TJ TZ Rakovník – BK Brandýs nad Labem 74:53 (28:21)

V sobotu se rakovničtí basketbalisté před domácím publikem vytáhli. Svého soupeře z Brandýsu nepustili skoro vůbec do hry. Hosté dokázali držet krok s domácími pouze druhou čtvrtinu zápasu, když zvítězili 10:13 a poločas tedy skončil 28:21. Ve zbylých čtrtinách ale Rakovničtí ukázali v čem je jejich síla. Převzali otěže zápasu a hostům již žádný zvrat v utkání nedovolili.
Body: Rakovník: Horník 26, Borský M. 11, Daněk 9.

TJ TZ Rakovník – TJ Mělník B 76:85 (46:35)

V neděli na své palubovce přivítali Rakovničtí lídra tabulky z Mělníka, který v této sezoně neztratil ještě ani jeden bod. Úkol zněl tedy jasně: Potrápit vedoucí celek co nejdéle a hrát zodpovědně. To se rakovnickým basketbalistům dařilo zejména v první čtvrtině, kterou vyhráli vysoko 24:9. když svojí rychlou rozehrávkou a pohybem doslova zaskočili svého soupeře. Ten se postupem času aklimatizoval a vyrovnal hru a poté převzal i otěže zápasu. Na začátku druhé půle drželi Rakovničtí těsný náskok 46:35, ale třetí čtvrtina se jim stala bohužel osudná. Soupeř ukázal svoje kvality a během několika málo minut dokázal nastřílet jedenáct trojek.
Body: Rakovník: Horník 36, Borský J. 8