Tempo se na pálce prosadilo hned v první směně, kdy si soupeř doběhl pro svůj první bod. Druhá směna sice proběhla bez bodu, ale hned v té další poznali Raci pravou sílu soupeřových pálkařů. Ti dokázali přečíst rakovnický nadhoz a tvrdými odpaly si chodili pro jednu metu za druhou.

Polaři Red Crayfish sice neudělali v poli téměř žádnou chybu, ale ani tak nedokázali protivníka zastavit ve skórování. Počítadlo třetí směny se nakonec zastavilo na desítce.

Raci byli v tu chvíli bez bodu, ale po útočných úspěších z předchozích zápasů ještě živili jiskřičku naděje. V páté směně, kdy si Red Crayfish doběhli pro tři body, to vypadalo, že by se zápas ještě mohlo podařit zdramatizovat.

Zkušený soupeř ale vystřídal svého nadhazovače za techničtějšího hráče, který svými točkami opět zastavil útok Rakovnických. Tempo naopak ještě několik bodů přidalo a zápas skončil po sedmé směně za stavu 3:17 pro Tempo B.

Raci sice ukončili jarní část prohrou, ale i tak vstupují do letní pauzy s pozitivní bilancí šesti výher a pěti proher, díky čemuž jim patří v těžké konkurenci Pražského baseballového přeboru solidní čtvrté místo. Pokud započítáme i pohárová a přátelská utkání, dostanou se Red Crayfish na ještě pozitivnějších osm výher a šest proher.

RCR: Bílek, Kučera, Podpěra, Klatovský, Táborský M., Drha, Pérez, Hajný, Hanuš, Křikava, Pícha, Šindelář.

Tabulka Pražského baseballového přeboru:
1.    Old Boys Praha
2.    Tempo Titans B
3.    SaBaT Praha B
4.    Rakovník Red Crayfish
5.    Laso Kladno
6.    Tempo Titans C
7.    Eagles Praha C
8.    Fulleros de la Habana