Jednou z opor TJ Šanov byl i Václav Hejda starší. „Základní cíl byl druhou ligu udržet. Po rozkoukání se v soutěži jsme uhráli velmi dobré výsledky, jen škoda, že nám ve více zápasech i proti prvním třem týmům chyběl Petr Vaculík. Mohlo to být ještě lepší, ale i tak jsme spokojeni,“ uvedl po velice vydařené sezoně Václav Hejda. „Poděkování patří obci Šanov a divákům za podporu a firmě Ravos za krásné nové dresy,“ pochvaloval si matador šanovského družstva.

Nejúspěšnějším jednotlivcem druhé ligy se stal Miroslav Štepka. „Máme dobrou partu, všichni makali a výsledek je super. Je i další motivací do příštího ročníku,“ uvedl šanovský stolní tenista Štepka.

Na otázku, jaký bude a může být právě příští rok za šanovskými zelenými stoly, odpověděl Václav Hejda. „Každý ročník je jiný, třeba Rakovník se vloni ve třetí lize zachraňoval a letos hraje finále play off. Nám zůstane Míra Štepka, i když měl velmi dobrou nabídku z Německa. Věřím, že se dá opět dohromady Petr Vaculík a že nám vydrží týmový duch. Budeme se snažit k letošnímu umístění přidat ještě něco navíc,“ dodal Hejda.

Miroslav Koloc