nejsilnější sestavě dokázali remizovat na horké půdě v Novém Strašecí především zásluhou dvojice Beránek a Novák, domácí pak spoléhali hlavně na V.Fabingera a Pittnera.Boj o každý míček přinesly zejména dvouhry V.Fabinger-Novák 2:3,Pittner-Dvořáček 3:2,Pittner-Novák 3:2 a F.Fabinger-Dvořáček 3:2.V samotném závěru pak za stavu 7:8 V.Fabinger v pátém setu 11:8 porazil dvořáčka a Pittner 3:1 Salače, remízu pro hosty zachraňoval Beránek výhrou nad F.Fabingerem.

Autor: Miroslav Koloc