HBC KEB Kladno – HBC Nové Strašecí 3:2 (1:0, 1:2, 0:0) ss 4:2 (1:1, 2:1, 1:0)

Jako na houpačce se odehrála první třetina dopoledního zápasu, kdy se útoky valily na jednu či druhou branku. Do vedení se ale dostali domácí v 9. min. Čermákem, kterému asistoval Šíma. Ten samý hráč se z role nahrávače převtělil do role střelce ve 4. minutě druhé dějství – tentokrát mu na oplátku nabíjel Čermák – 2:0. Hosté ale zbraně nesložili a v 6. min. našel Váradi Duchoně, který naservíroval Levovi, jenž snížil na rozdíl jedné branky – 2:1. V té době si Novostrašečtí vynutili místy až drtivý tlak, který ještě v téže minutě korunoval vyrovnávacím gólem po nahrávce Duchoně kapitán Čížek – 2:2. Jelikož poslední část hry nepřinesla rozhodnutí, muselo se rozhodnout v samostatných nájezdech, ve kterých se „Štěstěna“ přiklonila na hole domácích borců. Ti tak zvítězili 3:2. Hosté si připsali body za remízu v normální hrací době.

Stejně vyrovnaná byla i odpolední odveta, o čemž svědčí počet střel 26:26 (dopoledne 18:16). Tentokrát šli ale do vedení hosté. Knobloch přistrčil Duchoňovi, který si ten den připsal již třetí asistenci, druhou Čížkovi, jenž v 9. min. rozvlnil kladenskou síť – 0:1. Domácím se podařilo vyrovnat až v samém závěru prvního dějství Klímou, jehož střelu zpoza hráčů nemohl Vopat v žádném případě vidět – 1:1. I ve druhé třetině „řádil“ domácí Čermák, který asistoval i u úvodní domácí branky. Nejprve ve 2. min. našel nezištně Šmída, v 6. min. pak Šímu – 3:1. Na to dokázali Novostrašečtí odpovědět ještě v 6. min. Ševčíkem, kterému asistoval Krob – 3:2. To ale bylo z jejich strany vše. V 7. min. poslední třetiny našel Čermák Šmída, který stanovil konečný stav na 4:2.

Nové Strašecí: Vopat – Čížek, Lev, Krob, Váradi, Masák, Duchoň, Novák, Ševčík, Knobloch, Prokop, Veselý, Vodák. Trenér: Martin Knobloch.
HBC Habešovna Gladiators – HBC Rakovník 16:1 (8:0, 4:0, 4:1) 17:0 (5:0, 4:0, 8:0)

O hodně hůře se v neděli dařilo v rámci MČR mladší žáků benjamínkům z Rakovníka, kteří se představili na půdě lídra soutěže. Dopolední duel byl pro nezpůsobilý terén odložen na úterý do Rakovníka. V tom odpoledním si domácí otevřeli doslova střelnici. Rakovnickou branku zasypali dvaačtyřiceti střelami, oproti čtyřem Rakovnickým, z nichž tři lze označit pouze jako propagační. Po třetinách 8:0, 4:0 a 4:0 se hosté dostali ke slovu až v poslední minutě, když Kolář vypíchl domácímu obránci míček, přihrál Prokopovi, jenž objel domácí svatyni a kolem brankáře zasunul – 16:1.

Rakovník: Bendl (21. K. Chvosta) – Grünwald, Centek, V. Chvosta, Zemljanek, Prokop, Novák, Kolář, Sýkora, Nováková, Kučera. Trenér: Pavel Pospíšil.

V úterní odvetě hodlali Rakovničtí před domácím publikem (v zápise vedeni jako hosté) předvést zlepšený výkon, a proto téměř otevřeli hru. K vidění tak bylo několik náznaků šancí, ale také sedmnáct branek v jejich síti. Po třetinách 5:0, 4:0 a 8:0 se Habešovna podruhé radovala z vysokého vítězství.
Rakovník: Bendl (21. K. Chvosta) - Grünwald, Centek, Janecký, Prokop, Zemljanek, Kučera, Nováková, V. Chvosta, Kolář, Sýkora. Trenér: Pavel Pospíšil.